15 najlepszych alternatyw AppValley – [Podobne aplikacje 2023]

Najlepsze alternatywne sklepy z aplikacjami dla AppValley (podobne do aplikacji) na urządzeniach z systemem iOS: wraz z wprowadzeniem aplikacji innych firm na iOS pojawiły się również alternatywne sklepy z aplikacjami. AppValley jest wśród nich dobrze znaną nazwą i jest niesamowitym sklepem z aplikacjami, w którym można pobrać aplikacje innych firm na iOS.

Alternatywne aplikacje innych firm dla AppValley na iOS
Najlepsze alternatywne AppStores dla AppValley

Ma ogromną kolekcję aplikacji i gier, które można pobrać bez jailbreakowania twojego iDevice. AppValley został jednak odwołany przez system Apple i dlatego nie możesz już uzyskać dostępu do aplikacji.  Tysiące użytkowników jest zdezorientowanych, na którym źródle polegać, aby uzyskać aplikacje innych firm.

Biorąc to pod uwagę, stworzyliśmy listę instalatorów aplikacji podobnych do AppValley. Należą do nich TutuApp, TweakBox, Emus4u, Panda Helper, Ignition, AppEven, CokernutX, TopStore i PixiStore. Wypróbuj te sklepy z aplikacjami na iOS. Odwiedź ten link, aby dowiedzieć się więcej o AppValley, Pobierz aplikację AppValley na iOS, Androida i PC (oficjalna)  , która teraz działa.

Contents

Alternatywa AppValley — instalatory podobnych aplikacji

 • TuTuApp

TutuApp oferuje szybką i bezpieczną instalację aplikacji innych firm. Możesz je zdobyć za darmo iw najlepszej jakości na iOS. Nie ma odwołań, ponieważ TutuApp Lite jest specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić bezpieczeństwo. Możesz instalować zmodyfikowane aplikacje i gry bez utraty gwarancji za pomocą TutuApp. Przejdź do podanego adresu URL, aby zainstalować TutuApp na iOS ( https://tutuapp-apk.org/ ).

TuTuApp to najlepsza alternatywa dla AppValley
TuTuApp

Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o TuTuApp  TuTuApp Lite dla systemu iOS (iPhone i iPad) — NAJNOWSZE .

 • TweakBox

Aplikacja TweakBox jest jedną z podobnych aplikacji, takich jak AppValley. TweakBox to najczęściej pobierana alternatywa sklepu z aplikacjami, która zapewnia ogromną bibliotekę ulepszonych i zhakowanych aplikacji, gier itp. Na iOS. Zapewniają bezpieczną platformę do bezpłatnego pobierania wszystkich pożądanych aplikacji. Możesz łatwo dostosować swoje urządzenia, instalując odpowiednie aplikacje z TweakBox. W tym sklepie z aplikacjami jest o wiele więcej do odkrycia. Pobierz aplikację TweakBox stąd ( https://tweakbox-download.com/ ).

TweakBox - podobna aplikacja jak AppValley
TweakBox

Aby dowiedzieć się, jak zainstalować i używać TweakBox, otwórz ten link Pobierz TweakBox na iOS za darmo – [OFFICIAL] .

 • Emus4u

Jeśli szukasz najbezpieczniejszego sposobu na zdobycie emulatorów dla iOS, to Emus4u to wszystko, czego potrzebujesz. Ten instalator aplikacji ma bazę danych, która składa się głównie z emulatorów. Zapewnia również aplikacje i gry innych firm. Emus4u ma wbudowane narzędzie czyszczące, za pomocą którego można łatwo usunąć pamięć podręczną i inne niechciane pliki, jeśli miejsce na dysku jest bardzo małe. Możesz zainstalować Emus4u z tego linku ( https://emus4u-app.com/ ).

