AppValley Ücretsiz İndirme (iPhone ve iPad ) – [RESMİ]

Resmi iOS App Store, her kategoriden, oyundan ve yardımcı programdan milyonlarca uygulamayı barındırır. Cihazınızla uyumlu olduğu sürece, istediğiniz sayıda uygulamayı App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ancak App Store’da bulduğunuz uygulamalar ücretsiz değildir. Bazı uygulamalar ücretli olarak sınıflandırılır. Bu uygulamaları cihazınıza yüklemek için satın almanız gerekir. Ayrıca, App Store’da, insanların iOS cihazlarını jailbreak yapmasına neden olan uygulamaların ince ayar yapılmış veya kırılmış sürümlerini bulamazsınız. AppValley adlı harika bir üçüncü taraf yükleyiciden bahsetmek için buradayız ve burada Jailbreak olmadan AppValley’i iPhone/iPad’e Nasıl Yükleyeceğimizden bahsediyoruz .

iPhone/iPad için AppValley
iOS için Jailbreak Olmadan AppValley İndirmesi

Jailbreak, Apple önermese de iPhone kullanıcıları arasında çok popüler hale geldi. Bazı iPhone kullanıcılarının cihazlarını hala jailbreak yapmasının nedeni, Jailbreak yaptıktan sonra iPhone’larına değiştirilmiş veya ince ayar yapılmış uygulamaları yükleyebilmeleridir. Yine de, cihazlarını fiilen jailbreak yapan insanlar azınlıkta. iPhone kullanıcılarının çoğu cihazlarını jailbreak yapmaz.

AppValley Hataları düzeltmesindeki bu eksiksizliğe göz atın: AppValley Yüklenmiyor, Çalışmıyor ve Uygulamalar İndiriliyor .

Contents

iOS’ta AppValley | Özellikler:

AppValley, uygulamaların ücretli ve değiştirilmiş sürümlerini ücretsiz olarak yüklemenize izin veren bir mobil uygulama yükleyicisidir. Hem iOS hem de Android cihazlar için kullanılabilir, ancak iOS durumunda en belirgin şekilde yardımcı olur. Bunun nedeni, Android’de aynı görevi yerine getirebilecek başka uygulamaların olmasıdır.

Yükleyici uygulamalar söz konusu olduğunda, AppValley kendi ligindedir. Uygulama veritabanı, diğer benzer uygulamalardan daha büyüktür ve kıyaslandığında harika bir performans sergiler. AppValley’i aşağıdaki iOS sürümlerinde test ettik ve iOS 16+, 15+, 14, iOS 13, iOS 12.3, iOS 12.2, 12.1, iOS 11 ve iOS 10+’da mükemmel şekilde çalıştı.

AppValley Uygulama Mağazası Bilgileri

Uygulama ismiAppValley Mağazası
En son sürüm v2.0
KategoriUygulama ve Oyun Mağazası
UyumlulukAndroid, iOS ve Bilgisayar
Dosya adıiOS Yapılandırma Dosyası
Lisans türüÖzgür
İndirilenler100000+
 • Jailbreak indirmesi yok – iOS için AppValley aracılığıyla uygulamaları yüklemek için iPhone/iPad’inizi jailbreak yapmanız gerekmez. iOS için AppValley, jailbreak olmadan çalışabilir.
 • Uygulamaları ücretsiz indirin – En Son AppValley’de Jailbreak olmadan sunulan tüm uygulamalar ücretsizdir. Resmi App Store’da ücretli olan belirli uygulamaları da ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.
 • Çok sayıda uygulama – AppValley VIP çok büyük bir veritabanına sahiptir ve kesinlikle istediğiniz her türlü uygulamayı tek bir yerde bulabilirsiniz.
 • Temiz arayüz –  AppValley 2.0 temiz, şık ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve herkes favori uygulamalarını indirmek için uygulamada kolayca gezinebilir.
 • Güvenilirlik – Dünyanın dört bir yanındaki birçok geliştirici, kullanıcıların karşılaşabileceği hataları sürekli olarak düzeltir. Çabaları, AppValley’i nispeten hatalardan ve hatalardan arındırdı.
 • Güvenlik – Güncellenmiş AppValley VIP’deki uygulamalar, kötü amaçlı yazılım veya virüs içermediğinden emin olmak için bir dizi güvenlik testinden geçmiştir.
 • Güncelleme bildirimleri – Bir uygulama için bir güncelleme mevcut olduğunda, otomatik olarak bir bildirim alırsınız. İndirdiğiniz uygulamalar için güncellemeleri manuel olarak kontrol etmeniz gerekmez.
 • Daha hızlı indirme – Işık hızında indirme sunucuları sayesinde uygulamalar, AppValley VIP’den daha hızlı indirilebilir .

AppValley 2.0, iOS için en iyi yükleyici uygulamalarından biridir. Bu alternatiflerden bazıları Cydia, TweakBox, TutuApp, Hip Store, vs.’dir. Cydia ve TweakBox , AppValley VIP Free Download’ın en büyük rakiplerinden bazılarıdır , ancak çalışmak için jailbreak gerektirirler. AppValley, cihazlarını jailbreak yapmak istemeyen kullanıcılar için özel olarak yapıldığından. Şuna bir göz atmalısınız –  iPhone ve iPad’de Snapchat++ iOS Ücretsiz İndirme – [Premium MOD] .

