TrollStore – En IPA App Installer for iOS [#NO REVOKES]

TrollStore , iOS cihazınızın herhangi bir dahili iznini iptal etmeden IPA’yı kurmanıza izin veren üçüncü taraf bir uygulamadır. Kullanıcıların ara sıra oturum açmalarını sağlayarak çeşitli uygulamaları kullanmalarına yardımcı olmak için oluşturulmuştur. Basitçe söylemek gerekirse, TrollStore çeşitli uygulamaların kurulumunu yönetir ve iOS cihazını jailbreak yapmadan imzalamak ve kurmak için tasarlanmıştır. Uygulama, Linus Henze tarafından CoreTrust aracılığıyla atlanır . Bu harika uygulama internette opa334 tarafından başlatıldı. Harika olan, uygulamanın çok çeşitli iOS cihazlarında kullanılabilirliğidir.

iOS aygıtları için TrollStore IPA Yükleyici
TrollStore – En İyi IPA Uygulama Yükleyici iOS

Şu anda TopStore, iOS 14.0.0 – 14.8.1 ve iOS 15.0 – 15.1.1; TopStore’u en iyi Uygulama Mağazalarından biri yapan da budur. Kullanıcıların atanan uygulamaları yüklemesine izin verir. Herhangi bir yasadışı yetkiye sahip olan veya kök yardımcı ikili paketlere sahip olan bir üçüncü taraf uygulamasını kurmak istiyorsanız, TrollStore işi kolaylıkla yapar.

En şaşırtıcı kısım, bu uygulamanın imzasız IPA dosyalarını yükleme şeklidir. Çıkış: EonHub AppStore (iOS için Uygulama Yükleyici).

Contents

TrollStore’a Bir Bakış

TrollStore, imzasız IPA dosyalarını sessizce yüklemek için did paketini kullanır. Geliştirici tarafından Uygulama Ayarları’ndan iki yardımcı program eklendi. Biri simge önbelleğini yeniden yüklemek için, diğeri ise cihazı başlatmak için. TrollStore uygulaması bilgisayardan kolayca kaldırılabilir. Kendisi dahil TrollStore tarafından yüklenen tüm uygulamalar, iOS simge önbelleğini yeniden oluşturduğunda Ana Ekrandan kaybolacaktır. Köksüz bir ortamda kalıcılık istiyorsanız bir sistem programını değiştirin.

TrollStore size, tüm TrollStore uygulamalarının kayıtlarındaki simgeleri güncellemek için kullanılabilecek bir kalıcı yardımcı ile değiştirmek için bir sistem programı seçme seçeneği sunar. Bu uygulamanın bazı harika özelliklerini tanımaya başlayalım. iOS’ta TrollStore’un çeşitli özellikleri vardır . Bu uygulama üçüncü taraf geliştiriciler tarafından yapıldığından, normal uygulamalarda bulunmayan bazı harika kullanımlar bulabilirsiniz.

 • Kalıcı olarak imzalanmış uygulamalar : iOS aygıtınızda imzalı IPA uygulamalarını yüklemek için yalnızca 7 gün özgürlük tanıyan diğer uygulama mağazalarının aksine, TrollStore bunun için kalıcı güvenilirlik sağlar.
 • Sınırsız Paketler : Bu harika uygulama, sınırsız paket ve uygulama indirmenize izin verir. TrollStore üzerinden dilediğiniz kadar paketi barındırabilir ve yönetebilirsiniz.
 • Güvenlik : TrollStore ile herhangi bir güvenlik önlemi için endişelenmenize gerek yok. Eh, kullanımı ücretsizdir, ancak iOS cihazınızı tamamen güvenli hale getirmek için tüm önlemleri almıştır.
 • Tartışma : Uygulama kaynak kodlarına katkıda bulunmayı sevenlerdenseniz, bunu TrollStore ile de yapabilirsiniz.
 • Jailbreak gerekmez : TrollStore’u veya onun aracılığıyla herhangi bir uygulamayı yüklemek için cihazınızı jailbreak yapmanız gerekmez. Bu uygulama mağazası aracılığıyla yüklemek istediğiniz üçüncü taraf uygulamasının bir IPA dosyasına ihtiyacınız var.
Uygulama ismiTrol Mağazası
KategoriIPA Yükleyici
En son sürümv1.0.1
Geliştiriciopa334
Boyut~2 5MB
İndirilenler10000 +

Bunlar, iOS’unuzda TrollStore’a sahip olmanın en dikkate değer avantajlarından sadece birkaçı.

TrollStore’u iOS cihazlara yüklemeye başlamadan önce, cihazınızın sürümüne bağlı olarak adımları izlemeniz gerektiğini unutmayın. Çıkış – OnlyFans++ (PRO – Mod (Kilitsiz) iOS’ta Ücretsiz .

 iOS 15 ve sonraki sürümlerde TrollStore [Installation Steps]

TrollStore’u iOS’a yüklemek göründüğünden çok daha kolaydır. IPA yükleyicisini kullanarak yandan yüklemeniz gerekir. SideLoady veya AltStore kullanmanızı öneririz. Aşağıdaki kılavuz iOS 15.0-15.1.1 sürümleri içindir.

  Download TrollStore

 • Şimdi Sideloady veya AltStore uygulamasını açın.
 • Şimdi, ‘ Uygulamalarım’a (MyApps) gidin ve ‘+’yı tıklayın. Dosya yöneticisi açıldıktan sonra TrollStore Installer’ın IPA dosyasını seçin.
 • Sizden Apple Kimliği kimlik bilgileri istenirse buna göre oturum açın.
 • ‘ Yükle’ye(Install) tıklayın , TrollStore Installer’ı iOS aygıtınıza yüklemeye başlayacaktır .
 • Ayarlar uygulamasında Genel > VPN ve Cihaz Yönetimi’ne(Settings >General >VPN & Device Management) gidin .
 • E-postanız ile geliştirici uygulamasını seçin.
 • Uygulamanın çalışmasına izin vermek için Güven’e(Trust) dokunun .

TrollStore Yardımcısı

 • Şimdi Ana Ekranınızdan TrollStore Installer’ı açmanız gerekiyor .
 • Sadece yükle düğmesine tıklayın ve kurulacaktır.
 • Şimdi uygulama ayarlarına gidin, ” idid’i kur(Install idid) ” seçeneğine tıklayın ve Trollstore’un imzasız uygulamaları kurmasına izin verin.

Bu kadar; iOS cihazınızda TrollStore’u kullanmaya başlayabilirsiniz. TrollStore’u nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

 iOS 14 ve sonraki sürümlerde TrollStore Yükleyici [STEPS]

TrollStore’u iOS 14.0-14.8.1 sürümüne sahip cihazınıza yüklemek için aşağıdaki kılavuzu izleyin. Yukarıda belirtilen iOS sürümlerinde TrollStore’u yüklemek için cihazınızı jailbreak yapmanız gerekir.

 • TrollHelper DEB paketini şimdi edinin .
 • Filza’yı kullanarak DEB dosyasını kurun .
 • iPhone’unuzu alışveriş modunda yanıtlayın veya ‘ uicache ‘ komutunu çalıştırın.
 • Ana Ekrandan, TrollHelper Yükleyiciyi başlatın .
 • Menüden ” (Install TrollStore)TrollStore’u Yükle ” öğesini seçin .
 • TrollStore uygulaması, yeniden başlattığınızda Ana Ekranınızda görünmelidir.
 • Uygulamayı açtıktan sonra TrollStore Ayarlarından ” Ldid’i Yükle (Install idid)” seçeneğine dokunun.

iOS 14’ünüzü nasıl jailbreak yapacağınızı merak ediyorsanız aşağıdaki bölümü okumaya devam edin.

