Android’de AppValley APK ÜCRETSİZ İndir [MOD APK 2023]

Yüzde 70’in üzerinde pazar payıyla en popüler mobil işletim sistemlerinden biri kuşkusuz Android. Android’in popülaritesinin ana nedeni, milyonlarca benzersiz ve cesur uygulamadır. Android Play Store’da ücretli ve ücretsiz olmak üzere milyonlarca uygulama bulacaksınız.

Boşa çıkan bir uygulama için ödeme yaptığınızda bu çok sinir bozucu bir şeydir. Bu tür şeyler, çoğunlukla, zor kazanılan paralarını işe yaramaz uygulamalara ve ince ayarlara harcayan dünyanın her yerindeki Android kullanıcılarının başına gelir. Bu kullanıcılardan biri misiniz? Artık bir uygulamanın indirilmesi için ödeme yapmanız gerekmez. Bu yazıda, kullanıcının herhangi bir ücretli uygulamayı ücretsiz olarak indirmesini sağlayan böyle bir uygulama mağazasından bahsedeceğiz.

Android için en son AppValley APK'sı
AppValley APK Android

İnternette, kullanıcının ücretli uygulamaları ücretsiz olarak indirmesine izin veren çok çeşitli uygulamalar bulacaksınız (özellikle Android için). Bugün Android için AppValley adında böyle bir uygulamadan bahsedeceğiz. Öyleyse, AppValley hakkında ve Android cihazlarda AppValley’i nasıl indireceğimizi öğrenelim. Kontrol Et: iOS’ta Instagram++ – AppValley – Jailbreak Yok – Tam Adım Kılavuzu .

Contents

AppValley APK | Özellikler:

Temel olarak, AppValley APK, milyonlarca uygulama bulacağınız bir uygulama mağazasıdır. Devasa bir uygulama koleksiyonu ile Google’ın Play Store’unun en iyi alternatiflerinden biridir. En Son AppValley’de, Google Play Store’da ve diğer ücretli kaynaklarda bulunan hem ücretli hem de ücretsiz uygulamaları bulacaksınız. Ayrıca, AppValley APK ayrıca modifiye edilmiş, tamamen kırılmış ve saldırıya uğramış uygulamaları tamamen ücretsiz olarak sunar. En son AppValley APK’sını herhangi bir Android cihazına indirebilir ve sınırsız Android ücretli uygulamayı ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

 • Kullanıcı dostu arayüz : Diğer AppValley alternatiflerinin aksine, AppValley APK’nın kullanıcı arayüzünün anlaşılması ve kullanılması çok kolaydır. Bu uygulama, indirmeyi daha kolay ve rahat hale getiren gelişmiş bir algoritma ile kodlanmıştır.
 • Uygulamaları ücretsiz indirin : Güvenilir ve güvenli ücretli uygulamaları ücretsiz olarak indirmek kolay değildir. AppValley ile etkileşim kurarak güvenli ve güvenilir ücretli uygulamaları ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
 • Kök izni gerekmez : AppValley VIP’yi kullanmak istiyorsanız Android cihazınızı rootlamanıza gerek yoktur . AppValley, ücretli uygulamayı ücretsiz olarak indirmek ve yüklemek için herhangi bir kök izni gerektirmez.
 • Şaşırtıcı indirme hızı : İndirme hızının internet bağlantısına bağlı olduğuna şüphe yok, ancak sunucu hızının da önemli bir rol oynadığı iyi bilinen bir gerçektir.  AppValley 2.0, kullanıcının uygulamaları Google’ın App Store’una benzer bir maksimum hızda AppValley’den indirmesine izin veren güçlü ve iyi yönetilen bir sunucuya sahiptir.
 • Esneklik : Android için AppValley, kullanıcının Google Play Store’da bulunan bir oyunda uygulamanın aynı sürümünü indirmesine olanak tanıyan gerçekten esnektir. İndirilen uygulamalar apk formatında olduğu için indirdiğiniz uygulamayı arkadaşınızla da paylaşabilirsiniz. Bu, özellikle arkadaşınızın internet bağlantısı olmadığında harika özelliklerden biridir.
 • Güvenli ve güvenilir : Web’de ücretli uygulamaları ücretsiz olarak sunan çok sayıda uygulama mağazası bulacaksınız. Ancak, bu tür kaynaklardan uygulama indirmek güvenli değildir. Bu tür kaynakların aksine, AppValley VIP güvenli ve güvenilir ücretli uygulamaları ücretsiz olarak sunar.
 • Uyumluluk : AppValley, Android 4.4 veya üzeri sürümlerde çalışan hemen hemen her Android cihazla tamamen uyumludur. AppValley 2.0’ı çalıştırmak için cihazda gerekli olan tek şey Android işletim sistemidir .