AppValley VIP’yi iOS’ta indirin [iPhone/iPad] 

 • iOS cihazınızda Safari Tarayıcısını  başlatın ve şu adrese gidin:

   iOS için AppValley v2’yi indirin

Ios IpHONE İNDİRMEDE UYGULAMA
iOS’ta AppValley Profil Kurulumu
 • Şimdi, AppValley ana sayfasındaki ” AppValley’i Yükle ” düğmesine  dokunun . Onay isteminde, Yükle düğmesine dokunun.
iOS'ta en son appvalley
AppValley Profilini Yükle
 • Ana ekrana dönün ve AppValley’in indirilip yüklenmesini bekleyin.
appvalley vip'i ücretsiz indir
Ana Ekranda AppValley simgesi görüntülenecek
 • Yükleme tamamlandıktan sonra açmak için AppValley uygulama simgesine dokunun. İleri’ye dokunup devam ettiğinizde bir “ Onay ” mesajı alacaksınız .

IpHONE'DAKİ SON UYGULAMA

 

 •  Geliştiricinin adını not edin ve İptal’e basın. Şimdi Ayarlar’a gidin ve ardından Ayarlar’da Genel > Profiller ve Cihaz Yönetimi’ne gidin .
iPhone/iPad için AppValley
Profiller ve Cihaz Yönetimi’ne tıklayın
 • Ardından, AppValley’in geliştirici profiline  dokunun ve ardından sonraki sayfada geliştiricinin adına Güven’e tıklayın.
güncellenmiş uygulama vadisini indir
profile güven ve devam et
 • Onay isteminde tekrar Güven’e dokunun. Bu kadar. AppValley’i iOS aygıtınıza başarıyla yüklediniz .
appvalley'i ücretsiz indir
AppValley cihazınıza yüklenecek

Şimdi sadece AppValley’i açmanız ve ardından indirmek istediğiniz uygulamayı aramanız ve yükle düğmesine basmanız yeterli. Uygulama, normalde App Store’dan olduğu gibi yüklenecektir.

AppValley’in Artıları ve Eksileri

Pros

Eksiler

Neden AppValley diğerleri arasında En İyisidir?

AppValley, iOS cihazlarına uygulama ve oyun indirmek için en iyi seçenek olarak kabul edilir. Kütüphanesi, popüler uygulama ve oyunların ücretsiz ve ücretli sürümlerini sunar. AppValley ayrıca kullanıcılara başka hiçbir yerde bulunamayan özel içeriğe erişim sağlar. Ayrıca, kullanımı kolay bir arayüz sağlayarak kullanıcıların yeni uygulamaları ve oyunları keşfetmesini kolaylaştırır. Kapsamlı kitaplığı ve güvenilir güvenlik özellikleriyle AppValley, en son uygulamaları ve oyunları arayan iOS kullanıcıları için en iyi 3. Taraf AppStore seçimidir.

Sıkça Sorulan Sorular

S - iOS için AppValley nedir?

iOS için AppValley, uygulamaların, oyunların ve öykünücülerin keyfini sınırsızca çıkarmanızı sağlayan üçüncü taraf bir uygulama mağazası alternatifidir. Bu uygulama mağazasını kullanarak istediğiniz uygulamaları en yüksek kalitede elde edebilirsiniz.

S - iOS için AppValley ücretsiz mi?

Evet, AppValley'i ve veritabanındaki tüm uygulamaları ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Üçüncü taraf uygulamalarının hiçbiri ödeme gerektirmez.

S - AppValley, iOS cihazınızı jailbreak yapmayı gerektiriyor mu?

Hiç de bile. iOS için AppValley en güvenli şekilde indirilebilir. Apple'ın güvenlik politikalarını ihlal etmez ve iOS'u jailbreak yapmadan size modlanmış uygulamalar ve oyunlar sunar.

S - AppValley uygulama mağazasında Cydia uygulamaları var mı?

Cydia uygulamalarının çoğuna, modlanmış ve ince ayar yapılmış uygulamalara, öykünücülere ve çok daha fazlasına iOS'ta AppValley kullanılarak ücretsiz olarak erişilebilir. Çok çeşitli üçüncü taraf uygulamalarıyla şimdiye kadarki en üst düzey uygulama mağazasıdır.

Şuna göz atın:

AppValley VIP Free’i iOS’a yükleyin [iPhone/iPad]

AppValley’i iOS cihazınıza bu şekilde kurarsınız. Bu kılavuzu izleyerek AppValley VIP’yi iOS’a (iPhone ve iPad) başarıyla yükleyebileceğinizi umuyoruz .

AppValley 2.0, App Store’da ücretli uygulamaları ücretsiz olarak yüklemenizi sağlar. AppValley’den oyunlar, medya uygulamaları, temalar, ince ayar yapılmış ve kırılmış uygulamalar gibi her türlü uygulamayı iOS’a yükleyebilirsiniz . Üstelik bu uygulamaları yüklemek için cihazınızı jailbreak yapmanıza da gerek yok. AppValley, App Store’un en iyi alternatiflerinden biri olan güvenli ve güvenilir bir mobil yükleyici uygulamasıdır.

Leave a Comment