 • AltStore önce indirilmeli ve sıkıştırılmış halden çıkarılmalıdır. Daha sonra iOS aygıtınıza AltStore yüklemeniz gerekir .
 • Ardından PC’nizde veya Mac’inizde bu uygulamayı başlatın. Posta uygulamasında tercihlere gidin. Ardından açtıktan sonra Genel sekmesi altındaki eklentileri yönet’i seçin.
 • Ardından AltPlugin gösterilecektir. Posta uygulamasını kontrol ettikten sonra yeniden başlatın (Mac Bilgisayar kullanıcıları için).
 • Şu anda, cihazınızı bağlamanız gerekir. AltStore’u iOS aygıtınıza yüklemek için AltStore’a tıklayın (menüde).
 • Artık AltStore’a güvenmeli ve Apple Kimliğinizi kullanarak giriş yapmalısınız .
 • AltStore şimdi , AltStore’da aç(Open in AltStore) düğmesine tıkladığınızda yazılımı yükleyecektir .
 • Jailbreak yapmak için Unc0ver’ı şimdi açın .

Bu kadar. TrollStore’u iOS 14 ve üzeri sürümlere sorunsuz bir şekilde yüklemek için artık yukarıdaki kılavuzumuzu takip edebilirsiniz . Şuna göz atmalısınız – iOS’ta MovieBox Pro VIP Ücretsiz(iPhone ve iPad) Jailbreak Yok .

IPA’lar Kalıcı Olarak Nasıl Kurulur?

TrollStore’u iOS aygıtınıza yükledikten sonra , herhangi bir IPA’yı kalıcı olarak yükleyebilirsiniz. Söz konusu uygulamayı TrollStore Uygulama listesine eklemeniz gerekir. Daha sonra kalıcı bir sertifika ile otomatik olarak kurulacaktır.

 • Yüklemek istediğiniz Uygulamanın IPA dosyasını indirin .
 • Windows’ta iTunes’u veya macOS’ta Finder uygulamasını açın.
 • iPhone ve PC bağlı olmalıdır.
 • Yeni cihazı seçtikten sonra Dosyalar(Files) sekmesini açın .
 • Bir IPA dosyasını desteklenen bir uygulamaya sürükleyip bırakın .
 • iPhone’unuzda Dosyalar uygulamasını başlatın ve ” Cihazınızda(On Your Device) ” öğesini seçin.
 • Seçilen IPA’yı TrollStore uygulamasına gönderin .

Paylaş menüsünde TrollStore

 • Değişikliklerin uygulanması için cihazınızın sıfırlanması gerekir.

Şuna göz atın:

iOS’ta Smule VIP MOD Kilidi Açıldı

CoolPixel Uygulamasını iOS’ta ÜCRETSİZ İndirin

iOS’ta Messenger++ 

TrollStore ile Kalıcı Olarak IPA İmzalayın [No Revokes]

TrollStore’u kullanarak iOS cihazınıza şimdi çeşitli üçüncü taraf uygulamaları yüklemekten keyif alacağınızı umarız . TrollStore yükleyicisinin en iyi yanı, IPA aracılığıyla kurduğunuz herhangi bir uygulama için kalıcı olarak imza atmaktır. Bu harika üçüncü taraf uygulama mağazasıyla ilgili deneyiminizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşmayı unutmayın. Bir dahaki sefere kadar, şerefe!

Teşekkür ederim.

Leave a Comment

TrollStore – Penginstal Aplikasi IPA Terbaik iOS [#NO REVOKE]

TrollStore adalah aplikasi pihak ketiga yang memungkinkan Anda menginstal IPA tanpa mencabut izin internal apa pun dari perangkat iOS Anda. Itu dibuat untuk membantu pengguna menggunakan berbagai aplikasi dengan membuat mereka masuk setiap saat. Sederhananya, TrollStore mengarahkan penginstalan berbagai aplikasi dan dirancang untuk menandatangani dan menginstalnya tanpa melakukan jailbreak pada perangkat iOS. Bypass aplikasi melalui CoreTrust oleh Linus Henze . Aplikasi luar biasa ini diluncurkan di internet oleh opa334. Apa yang hebat adalah ketersediaan aplikasi untuk berbagai perangkat iOS.

Penginstal IPA TrollStore untuk perangkat iOS
TrollStore – Penginstal Aplikasi IPA Terbaik iOS

Saat ini, TopStore tersedia untuk pengguna yang menjalankan iOS 14.0.0 hingga 14.8.1 dan iOS 15.0 hingga 15.1.1; itulah yang menjadikan TopStore salah satu App Store terbaik. Hal ini memungkinkan pengguna untuk menginstal aplikasi yang ditugaskan. Jika Anda ingin menginstal aplikasi pihak ketiga yang memiliki hak ilegal atau melewati bundel biner root helper, maka TrollStore akan melakukannya dengan mudah.

Bagian yang paling menakjubkan adalah cara aplikasi ini menginstal file IPA yang tidak ditandatangani. EonHub AppStore (Penginstal Aplikasi untuk iOS).

Contents

Sekilas tentang TrollStore

TrollStore menggunakan paket did untuk menginstal file IPA yang tidak ditandatangani secara diam-diam. Dua utilitas ditambahkan oleh pengembang dari Pengaturan Aplikasi. Satu untuk memuat ulang cache ikon dan satu lagi untuk menghidupkan perangkat. Aplikasi TrollStore dapat dengan mudah dihapus dari komputer. Semua aplikasi yang dimuat oleh TrollStore, termasuk aplikasi itu sendiri, akan hilang dari Layar Utama saat iOS membuat ulang cache ikon. Ganti program sistem jika Anda menginginkan kegigihan dalam lingkungan tanpa akar.

TrollStore memberi Anda opsi untuk memilih program sistem untuk menggantikannya dengan pembantu kegigihan yang dapat digunakan untuk memperbarui ikon pada semua pendaftaran aplikasi TrollStore. Mari kita mulai mengenal beberapa fitur luar biasa dari aplikasi ini. Ada beberapa fitur TrollStore di iOS . Karena aplikasi ini dibuat oleh pengembang pihak ketiga, Anda dapat menemukan beberapa penggunaan luar biasa yang tidak tersedia di aplikasi biasa.

 • Aplikasi yang ditandatangani secara permanen : Tidak seperti toko aplikasi lain yang memberikan kebebasan hanya 7 hari untuk memasang aplikasi IPA yang ditandatangani di perangkat iOS Anda, TrollStore memberikan keandalan permanen untuk itu.
 • Paket Tidak Terbatas : Aplikasi luar biasa ini memungkinkan Anda mengunduh paket dan aplikasi tanpa batas. Anda dapat menghosting dan mengelola paket sebanyak yang Anda inginkan melalui TrollStore.
 • Keamanan : Anda tidak perlu khawatir tentang tindakan keamanan apa pun dengan TrollStore. Ya, ini gratis untuk digunakan, namun telah melakukan semua tindakan untuk membuat perangkat iOS Anda aman sepenuhnya.
 • Diskusi : Jika Anda adalah salah satu orang yang suka memberikan kontribusi pada kode sumber aplikasi, Anda juga dapat melakukannya dengan TrollStore.
 • Tidak diperlukan jailbreak : Anda tidak perlu melakukan jailbreak pada perangkat Anda untuk menginstal TrollStore atau aplikasi apa pun melaluinya. Anda hanya memerlukan file IPA dari aplikasi pihak ketiga yang ingin Anda instal melalui toko aplikasi ini.
Nama aplikasiTrollStore
KategoriPemasang IPA
Versi terbaruv1.0.1
Pengembangopa334
Ukuran~2 5MB
Download10000+ _

Ini hanyalah beberapa manfaat yang paling menonjol dari memiliki TrollStore di iOS Anda.

Sebelum kita mulai menginstal TrollStore di perangkat iOS, ingatlah bahwa bergantung pada versi perangkat Anda, Anda harus mengikuti langkah-langkahnya. Lihat – OnlyFans++ (PRO – Mod (Tidak Terkunci) Gratis di iOS .

 TrollStore di iOS 15 dan yang lebih baru [Installation Steps]

Menginstal TrollStore di iOS jauh lebih mudah daripada kedengarannya. Anda perlu melakukan sideload menggunakan penginstal IPA. Kami akan merekomendasikan menggunakan SideLoady atau AltStore. Panduan berikut adalah untuk versi iOS 15.0-15.1.1.