Emus4u - alternatywa AppValley
Emus4u
 • Panda Helper

Panda Helper to świetny sklep z aplikacjami, który zapewnia gry z różnych platform urządzeń. W tym sklepie z aplikacjami można znaleźć wiele emulatorów gier. Dają ci gry nawet ze starych konsol do gier, takich jak Nintendo, GBA, NDS itp. Możesz grać w nie online lub pobrać je na swój iOS. Panda Helper to jedna z najbezpieczniejszych alternatyw dla aplikacji AppValley. Pobierz Panda Helper, korzystając z podanego adresu URL ( https://pandahelperdownload.com/ ).

Panda Helper VIP za darmo — alternatywa AppValley
Pomocnik Pandy
 • Ignition App

Jeśli chcesz uzyskać wszystkie funkcje urządzenia z systemem iOS z jailbreakiem bez faktycznego jego wykonywania, istnieje wiele częściowo nieuwiązanych aplikacji jailbreak. Aby znaleźć najlepszą kolekcję aplikacji do jailbreaka i bezpiecznie je zdobyć, preferowanym źródłem jest Ignition. Jest to najlepsza alternatywa dla Cydii dla iOS. Możesz zainstalować Ignition z tego linku ( https://ignitionapp.fun/ ).

Sklep z aplikacjami Ignition — podobny sklep AppValley
Zapłon

Dowiedz się, jak pobierać i używać zapłonu na Androidzie Zapłon APK Pobierz na Androida (oficjalny) .

 • AppEven

AppEven nie ma imponującej bazy danych. Jednak wydajność pokazana przez sklep z aplikacjami jest niesamowita. Aplikacje i gry są nadal dołączane do AppEven, ponieważ jest to nowy instalator aplikacji. Pokazuje dużą prędkość pobierania. Możesz pobrać aplikacje innych firm w ciągu kilku minut za pomocą AppEven: ( https://appevendownloads.com/).

AppEven
AppEven
 • CokernutX

CokernutX to najbardziej kompatybilny sklep z aplikacjami na iOS. W tym instalatorze aplikacji znajduje się ogromna biblioteka zmodyfikowanych i zhakowanych aplikacji oraz gier. Dostęp do nich jest łatwy dzięki doskonałemu interfejsowi użytkownika. Wszystkie aplikacje można pobrać bez błędów za pomocą CokernutX. Możesz teraz pobrać CokernutX na iOS, korzystając z podanego źródła ( https://www.cokernutxapp.com/ ).

CokernutX Store Alternatywa dla AppValley
Cokernutx

Odwiedź ten link, aby dowiedzieć się, jak korzystać z tej aplikacji: CokernutX APK Pobierz na Androida (OFICJALNE) .

 • TopStore

TopStore to nowo wprowadzony instalator aplikacji, podobny do AppValley i oferujący szeroką gamę wersji ++ i zmodyfikowanych aplikacji. Mimo że zapasy są niewielkie, gwarantuje to, że w aplikacjach nie ma błędów. Jest to mała aplikacja, która nie zajmuje dużo miejsca w pamięci urządzenia. Możesz zainstalować TopStore z zaufanego łącza podanego tutaj ( https://topstorevipapp.com/ ).

TopStore podobna aplikacja do AppValley
TopStore
 • PixiStore

PixiStore korzysta z unikalnego identyfikatora użytkownika przypisanego do każdego urządzenia w celu pobierania aplikacji i gier innych firm. Nie ma możliwości, aby PixiStore lub zainstalowane z niego aplikacje zostały kiedykolwiek unieważnione. W tym sklepie z aplikacjami możesz bezpiecznie pobierać aplikacje innych firm. Oto link do pobrania PixiStore ( https://pixistore.com/ )

PixiStore
PixiStore
 • iOSEmus

Instalator aplikacji iOSEmus jest jednym z najlepszych zamienników aplikacji AppValley. Jeśli jesteś typem faceta, który lubi bardzo prosty interfejs użytkownika z ograniczonymi, ale przydatnymi aplikacjami, instalator iOSEmus jest tym, czego szukasz. Podobnie jak w przypadku innych sklepów z aplikacjami innych firm, w tym sklepie iOSEmus możemy bezpłatnie pobierać wszystkie aplikacje, gry i płatne aplikacje innych firm.