Android’de AppValley VIP APK Bilgileri

Uygulama ismi

AppValley APK

Geliştirici

AV

Sürüm

v8.6.5

Kategori

Uyarlanmış AppStore

Fiyat

Özgür

Boyut

45MB

Android’de AppValley APK’sını indirin ve yükleyin [ADIMLAR]

 • AppValley APK Dosyasını İndirmeden Önce, AppValley apk dosyasını yüklemek için Bilinmeyen kaynağı etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen kaynakları etkinleştir seçeneğine dokunarak etkinleştirebilirsiniz . Bilinmeyen kaynaklar uyarı mesajı görüntülenecektir, ” tamam ” düğmesine dokunarak mesajı yok saymanız yeterlidir .
Android'de AppValley APK'sını yükleyin
Bilinmeyen Kaynakları Aç
 • En Son AppValley APK dosyasını güvenilir bir kaynaktan Android cihazınıza indirmeniz gerekir . AppValley APK dosyasını aşağıdaki bağlantıdan da indirebilirsiniz:

APPVALEY APK İndir

 • Şimdi, Dosya Yöneticisini açın ve AppValley APK dosyasına gidin ve açmak için üzerine dokunun.
 • Bundan sonra, seçilen AppValley.apk dosyasını Android cihazınıza yüklemek için ” Yükle ” düğmesine tıklayın .
Android için AppValley APK
Yükle Düğmesine dokunun
 • Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra, başlatmak için “ ” düğmesine dokunulmalıdır .
en son uygulama vadisi apk
AppValley’i Başlatın

Android’de AppValley ile Bir Uygulama Nasıl İndirilir

 • Basitçe, Android cihazınızda AppValley uygulamasını başlatın .  
 • Bundan sonra, alt tarafta bulunan “ Kütüphane ” ye dokunmak gerekiyor .
 • Şimdi, uygulamalar listesine yönlendirileceksiniz. ” Arama çubuğuna ” dokunun ve indirmek istediğiniz bir uygulamayı arayın.
En son appvalley apk'sını yükleyin
AppValley APK Uygulama Kitaplığı
 • Yukarıdaki adım tamamlandıktan sonra, kurulum sürecini başlatmak için “ Yükle ” düğmesine dokunun .
 • Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra ana ekrandan uygulamaya erişebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

S - AppValley uygulaması nedir? Kullanmak için güvenli mi?

AppValley, çeşitli mod uygulamalarını yüklemenize yardımcı olan bir üçüncü taraf uygulama mağazasıdır. Bu harika uygulama, her türlü üçüncü taraf uygulamasını düzenli olarak indirmenize ve güncellemenize olanak tanır. Herhangi bir kötü amaçlı yazılım içermeyen iyi bilinen bir uygulama olduğu için cihazınızda AppValley olması güvenlidir. Yalnızca güvenilir kaynaklardan indirdiğinizden emin olun.

S - AppValley'i indirmek için cihazımı rootlamam gerekir mi?

Hayır, AppValley'i indirmek için cihazınızı rootlamanız gerekmez. APK dosyasını kullanarak doğrudan güvenilir kaynaklardan yükleyebilirsiniz. Gerektiği yerde gerekli tüm izinleri verdiğinizden emin olun.

S - AppValley'i kullanmak ücretsiz mi?

Evet, AppValley'i kullanmak ücretsizdir. Bu harika uygulama mağazasını kullanarak herhangi bir mod uygulamasını yükleyebilirsiniz. Üçüncü taraf geliştiriciler tarafından yapıldığı için kullanımı tamamen ücretsizdir. APK dosyasını kullanarak cihazınıza indirebilirsiniz.

S - AppValley çalışmayı durdurdu, ne yapmalı?

AppValley çalışmayı durdurursa, cihazınızı yeniden başlatmanız ve tekrar denemeniz yeterlidir. Sorun devam ederse, uygulamayı kaldırın ve APK dosyasını kullanarak güvenilir kaynaktan tekrar yükleyin. Bu, uygulamanın çalışmasına izin verecektir.

AppValley APK Nasıl Kaldırılır?

Cihazınızdan kaldırmak için aşağıdaki adımları izleyerek bu AppValley’den kurtulabilirsiniz .

 • Cihazınızda Ayarlar’ı açın ve Uygulama Yöneticisi’ne gidin.
 • Aşağı kaydırın ve cihazınızda yüklü olan uygulamalar listesinde AppValley’i bulun.
 • AppValley’e dokunun ve Kaldır’ı seçin.
 • Tamam’a dokunarak kaldırmayı onaylayın .
 • AppValley  artık cihazınızdan başarıyla kaldırılmalıdır.

Şuna göz atın:

AppValley APK Android’de İndirin [MOD APK’ları]

Böylece, ücretli uygulamaları ücretsiz olarak bulabileceğiniz bir Google Play alternatifi aramanız sona ermiştir. AppValley APK, binlerce ücretli uygulamayı ücretsiz olarak bulabileceğiniz harika Google Play Store alternatifidir. Bu makalede, AppValley’i bir Android cep telefonuna nasıl indirip yükleyeceğiniz konusunda eksiksiz bir adım adım kılavuz sağladık.

Umarız, AppValley 2.0’ı bir Android cihaza nasıl indirip kurabileceğinizi artık anlamışsınızdır . Öyleyse devam edin ve harika Play Store alternatifini deneyin ve tek bir kuruş bile ödemeden modlanmış ve ince ayar yapılmış uygulamaların keyfini çıkarın.

Leave a Comment