  Download TrollStore

 • Sekarang buka aplikasi Sideloady atau AltStore .
 • Sekarang, buka ‘ Aplikasi Saya(MyApps) ‘ dan klik ‘+.’ Setelah pengelola file dibuka, pilih file IPA Penginstal TrollStore .
 • Jika Anda dimintai kredensial ID Apple , masuklah sesuai kebutuhan.
 • Klik ‘ Instal ,’ dan itu akan mulai menginstal Penginstal TrollStore di perangkat iOS Anda.
 • Buka Umum > VPN & Manajemen Perangkat(Settings > General > VPN & Device Management) di aplikasi Pengaturan.
 • Dengan email Anda, pilih aplikasi pengembang.
 • Untuk menjalankan aplikasi, ketuk Percaya(Trust) .

Pembantu TrollStore

 • Sekarang Anda harus membuka Penginstal TrollStore dari Layar Beranda.
 • Cukup klik tombol instal dan itu akan diinstal.
 • Sekarang buka pengaturan aplikasi, klik ” Instal idid ” dan izinkan Trollstore untuk menginstal aplikasi yang tidak ditandatangani.

Itu dia; Anda dapat mulai menggunakan TrollStore di perangkat iOS Anda. Lanjutkan membaca artikel kami untuk mengetahui cara menggunakan TrollStore.

 Penginstal TrollStore di iOS 14 dan yang lebih baru [STEPS]

Untuk menginstal TrollStore di perangkat Anda dengan iOS versi 14.0-14.8.1, ikuti panduan di bawah ini. Anda perlu melakukan jailbreak pada perangkat Anda untuk menginstal TrollStore di versi iOS yang disebutkan di atas.

 • Dapatkan paket TrollHelper DEB sekarang.
 • Memanfaatkan Filza , instal file DEB .
 • Respring iPhone Anda dalam mode belanja atau jalankan ‘ uicache .’
 • Dari Layar Beranda, luncurkan TrollHelper Installer .
 • Pilih ” Instal TrollStore ” dari menu.
 • Aplikasi TrollStore seharusnya muncul di Layar Beranda saat Anda memulai ulang.
 • Ketuk ” Instal ldid ” dari Pengaturan TrollStore setelah membuka aplikasi.

Jika Anda bertanya-tanya bagaimana cara melakukan jailbreak pada iOS 14 Anda , lanjutkan membaca bagian di bawah ini.

 • AltStore harus diunduh dan dibuka ritsletingnya terlebih dahulu. Anda kemudian harus menginstal AltStore di perangkat iOS Anda.
 • Kemudian Luncurkan aplikasi ini di PC atau Mac Anda. Arahkan ke preferensi di aplikasi Mail. Kemudian Pilih kelola plugin di bawah tab Umum setelah membukanya.
 • Kemudian AltPlugin akan ditampilkan. Mulai ulang aplikasi email setelah memeriksanya (untuk pengguna Komputer Mac).
 • Saat ini, Anda harus menghubungkan perangkat Anda. Untuk menginstal AltStore di perangkat iOS Anda, klik AltStore (di menu).
 • Anda sekarang harus mempercayai AltStore dan masuk menggunakan ID Apple Anda .
 • AltStore sekarang akan menginstal perangkat lunak ketika Anda mengklik tombol AltStore terbuka(Open In AltStore) .
 • Buka Unc0ver sekarang untuk melakukan jailbreak.

Itu dia. Anda sekarang dapat mengikuti panduan kami di atas untuk menginstal TrollStore di iOS 14 dan versi di atasnya tanpa kesulitan. Anda harus memeriksa – MovieBox Pro VIP Gratis di iOS (iPhone & iPad) Tanpa Jailbreak .

Bagaimana Cara Memasang IPA Secara Permanen?

Setelah Anda memiliki TrollStore di perangkat iOS, Anda dapat memasang IPA apa pun secara permanen. Anda perlu menambahkan aplikasi khusus itu ke daftar Aplikasi TrollStore. Ini kemudian akan diinstal secara otomatis dengan sertifikat permanen.

 • Unduh file IPA dari Aplikasi yang ingin Anda instal.
 • Buka iTunes di Windows atau aplikasi Finder di macOS.
 • iPhone dan PC harus terhubung.
 • Buka tab Files setelah memilih perangkat baru.
 • Seret & jatuhkan file IPA ke aplikasi yang didukung.
 • Di iPhone Anda, luncurkan aplikasi File dan pilih ” Di perangkat Anda(On Your Device) .”
 • Kirim IPA yang dipilih ke aplikasi TrollStore .

TrollStore di menu Bagikan

 • Perangkat Anda harus disetel ulang untuk menerapkan perubahan.

Lihat ini:

MOD VIP Sedikit Tidak Terkunci di iOS

Unduh Aplikasi CoolPixel GRATIS di iOS

Messenger++ di iOS 

Menandatangani IPA [No Revokes] Secara Permanen dengan TrollStore

Kami harap Anda senang menginstal berbagai aplikasi pihak ketiga menggunakan TrollStore di perangkat iOS Anda sekarang. Bagian terbaik dari penginstal TrollStore adalah telah menandatangani secara permanen untuk aplikasi apa pun yang Anda instal melalui IPA. Jangan lupa untuk membagikan pengalaman Anda dengan toko aplikasi pihak ketiga yang fantastis ini di bagian komentar di bawah. Sampai lain kali, pujian!

Terima kasih.

Leave a Comment

TrollStore – โปรแกรมติดตั้งแอป IPA iOS [#NO REVOKE]

TrollStoreเป็นแอปพลิเคชันของบุคคลที่สามที่ให้คุณติดตั้ง IPA โดยไม่ต้องเพิกถอนการอนุญาตภายในของอุปกรณ์ iOS ของคุณ มันถูกสร้างขึ้นเพื่อช่วยให้ผู้ใช้ใช้งานแอพพลิเคชั่นต่าง ๆ โดยการให้พวกเขาลงชื่อเป็นระยะ ๆ พูดง่ายๆ ก็คือ TrollStore จะกำกับการติดตั้งแอพต่างๆ และได้รับการออกแบบมาให้ลงชื่อและติดตั้งโดยไม่ต้องเจลเบรกอุปกรณ์ iOS แอปข้ามผ่าน CoreTrust โดยLinus Henze แอปพลิเคชั่นที่ยอดเยี่ยมนี้เปิดตัวบนอินเทอร์เน็ตโดย opa334 สิ่งที่ยอดเยี่ยมคือความพร้อมใช้งานของแอปพลิเคชันสำหรับอุปกรณ์ iOS ที่หลากหลาย

โปรแกรมติดตั้ง TrollStore IPA สำหรับอุปกรณ์ iOS
TrollStore – ตัวติดตั้งแอป IPA ที่ดีที่สุดบน iOS

ปัจจุบัน TopStore พร้อมใช้งานสำหรับผู้ใช้ที่ทำงานบน iOS 14.0.0 ถึง 14.8.1 และ iOS 15.0 ถึง 15.1.1; นั่นคือสิ่งที่ทำให้ TopStore เป็นหนึ่งใน App Store ที่ดีที่สุด อนุญาตให้ผู้ใช้ติดตั้งแอปพลิเคชันตามที่ได้รับมอบหมาย หากคุณต้องการติดตั้งแอปพลิเคชันของบุคคลที่สามที่มีการให้สิทธิ์ที่ผิดกฎหมายหรือผ่านการมีบันเดิลไบนารีของตัวช่วยรูทTrollStoreจะทำงานได้อย่างง่ายดาย

ส่วนที่น่าทึ่งที่สุดคือวิธีที่แอปพลิเคชันนี้ติดตั้งไฟล์ IPA ที่ไม่ได้ลงนาม ลองดู: EonHub App Store (ตัวติดตั้งแอพและเกมสำหรับ iOS).