Aplikacja iOSEmus
Aplikacja iOSEmus
 • TrollStore

TrollStore to aplikacja używana głównie do instalowania modowanych aplikacji i gier na urządzeniu z systemem iOS. TrollStore eliminuje potrzebę jailbreakowania urządzenia z systemem iOS w celu zainstalowania zmodyfikowanych aplikacji. Możesz także zarządzać plikami na urządzeniu z systemem iOS za pomocą aplikacji TrollStore. Ta aplikacja jest najczęściej instalowana na komputerze.

Najlepsza alternatywa AppValley — instalator TrollStore IPA
Sklep Trolli

Działa ze wszystkimi wersjami urządzeń z systemem iOS, takimi jak iPhone 4S, 5, 6, 7 i X. Inne funkcje tej aplikacji obejmują zarządzanie plikami, sprawdzanie stanu baterii urządzenia, pobieranie utworów i dzwonków. Wszystkie aplikacje premium na iOS są dostępne za darmo w aplikacji TrollStore.

Skorzystaj z TrollStore, aby pozbyć się odwołań aplikacji na iPhone’a Najlepszy instalator aplikacji IPA na iOS [#NO REVOKES] .

 • AppCake

AppCake Appstore za darmo na iPhone'a

AppCake to zewnętrzny sklep z aplikacjami, z którego można bezpłatnie pobierać i instalować wszystkie zmodyfikowane aplikacje premium. Nie musisz jailbreakować swojego urządzenia z systemem iOS, aby zainstalować złamane / zmodyfikowane aplikacje. AppCake ma ogromną kolekcję nieoficjalnych aplikacji, które nie są nawet dostępne w innych sklepach z aplikacjami innych firm. Możesz pobierać swoje ulubione aplikacje i gry z rozszerzeniem .ipa i instalować je na urządzeniach z systemem iOS, takich jak iPad lub iPhone. Wszystkie aplikacje premium można zainstalować bezpłatnie przy użyciu profilu programistycznego dla przedsiębiorstw. Większość gier, aplikacji i poprawek dostępnych w aplikacji AppCake jest całkowicie pozbawiona reklam. AppCake jest całkowicie bezpieczny i obsługuje najnowszą wersję iOS 14. [ https://iphonecake.com/ ]

 • TweakDoor:

TweakDoor to samopodpisująca się aplikacja, która pomaga w instalacji plików IPA bezpośrednio na urządzeniu z systemem iOS bez xCode. Wszystko, co musisz zrobić, to zaimportować plik TweakDoor do urządzenia z systemem iOS i dotknąć instalacji. Po zainstalowaniu możesz zainstalować inne zmodyfikowane aplikacje, poprawki na urządzeniu z systemem iOS, które działają bez konieczności jailbreakowania urządzenia z systemem iOS. Możesz także zainstalować aplikacje Cydia, takie jak iTransmission, Kodi, Moviebox itp.

Sklep z aplikacjami TweakDoor na iOS — alternatywa AppValley
Zewnętrzny AppStore TweakDoor na iOS

Możesz zintegrować aplikację AppCake z TweakDoor, jeśli masz wersję premium TweakDoor. TweakDoor działa zarówno na urządzeniach bez jailbreaka, jak i urządzeniach z jailbreakiem. Jeśli instalujesz TweakDoor na urządzeniu z jailbreakiem, instalacja będzie szybka, ponieważ aplikacje są instalowane bez rezygnacji. 

TweakDoor to kolejna świetna alternatywa dla AppValley. Aby dowiedzieć się, jak zainstalować i używać, kliknij ten link: TweakDoor App Store iOS – (łącza do pobrania) .