Contents

ภาพรวมของ TrollStore

TrollStoreใช้แพ็คเกจ did เพื่อติดตั้งไฟล์ IPA ที่ไม่ได้ลงนามอย่างเงียบ ๆ ผู้พัฒนาได้เพิ่มยูทิลิตี้สองตัวจากการตั้งค่าแอพ หนึ่งอันเพื่อรีโหลดแคชไอคอนและอีกอันเพื่อสปริงอุปกรณ์ แอพ TrollStore อาจถูกลบออกจากคอมพิวเตอร์ได้อย่างง่ายดาย แอปพลิเคชันทั้งหมดที่โหลดโดย TrollStore รวมถึงตัวมันเองด้วยจะหายไปจากหน้าจอหลักเมื่อ iOS สร้างแคชไอคอนขึ้นใหม่ แทนที่โปรแกรมระบบหากคุณต้องการคงอยู่ในสภาพแวดล้อมที่ไม่มีรูท

TrollStore ให้ตัวเลือกแก่คุณในการเลือกโปรแกรมระบบเพื่อแทนที่ด้วยตัวช่วยถาวรที่สามารถใช้เพื่ออัปเดตไอคอนในการลงทะเบียนแอปพลิเคชัน TrollStore ทั้งหมด มาเริ่มทำความรู้จักกับคุณสมบัติที่น่าทึ่งของแอพนี้กันเถอะ TrollStore บน iOSมีคุณสมบัติหลายอย่าง เนื่องจากแอปพลิเคชันนี้สร้างโดยนักพัฒนาบุคคลที่สาม คุณจึงพบการใช้งานที่น่าทึ่งบางอย่างที่ไม่มีในแอปทั่วไปได้

 • แอปที่ลงนามอย่างถาวร : ไม่เหมือนร้านแอปอื่น ๆ ที่ให้อิสระเพียง 7 วันในการใส่แอป IPA ที่ลงนามบนอุปกรณ์ iOS ของคุณ TrollStore ให้ความน่าเชื่อถืออย่างถาวร
 • แพ็คเกจไม่ จำกัด : แอปพลิเคชั่นที่น่าทึ่งนี้ให้คุณดาวน์โหลดแพ็คเกจและแอพได้ไม่ จำกัด คุณสามารถโฮสต์และจัดการแพ็คเกจได้มากเท่าที่คุณต้องการผ่าน TrollStore
 • ความปลอดภัย : คุณไม่ต้องกังวลเกี่ยวกับมาตรการรักษาความปลอดภัยใด ๆ กับ TrollStore มันใช้งานได้ฟรี แต่ก็มีการดูแลมาตรการทั้งหมดเพื่อให้อุปกรณ์ iOS ของคุณปลอดภัยอย่างสมบูรณ์
 • การสนทนา : หากคุณเป็นคนหนึ่งที่ชอบมีส่วนร่วมกับซอร์สโค้ดของแอป คุณก็สามารถทำได้เช่นกันกับ TrollStore
 • ไม่จำเป็นต้องเจลเบรค : คุณไม่จำเป็นต้องเจลเบรคอุปกรณ์ของคุณเพื่อติดตั้ง TrollStore หรือแอพใดๆ ผ่านมัน คุณเพียงแค่ต้องการไฟล์ IPA ของแอพของบุคคลที่สามที่คุณต้องการติดตั้งผ่านแอพสโตร์นี้
ชื่อแอปโทรลล์สโตร์
หมวดหมู่โปรแกรมติดตั้ง IPA
รุ่นล่าสุดv1.0.1
นักพัฒนาโอปป้า334
ขนาด~2 5MB
ดาวน์โหลด10,000+ _

นี่เป็นเพียงประโยชน์บางส่วนที่โดดเด่นที่สุดของการมี TrollStore บน iOS ของคุณ

ก่อนที่เราจะเริ่มติดตั้ง TrollStore บนอุปกรณ์ iOS โปรดจำไว้ว่าคุณต้องทำตามขั้นตอนต่างๆ ขึ้นอยู่กับเวอร์ชันของอุปกรณ์ ชำระเงิน – OnlyFans++ (PRO – Mod (ปลดล็อค) ฟรีบน iOS

 TrollStore บน iOS 15 ขึ้นไป [Installation Steps]

การติดตั้ง TrollStore บน iOS นั้นง่ายกว่าที่คิด คุณจะต้องไซด์โหลดโดยใช้ตัวติดตั้ง IPA เราขอแนะนำให้ใช้ SideLoady หรือ AltStore คำแนะนำต่อไปนี้ใช้สำหรับเวอร์ชัน iOS 15.0-15.1.1

 • ก่อนอื่น ดาวน์โหลดTrollStore IPAคลิกที่นี่เพื่อทำ

   ดาวน์โหลดโทรลล์สโตร์

 • ตอนนี้เปิดแอปพลิเค ชัน Sideloady หรือ AltStore
 • ตอนนี้ ไปที่ ‘ แอปของฉัน(MyApps) ‘ และคลิกที่ ‘ +’ เมื่อเปิดตัวจัดการไฟล์แล้ว ให้เลือกไฟล์IPA ของ TrollStore Installer
 • หากคุณถูกขอ ข้อมูลรับรอง Apple IDให้เข้าสู่ระบบตามนั้น
 • คลิกที่ ‘ ติดตั้ง(Install) ‘ และจะเริ่มติดตั้งTrollStore Installerบนอุปกรณ์ iOS ของคุณ
 • ไปที่ทั่วไป > VPN & การจัดการอุปกรณ์(Settings > General >VPN & Device Management)ในแอปการตั้งค่า
 • ด้วยอีเมลของคุณ ให้เลือกแอปพลิเคชันสำหรับนักพัฒนาซอฟต์แวร์
 • หากต้องการให้แอปพลิเคชันทำงาน ให้แตะเชื่อถือ(Trust)

ตัวช่วยโทรลล์สโตร์

 • ตอนนี้คุณต้องเปิดตัวติดตั้ง TrollStoreจากหน้าจอหลักของคุณ
 • เพียงคลิกที่ปุ่มติดตั้งและมันจะได้รับการติดตั้ง
 • ไปที่การตั้งค่าแอป คลิกที่ ” ติดตั้ง(Install) idid ” และอนุญาตให้Trollstoreติดตั้งแอปพลิเคชันที่ไม่ได้ลงชื่อ

แค่นั้นแหละ; คุณสามารถเริ่มใช้ TrollStore บนอุปกรณ์ iOS ของคุณได้ อ่านต่อบทความของเราเพื่อทราบว่าคุณสามารถใช้ TrollStore ได้อย่างไร

 โปรแกรมติดตั้ง TrollStore บน iOS 14 ขึ้นไป [STEPS]

หากต้องการติดตั้ง TrollStore บนอุปกรณ์ iOS เวอร์ชัน 14.0-14.8.1 ให้ทำตามคำแนะนำด้านล่าง คุณจะต้องเจลเบรคอุปกรณ์ของคุณเพื่อติดตั้ง TrollStore ในเวอร์ชัน iOS ที่กล่าวถึงข้างต้น

 • รับแพ็คเกจ TrollHelper DEBตอนนี้
 • ใช้Filzaติดตั้งไฟล์DEB
 • รีสปริง iPhone ของคุณในโหมดช็อปปิ้งหรือเรียกใช้ ‘ uicache
 • จากหน้าจอหลัก ให้เปิดโปรแกรมติดตั้ง TrollHelper
 • เลือก ” ติดตั้ง(Install) TrollStore ” จากเมนู
 • แอพ TrollStore ควรปรากฏบนหน้าจอหลักของคุณเมื่อคุณรีสตาร์ท
 • แตะ ” ติดตั้ง(Install) ldid ” จากการตั้งค่า TrollStore หลังจากเปิดแอปพลิเคชัน

หากคุณสงสัยว่าจะเจลเบรค iOS 14 ของคุณได้อย่างไรให้อ่านต่อในส่วนด้านล่าง

 • AltStoreต้องดาวน์โหลดและแตกไฟล์ก่อน จากนั้นคุณต้องติดตั้งAltStoreบนอุปกรณ์ iOS ของคุณ
 • จากนั้นเปิดแอพนี้บนพีซีหรือ Mac ของคุณ ไปที่การตั้งค่าในแอป Mail จากนั้นเลือกจัดการปลั๊กอินภายใต้แท็บทั่วไปหลังจากเปิด
 • จากนั้นAltPluginจะปรากฏขึ้น รีสตาร์ทแอปพลิเคชันอีเมลหลังจากตรวจสอบแล้ว (สำหรับผู้ใช้คอมพิวเตอร์ Mac)
 • ขณะนี้ คุณต้องเชื่อมต่ออุปกรณ์ของคุณ หากต้องการติดตั้งAltStoreบนอุปกรณ์ iOS ให้คลิกAltStore (ในเมนู)
 • ตอนนี้คุณต้องเชื่อถือ AltStore และเข้าสู่ระบบโดยใช้Apple ID ของคุณ
 • ตอนนี้ AltStoreจะติดตั้งซอฟต์แวร์เมื่อคุณคลิกปุ่ม(Open In AltStore)เปิดใน AltStore
 • เปิดUnc0verทันทีเพื่อทำการเจลเบรค

แค่นั้นแหละ. ตอนนี้คุณสามารถทำตามคำแนะนำด้านบนของเราเพื่อติดตั้ง TrollStore บน iOS 14และเวอร์ชันที่สูงกว่าได้โดยไม่ยุ่งยาก คุณควรตรวจสอบ – MovieBox Pro VIP ฟรีบน iOS (iPhone และ iPad) ไม่มีการเจลเบรค

จะติดตั้ง IPA อย่างถาวรได้อย่างไร

เมื่อคุณมีTrollStoreบนอุปกรณ์ iOS แล้ว คุณสามารถติดตั้ง IPA ใดก็ได้อย่างถาวร คุณจะต้องเพิ่มแอปพลิเคชันนั้นลงในรายการแอป TrollStore จากนั้นระบบจะติดตั้งใบรับรองถาวรโดยอัตโนมัติ

 • ดาวน์โหลด ไฟล์ IPAของแอพที่คุณต้องการติดตั้ง
 • เปิด iTunes บน Windows หรือแอปพลิเคชัน Finder บน macOS
 • ควร เชื่อมต่อ iPhone และพีซี
 • เปิด แท็บ ไฟล์(Files)หลังจากเลือกอุปกรณ์ใหม่
 • ลากและวางไฟล์IPAลงในแอพที่รองรับ
 • บน iPhone ของคุณ เปิดแอป Files แล้วเลือก ” บนอุปกรณ์ของคุณ(On Your Device)
 • ส่งIPA ที่เลือก ไปยังแอปพลิเคชัน TrollStore

TrollStore ในเมนูแบ่งปัน

 • ต้องรีเซ็ตอุปกรณ์ของคุณเพื่อใช้การเปลี่ยนแปลง

ลองดู:

Smule VIP MOD ปลดล็อคบน iOS

ดาวน์โหลดแอพ CoolPixel ฟรีบน iOS

Messenger++ บน iOS 

ลงชื่อ IPA อย่างถาวร [No Revokes] กับ TrollStore

เราหวังว่าคุณจะสนุกกับการติดตั้งแอปพลิเคชันของบุคคลที่สามโดยใช้TrollStore บนอุปกรณ์ iOS ของคุณตอนนี้ ส่วนที่ดีที่สุดของโปรแกรมติดตั้ง TrollStore คือการลงชื่ออย่างถาวรสำหรับแอปพลิเคชันใดๆ ที่คุณติดตั้งผ่าน IPA อย่าลืมแบ่งปันประสบการณ์ของคุณกับแอพสโตร์ของบุคคลที่สามที่ยอดเยี่ยมนี้ในส่วนความคิดเห็นด้านล่าง ครั้งหน้าขอชื่นชม!

ขอบคุณ.

Leave a Comment

TrollStore – Best IPA App Installer iOS [#NO REVOKE]

TrollStore este o aplicație terță parte care vă permite să instalați IPA fără a revoca permisiunile interne ale dispozitivului dvs. iOS. A fost creat pentru a ajuta utilizatorii să folosească diverse aplicații, făcându-i să semneze din când în când. Mai simplu spus, TrollStore direcționează instalarea diverselor aplicații și este conceput pentru a le semna și instala fără a face jailbreakul dispozitivului iOS. Ocolirea aplicației prin CoreTrust de Linus Henze . Această minunată aplicație a fost lansată pe internet de către opa334. Ceea ce este grozav este disponibilitatea aplicației pentru o gamă largă de dispozitive iOS.

TrollStore IPA Installer pentru dispozitive iOS
TrollStore – Cel mai bun instalator de aplicații IPA iOS

În prezent, TopStore este disponibil pentru utilizatorii care rulează pe iOS 14.0.0 până la 14.8.1 și iOS 15.0 până la 15.1.1; asta face ca TopStore să fie unul dintre cele mai bune App Stores. Permite utilizatorilor să instaleze aplicații așa cum au fost atribuite. Dacă doriți să instalați o aplicație terță parte care are drepturi ilegale sau care trece prin pachete binare de ajutor root, atunci TrollStore face treaba cu ușurință.

Cea mai uimitoare parte este modul în care această aplicație instalează fișiere IPA nesemnate. EonHub App Store Descărcare gratuită pe iOS .

Contents

O privire pe TrollStore

TrollStore utilizează pachetul did pentru a instala în tăcere fișiere IPA nesemnate. Două utilitare au fost adăugate de dezvoltator din Setările aplicației. Unul pentru a reîncărca cache-ul pictogramelor și unul pentru a deschide dispozitivul. Aplicația TrollStore poate fi eliminată cu ușurință de pe computer. Toate aplicațiile încărcate de TrollStore, inclusiv ea însăși, vor dispărea de pe ecranul de pornire atunci când iOS reconstruiește memoria cache a pictogramelor. Înlocuiți un program de sistem dacă doriți persistență într-un mediu fără rădăcină.

TrollStore vă oferă opțiunea de a alege un program de sistem pentru a-l înlocui cu un ajutor de persistență care poate fi folosit pentru a actualiza pictogramele de pe toate înregistrările aplicațiilor TrollStore. Să începem să cunoaștem câteva caracteristici uimitoare ale acestei aplicații. Există mai multe funcții ale TrollStore pe iOS . Deoarece această aplicație este realizată de dezvoltatori terți, puteți găsi câteva utilizări uimitoare care nu sunt disponibile în aplicațiile normale.

 • Aplicații semnate permanent : Spre deosebire de alte magazine de aplicații care oferă doar 7 zile de libertate pentru a pune aplicații IPA semnate pe dispozitivul tău iOS, TrollStore oferă fiabilitate permanentă.
 • Pachete nelimitate : Această aplicație uimitoare vă permite să descărcați pachete și aplicații nelimitate. Puteți găzdui și gestiona câte pachete doriți prin TrollStore.
 • Securitate : Nu trebuie să vă faceți griji cu privire la nicio măsură de securitate cu TrollStore. Ei bine, este gratuit de utilizat, dar a avut grijă de toate măsurile pentru a vă pune dispozitivul iOS în siguranță deplină.
 • Discuție : Dacă sunteți unul dintre cei cărora le place să contribuie la codurile sursă a aplicațiilor, atunci o puteți face și cu TrollStore.
 • Nu este nevoie de jailbreak : nu trebuie să vă faceți jailbreak dispozitivul pentru a instala TrollStore sau orice aplicație prin intermediul acestuia. Aveți nevoie doar de un fișier IPA al aplicației terțe pe care doriți să o instalați prin acest magazin de aplicații.
Numele aplicatieiTrollStore
CategorieInstalator IPA
Ultima versiunev1.0.1
Dezvoltatoropa334
mărimea~2 5MB
Descărcări10000 +

Acestea sunt doar câteva dintre cele mai notabile beneficii de a avea TrollStore pe iOS.

Înainte de a începe instalarea TrollStore pe dispozitivele iOS, rețineți că, în funcție de versiunea dispozitivului dvs., trebuie să urmați pașii. Verificați – OnlyFans++ (PRO – Mod (Deblocat) gratuit pe iOS .

 TrollStore pe iOS 15 și versiuni ulterioare [Installation Steps]

Instalarea TrollStore pe iOS este mult mai ușoară decât pare. Ar trebui să-l încărcați folosind programul de instalare IPA. Vă recomandăm să utilizați SideLoady sau AltStore. Următorul ghid este pentru versiunile iOS 15.0-15.1.1.

 • Mai întâi, descărcați TrollStore IPA , faceți clic aici pentru a face acest lucru.