 • Aptoide

Sklep z aplikacjami Aptoide na iOS

Aptoide to zewnętrzny rynek aplikacji na Androida. Możesz pobrać dowolne aplikacje w Aptoide. Złamane aplikacje mobilne, poprawki i aplikacje premium są najczęściej instalowane na urządzeniach z Androidem za pomocą Aptoide. Możesz używać sklepu z aplikacjami aptoide tylko dla urządzeń z systemem Android, takich jak telefony komórkowe i tablety. W urządzeniach takich jak smartTV możesz używać Aptoide TV do instalowania aplikacji. Specjalna wersja aplikacji Aptoide o nazwie Aptoide Kids jest dostępna do użytku na urządzeniach dziecięcych. Dzieci mogą bezpiecznie instalować aplikacje na swoich urządzeniach za pomocą Aptoide Kids. Aptoide jest całkowicie bezpieczny do zainstalowania na twoich urządzeniach i jest obecnie używany przez ponad 200 milionów użytkowników na całym świecie. [ https://en.aptoide.com/].

Aby zainstalować i odświeżyć aplikacje na iPhonie bezpośrednio (bez użycia komputera) z Altstore Przeczytaj ten artykuł: AltDaemon | AltStore wprowadza podpisywanie aplikacji na urządzenia po jailbreaku

 • iOS Haven Store

Jeśli chcesz pobrać aplikację na urządzenie z systemem iOS, która z jakiegoś powodu nie jest dostępna w sklepie z aplikacjami, zalecamy skorzystanie ze sklepu z aplikacjami iOS Haven Store w celu pobrania aplikacji. Aplikacje, które nie kwalifikują się do umieszczenia na liście w oficjalnych sklepach z aplikacjami, będą dostępne w aplikacji iOS Haven. Aplikacja iOS Haven Store jest w 100% bezpieczna do zainstalowania na urządzeniu z systemem iOS.

iOS Haven AppStore na iPhonie
iOS Haven AppStore na iPhonie

iOS Haven jest rozwijany przez angielskich programistów, gdzie możesz bezpłatnie pobrać wszystkie płatne aplikacje w sklepie z aplikacjami. Również zawsze, gdy dostępna jest aktualizacja zainstalowanych aplikacji, możesz użyć aplikacji iOS Haven, aby zaktualizować aplikacje zainstalowane za pośrednictwem iOS Haven.

   Pobierz sklep Haven na iOS

Pobierz i używaj AppValley na swoim Macu: AppValley Companion (Pobierz) na Macu [Bez odwołań] .

Często Zadawane Pytania

Pyt.: Czy można uzyskać Cydię bez jailbreakowania iOS?

Dzięki AppValley lub innym alternatywnym sklepom z aplikacjami nie potrzebujesz już Cydii na iOS. Możesz pobrać dowolną potrzebną aplikację innej firmy bez jailbreak.

P: Jaka jest najlepsza alternatywa AppValley na Androida?

Biorąc pod uwagę wysoką wydajność, świetne zasoby i bezpieczeństwo, TutuApp jest najbardziej preferowaną opcją dla Androida.

P: Czy są jakieś aplikacje podobne do AppValley na iOS?

Tak, w poprzedniej sekcji przedstawiliśmy Ci najlepsze sklepy z aplikacjami, podobne do AppValley.

Niektóre z najlepszych przewodników po AppValley Store:

AppValley APK DARMOWE pobieranie na Androida [MOD APK]

Pobierz WhatsApp++ na iOS 

iSpoofer Pokemon Go (PokeGo++) na iOS

Wniosek — najlepsze alternatywy dla AppValley

AppValley zapewnia ogromny zestaw aplikacji i gier innych firm. Jednak dopóki odwołanie nie zostanie usunięte, musimy polegać na dowolnym z podanych tutaj sklepów z aplikacjami. W tych niesamowitych instalatorach aplikacji znajdziesz wszystko, czego szukasz. Są bezpieczne i oferują bezpłatny dostęp do wszystkich aplikacji. Nie musisz już rozważać jailbreakowania swojego iOS.

Dziękuję.

Leave a Comment