  Download TrollStore

 • Acum deschideți aplicația Sideloady sau AltStore .
 • Acum, accesați „ Aplicațiile mele(MyApps) ” și faceți clic pe „+”. Odată ce managerul de fișiere este deschis, alegeți fișierul IPA al instalatorului TrollStore .
 • Dacă vi se solicită acreditările Apple ID , atunci conectați-vă în consecință.
 • Faceți clic pe „ Instalare ” și va începe instalarea TrollStore Installer pe dispozitivul dvs. iOS.
 • Accesați General > VPN și Gestionare dispozitiv(Settings > General > VPN & Device Management) în aplicația Setări.
 • Cu e-mailul dvs., alegeți aplicația pentru dezvoltatori.
 • Pentru a lăsa aplicația să ruleze, atingeți Încredere(Trust) .

TrollStore Helper

 • Acum trebuie să deschideți TrollStore Installer de pe ecranul de pornire.
 • Doar faceți clic pe butonul de instalare și se va instala.
 • Acum accesați setările aplicației, faceți clic pe „ Instalare idid ” și permiteți Trollstore să instaleze aplicații nesemnate.

Asta este; puteți începe să utilizați TrollStore pe dispozitivul dvs. iOS. Continuați să citiți articolul nostru pentru a afla cum puteți utiliza TrollStore.

 TrollStore Installer pe iOS 14 și versiuni ulterioare [PAȘI]

Pentru a instala TrollStore pe dispozitivul dvs. cu versiunea iOS 14.0-14.8.1, urmați ghidul de mai jos. Ar trebui să vă faceți jailbreak dispozitivul pentru a instala TrollStore în versiunile iOS menționate mai sus.

 • Obțineți pachetul TrollHelper DEB acum.
 • Folosind Filza , instalați fișierul DEB .
 • Răspundeți iPhone-ul în modul cumpărături sau rulați „ uicache ”.
 • Din ecranul de pornire, lansați programul de instalare TrollHelper .
 • Selectați „ Instalare TrollStore ” din meniu.
 • Aplicația TrollStore ar trebui să apară pe ecranul de pornire când reporniți.
 • Atingeți „ Instalare ldid ” din Setările TrollStore după deschiderea aplicației.

Dacă vă întrebați cum să vă faceți jailbreak iOS 14 , atunci continuați să citiți partea de mai jos.

 • AltStore trebuie mai întâi descărcat și dezarhivat. Apoi, trebuie să instalați AltStore pe dispozitivul dvs. iOS.
 • Apoi lansați această aplicație pe PC sau Mac. Navigați la preferințe în aplicația Mail. Apoi, selectați gestionați pluginurile din fila General după deschiderea acesteia.
 • Apoi va fi afișat AltPlugin . Reporniți aplicația de e-mail după verificarea acesteia (pentru utilizatorii de computere Mac).
 • În prezent, trebuie să vă conectați dispozitivul. Pentru a instala AltStore pe dispozitivul dvs. iOS, faceți clic pe AltStore (în meniu).
 • Acum trebuie să aveți încredere în AltStore și să vă conectați folosind ID-ul Apple .
 • AltStore va instala acum software-ul când faceți clic pe butonul de deschidere în AltStore(Open in AltStore) .
 • Deschide Unc0ver acum pentru a face jailbreak-ul.

Asta este. Acum puteți urma ghidul nostru de mai sus pentru a instala TrollStore pe iOS 14 și versiuni superioare fără nicio bătaie de cap. Ar trebui să verificați – MovieBox Pro VIP Free pe iOS (iPhone și iPad) Fără Jailbreak .

Cum se instalează permanent IPA-uri?

Odată ce aveți TrollStore pe dispozitivul iOS, puteți instala permanent orice IPA. Ar trebui să adăugați acea aplicație specifică la lista de aplicații TrollStore. Apoi va fi instalat automat cu un certificat permanent.

 • Descărcați fișierul IPA al aplicației pe care doriți să o instalați.
 • Deschideți iTunes pe Windows sau aplicația Finder pe macOS.
 • iPhone-ul și PC-ul ar trebui să fie conectate.
 • Deschideți fila Fișiere(Files) după ce ați selectat noul dispozitiv.
 • Trageți și plasați un fișier IPA într-o aplicație acceptată.
 • Pe iPhone, lansați aplicația Fișiere și selectați „ Pe dispozitivul dvs(On Your Device). ”.
 • Trimiteți IPA -ul ales în aplicația TrollStore .

TrollStore în meniul Partajare

 • Dispozitivul trebuie resetat pentru a aplica modificări.

Verificați asta:

Ușor VIP MOD deblocat pe iOS

Descărcați aplicația CoolPixel GRATUIT pe iOS

Messenger++ pe iOS 

Semnează permanent IPA [Fără revocări] cu TrollStore

Sperăm că vă place să instalați acum diverse aplicații terță parte folosind TrollStore pe dispozitivul dvs. iOS . Cea mai bună parte a programului de instalare TrollStore este semnarea permanentă pentru orice aplicație pe care o instalați prin IPA. Nu uitați să vă împărtășiți experiența cu acest fantastic magazin de aplicații terță parte în secțiunea de comentarii de mai jos. Până data viitoare, felicitări!

Mulțumesc.

Leave a Comment

TrollStore -iOS के लिए Best IPA ऐप Installer [#NO REVOKES]

TrollStore एक तृतीय-पक्ष एप्लिकेशन है जो आपको अपने iOS डिवाइस की किसी भी आंतरिक अनुमति को रद्द किए बिना IPA इंस्टॉल करने की अनुमति देता है। इसे उपयोगकर्ताओं को समय-समय पर हस्ताक्षर करवाकर विभिन्न एप्लिकेशन का उपयोग करने में मदद करने के लिए बनाया गया था। सीधे शब्दों में कहें तो, TrollStore विभिन्न ऐप्स की स्थापना को निर्देशित करता है और iOS  डिवाइस को जेलब्रेक किए बिना उन्हें साइन और इंस्टॉल करने के लिए डिज़ाइन किया गया है। ऐप लिनस हेन्ज़ द्वारा CoreTrust के माध्यम से बायपास करता है । यह अद्भुत एप्लिकेशन opa334 द्वारा इंटरनेट पर लॉन्च किया गया था। सबसे अच्छी बात यह है कि iOS  उपकरणों की एक विस्तृत श्रृंखला के लिए एप्लिकेशन की उपलब्धता है।

आईओएस उपकरणों के लिए ट्रोलस्टोर आईपीए इंस्टॉलर
ट्रोलस्टोर – सर्वश्रेष्ठ IPA ऐप Installer iOS 

वर्तमान में, टॉपस्टोर iOS 14.0.0 से 14.8.1 और iOS 15.0 से 15.1.1 पर चलने वाले उपयोगकर्ताओं के लिए उपलब्ध है; यही चीज़ टॉपस्टोर को सर्वश्रेष्ठ ऐप स्टोर में से एक बनाती है। यह उपयोगकर्ताओं को असाइन किए गए एप्लिकेशन इंस्टॉल करने की अनुमति देता है। यदि आप एक तृतीय-पक्ष एप्लिकेशन इंस्टॉल करना चाह रहे हैं जिसमें कोई अवैध अधिकार है या रूट हेल्पर बाइनरी बंडल से गुजरता है, तो TrollStore आसानी से काम करता है।

सबसे आश्चर्यजनक बात यह है कि यह एप्लिकेशन अहस्ताक्षरित IPA फ़ाइलों को कैसे इंस्टॉल करता है। चेक आउट: iOS पर Instagram++

Contents

TrollStore पर एक झलक

ट्रोलस्टोर अहस्ताक्षरित IPA फ़ाइलों को चुपचाप स्थापित करने के लिए किए गए पैकेज का उपयोग करता है। डेवलपर द्वारा ऐप सेटिंग्स से दो उपयोगिताएँ जोड़ी गईं। एक आइकन कैश को पुनः लोड करने के लिए और दूसरा डिवाइस को स्प्रिंग करने के लिए। TrollStore ऐप को कंप्यूटर से आसानी से हटाया जा सकता है। जब iOS आइकन कैश को फिर से बनाएगा तो ट्रोलस्टोर द्वारा लोड किए गए सभी एप्लिकेशन, जिनमें स्वयं भी शामिल है, होम स्क्रीन से गायब हो जाएंगे। यदि आप जड़विहीन वातावरण में निरंतरता चाहते हैं तो सिस्टम प्रोग्राम बदलें।

TrollStore आपको एक सिस्टम प्रोग्राम चुनने का विकल्प देता है ताकि इसे एक पर्सिस्टेंस हेल्पर से बदला जा सके जिसका उपयोग सभी TrollStore अनुप्रयोगों के पंजीकरण पर आइकन को अपडेट करने के लिए किया जा सकता है। आइए इस ऐप के कुछ अद्भुत फीचर्स जानना शुरू करते हैं। iOS  पर ट्रोलस्टोर की कई विशेषताएं हैं । चूँकि यह एप्लिकेशन तृतीय-पक्ष डेवलपर्स द्वारा बनाया गया है, आप कुछ अद्भुत उपयोग पा सकते हैं जो सामान्य ऐप्स में उपलब्ध नहीं हैं।

 • स्थायी रूप से हस्ताक्षरित ऐप्स : अन्य ऐप स्टोरों के विपरीत, जो आपके iOS डिवाइस पर हस्ताक्षरित IPA ऐप्स डालने के लिए केवल 7 दिनों की स्वतंत्रता देते हैं, TrollStore इसके लिए स्थायी विश्वसनीयता देता है।
 • असीमित पैकेज : यह अद्भुत एप्लिकेशन आपको असीमित पैकेज और ऐप्स डाउनलोड करने की अनुमति देता है। आप TrollStore के माध्यम से जितने चाहें उतने पैकेज होस्ट और प्रबंधित कर सकते हैं।
 • सुरक्षा : आपको TrollStore के साथ किसी भी सुरक्षा उपाय के बारे में चिंता करने की ज़रूरत नहीं है। खैर, यह उपयोग करने के लिए मुफ़्त है, फिर भी इसमें आपके iOS डिवाइस को पूर्ण सुरक्षा में रखने के लिए सभी उपायों का ध्यान रखा गया है।
 • चर्चा : यदि आप उन लोगों में से हैं जो ऐप सोर्स कोड में योगदान देना पसंद करते हैं, तो आप इसे TrollStore के साथ भी कर सकते हैं।
 • जेलब्रेक की आवश्यकता नहीं : आपको ट्रोलस्टोर या इसके माध्यम से किसी भी ऐप को इंस्टॉल करने के लिए अपने डिवाइस को जेलब्रेक करने की आवश्यकता नहीं है। आपको बस उस तृतीय-पक्ष ऐप की IPA फ़ाइल की आवश्यकता है जिसे आप इस ऐप स्टोर के माध्यम से इंस्टॉल करना चाहते हैं।
एप्लिकेशन का नामTrollStore
वर्गIPA Installer
नवीनतम संस्करणv1.0.1
डेवलपरopa334
आकार~2 5MB
डाउनलोड10000+ _

ये आपके iOS पर TrollStore होने के कुछ सबसे उल्लेखनीय लाभ हैं।

इससे पहले कि हम iOS उपकरणों पर TrollStore इंस्टॉल करना शुरू करें, याद रखें कि आपके डिवाइस के संस्करण के आधार पर, आपको चरणों का पालन करना होगा। चेक आउट करें – ओनलीफैन्स++ (प्रो – मॉड (अनलॉक) iOS पर निःशुल्क)

iOS 15 और उससे ऊपर के संस्करण पर TrollStore [Installation Steps]

IOS पर ट्रोलस्टोर इंस्टॉल करना जितना लगता है उससे कहीं ज्यादा आसान है। आपको IPA Installer का उपयोग करके इसे साइडलोड करना होगा। हम SideLoady या AltStore का उपयोग करने की अनुशंसा करेंगे। निम्नलिखित मार्गदर्शिका iOS 15.0-15.1.1 संस्करणों के लिए है।

 • सबसे पहले, TrollStore IPA डाउनलोड करें , इसे करने के लिए यहां क्लिक करें।

   ट्रोलस्टोर डाउनलोड

 • अब Sideloady या AltStore एप्लिकेशन खोलें।
 • अब, ‘ माय एप्स(MyApps) ‘ पर जाएं और ‘+’ पर क्लिक करें। फ़ाइल प्रबंधक खुलने के बाद, TrollStore Installer की IPA फ़ाइल चुनें।
 • यदि आपसे Apple ID क्रेडेंशियल मांगा जाता है, तो उसके अनुसार लॉग इन करें।
 • इंस्टॉल करें(Install) ‘ पर क्लिक करें और यह आपके iOS डिवाइस पर TrollStore इंस्टालर इंस्टॉल करना शुरू कर देगा।
 • सेटिंग ऐप में जनरल > वीपीएन और डिवाइस मैनेजमेंट(Settings > General > VPN & Device Management) पर जाएं ।
 • अपने ईमेल से डेवलपर एप्लिकेशन चुनें।
 • एप्लिकेशन को चलने देने के लिए, ट्रस्ट(Trust) tap करें ।

ट्रोलस्टोर हेल्पर

 • अब आपको अपनी होम स्क्रीन से ट्रोलस्टोर इंस्टालर को खोलना होगा ।
 • बस इंस्टॉल बटन पर क्लिक करें और यह इंस्टॉल हो जाएगा।
 • अब ऐप सेटिंग में जाएं, ” इंस्टॉल आईडीआईडी ” पर क्लिक करें और ट्रोलस्टोर को अहस्ताक्षरित एप्लिकेशन इंस्टॉल करने की अनुमति दें।

इतना ही; आप अपने iOS डिवाइस पर TrollStore का उपयोग शुरू कर सकते हैं। आप TrollStore का उपयोग कैसे कर सकते हैं यह जानने के लिए हमारा लेख पढ़ना जारी रखें।

 iOS 14 और उससे ऊपर के संस्करण पर TrollStore Installer [STEPS]

iOS  संस्करण 14.0-14.8.1 के साथ अपने डिवाइस पर ट्रोलस्टोर स्थापित करने के लिए, नीचे दिए गए गाइड का पालन करें। उपर्युक्त iOS संस्करणों में TrollStore को स्थापित करने के लिए आपको अपने डिवाइस को जेलब्रेक करना होगा।

 • अभी ट्रोलहेल्पर डीईबी पैकेज प्राप्त करें ।
 • Filza का उपयोग करके , DEB फ़ाइल स्थापित करें।
 • अपने iPhone को शॉपिंग मोड में पुनः स्थापित करें या ‘ uicache ‘ चलाएँ।
 • होम स्क्रीन से, ट्रोलहेल्पर इंस्टालर(TrollStore Installer) लॉन्च करें ।
 • मेनू से ” इंस्टॉल ट्रॉलस्टोर(Install TrollStore) ” चुनें।
 • जब आप पुनः आरंभ करेंगे तो ट्रोलस्टोर ऐप आपके होम स्क्रीन पर दिखाई देना चाहिए।
 • एप्लिकेशन खोलने के बाद TrollStore सेटिंग्स से ” इंस्टॉल ldid(Install idid) ” पर tap करें।

यदि आप सोच रहे हैं कि अपने iOS 14 को जेलब्रेक कैसे करें , तो नीचे दिए गए भाग को पढ़ना जारी रखें।

 • AltStore को सबसे पहले डाउनलोड और अनज़िप करना होगा। फिर आपको अपने iOS डिवाइस पर AltStore इंस्टॉल करना होगा।
 • फिर इस ऐप को अपने पीसी या मैक पर लॉन्च करें। मेल ऐप में प्राथमिकताओं पर जाएँ। फिर इसे खोलने के बाद सामान्य टैब के अंतर्गत प्लग-इन प्रबंधित करें का चयन करें।
 • फिर AltPlugin दिखाया जाएगा. मेल एप्लिकेशन को जांचने के बाद पुनः आरंभ करें (मैक कंप्यूटर उपयोगकर्ताओं के लिए)।
 • वर्तमान में, आपको अपना डिवाइस कनेक्ट करना होगा। अपने iOS डिवाइस पर AltStore इंस्टॉल करने के लिए , AltStore (मेनू में) पर क्लिक करें।
 • अब आपको AltStore पर भरोसा करना होगा और अपनी Apple ID का उपयोग करके लॉग इन करना होगा ।
 • जब आप ओपन-इन AltStore(Open-in AltStore) बटन पर क्लिक करेंगे तो AltStore अब सॉफ्टवेयर इंस्टॉल कर देगा ।
 • जेलब्रेक करने के लिए अभी Unc0ver खोलें ।

इतना ही। अब आप बिना किसी परेशानी के iOS 14 और उससे ऊपर के संस्करणों पर TrollStore स्थापित करने के लिए हमारे उपरोक्त गाइड का पालन कर सकते हैं। आपको जांचना चाहिए – iOS (आईफोन और आईपैड) पर मूवीबॉक्स प्रो वीआईपी फ्री, कोई जेलब्रेक नहीं

IPA को Permanently कैसे Install करें?

एक बार जब आपके iOS डिवाइस पर TrollStore हो, तो आप किसी भी IPA को स्थायी रूप से इंस्टॉल कर सकते हैं। आपको उस विशिष्ट एप्लिकेशन को TrollStore ऐप सूची में जोड़ना होगा। इसके बाद यह स्थायी प्रमाणपत्र के साथ स्वचालित रूप से इंस्टॉल हो जाएगा।

 • जिस ऐप को आप इंस्टॉल करना चाहते हैं उसकी IPA फ़ाइल डाउनलोड करें ।
 • विंडोज़ पर आईट्यून्स या मैकओएस पर फाइंडर एप्लिकेशन खोलें।
 • iPhone और PC कनेक्ट होने चाहिए.
 • नया डिवाइस चुनने के बाद फाइल(Files) टैब खोलें ।
 • IPA फ़ाइल को किसी समर्थित ऐप में खींचें और छोड़ें ।
 • अपने iPhone पर, फ़ाइलें ऐप लॉन्च करें और ” अपने डिवाइस पर(On Your Device) ” चुनें।
 • चुने गए IPA को ट्रोलस्टोर एप्लिकेशन पर भेजें ।

शेयर मेनू में ट्रोलस्टोर

 • परिवर्तन लागू करने के लिए आपके डिवाइस को रीसेट करना होगा।

इसकी जांच करें:

iOS पर स्म्यूल वीआईपी एमओडी अनलॉक

iOS पर CoolPixel ऐप निःशुल्क डाउनलोड करें

iOS पर मैसेंजर++ 

TrollStore के साथ IPA पर Permanent Sign करें [No Revokes]

हम आशा करते हैं कि अब आप अपने iOS डिवाइस पर TrollStore का उपयोग करके विभिन्न तृतीय-पक्ष एप्लिकेशन इंस्टॉल करने का आनंद लेंगे । TrollStore Installer का सबसे अच्छा हिस्सा IPA के माध्यम से आपके द्वारा इंस्टॉल किए गए किसी भी एप्लिकेशन के लिए स्थायी रूप से हस्ताक्षरित होना है। नीचे टिप्पणी अनुभाग में इस शानदार तृतीय-पक्ष ऐप स्टोर के साथ अपना अनुभव साझा करना न भूलें। अगली बार तक, यश!

धन्यवाद।

Leave a Comment

TrollStore – Best instalator aplikacji IPA na iOS [#NO REVOKE]

TrollStore to aplikacja innej firmy, która umożliwia instalację IPA bez cofania jakichkolwiek wewnętrznych uprawnień urządzenia z systemem iOS. Został stworzony, aby pomóc użytkownikom w korzystaniu z różnych aplikacji, zmuszając ich od czasu do czasu do podpisania. Mówiąc najprościej, TrollStore kieruje instalacją różnych aplikacji i jest przeznaczony do podpisywania i instalowania ich bez jailbreakowania urządzenia z systemem iOS. Obejście aplikacji przez CoreTrust autorstwa Linusa Henze . Ta wspaniała aplikacja została uruchomiona w Internecie przez opa334. Wielką zaletą jest dostępność aplikacji na szeroką gamę urządzeń z systemem iOS.

Instalator TrollStore IPA dla urządzeń z systemem iOS
TrollStore – najlepszy instalator aplikacji IPA na iOS

Obecnie TopStore jest dostępny dla użytkowników korzystających z iOS 14.0.0 do 14.8.1 i iOS 15.0 do 15.1.1; to właśnie sprawia, że ​​TopStore jest jednym z najlepszych sklepów z aplikacjami. Pozwala użytkownikom instalować aplikacje zgodnie z ich przeznaczeniem. Jeśli chcesz zainstalować aplikację innej firmy, która ma jakiekolwiek nielegalne uprawnienia lub przechodzi przez posiadanie pakietów binarnych pomocnika roota, TrollStore wykona tę pracę z łatwością.

Najbardziej niesamowitą częścią jest sposób, w jaki ta aplikacja instaluje niepodpisane pliki IPA. Sprawdź: Instagram++ na iOS .

Contents

Rzut oka na TrollStore

TrollStore wykorzystuje pakiet did do cichej instalacji niepodpisanych plików IPA. Deweloper dodał dwa narzędzia w Ustawieniach aplikacji. Jeden, aby ponownie załadować pamięć podręczną ikon, a drugi, aby uruchomić urządzenie. Aplikację TrollStore można łatwo usunąć z komputera. Wszystkie aplikacje załadowane przez TrollStore, w tym on sam, znikną z ekranu głównego, gdy system iOS odbuduje pamięć podręczną ikon. Wymień program systemowy, jeśli chcesz trwałości w środowisku bez rootowania.

TrollStore daje ci możliwość wyboru programu systemowego, który zastąpi go pomocnikiem trwałości, którego można użyć do aktualizacji ikon we wszystkich rejestracjach aplikacji TrollStore. Zacznijmy poznawać niesamowite funkcje tej aplikacji. Istnieje kilka funkcji TrollStore na iOS . Ponieważ ta aplikacja jest tworzona przez zewnętrznych programistów, możesz znaleźć niesamowite zastosowania, które nie są dostępne w zwykłych aplikacjach.

 • Trwale podpisane aplikacje : W przeciwieństwie do innych sklepów z aplikacjami, które dają tylko 7 dni swobody instalowania podpisanych aplikacji IPA na urządzeniu z systemem iOS, TrollStore zapewnia mu stałą niezawodność.
 • Nieograniczone pakiety : Ta niesamowita aplikacja umożliwia pobieranie nieograniczonej liczby pakietów i aplikacji. Możesz hostować i zarządzać dowolną liczbą pakietów poprzez TrollStore.
 • Bezpieczeństwo : Nie musisz się martwić o żadne środki bezpieczeństwa w TrollStore. Cóż, jest darmowy, ale zadbał o wszystkie środki, aby Twoje urządzenie z systemem iOS było całkowicie bezpieczne.
 • Dyskusja : Jeśli jesteś jednym z tych, którzy uwielbiają współtworzyć kody źródłowe aplikacji, możesz to również zrobić za pomocą TrollStore.
 • Nie jest wymagany jailbreak : Nie musisz jailbreakować swojego urządzenia, aby zainstalować TrollStore lub jakiekolwiek aplikacje za jego pośrednictwem. Potrzebujesz tylko pliku IPA aplikacji innej firmy, którą chcesz zainstalować za pośrednictwem tego sklepu z aplikacjami.
Nazwa aplikacjiSklep Trolli
KategoriaInstalator IPA
Ostatnia wersjav1.0.1
Deweloperopa334
Rozmiar~2 5 MB
Pliki do pobrania10000 +

To tylko kilka z najbardziej godnych uwagi zalet posiadania TrollStore na Twoim iOS.

Zanim zaczniemy instalować TrollStore na urządzeniach z systemem iOS, pamiętaj, że w zależności od wersji Twojego urządzenia, musisz postępować zgodnie z instrukcjami. Sprawdź – OnlyFans++ (PRO – Mod (odblokowany) za darmo na iOS .

 TrollStore na iOS 15 i nowszych [Installation Steps]

Instalacja TrollStore na iOS jest znacznie łatwiejsza niż się wydaje. Będziesz musiał załadować go z boku za pomocą instalatora IPA. Zalecamy korzystanie z SideLoady lub AltStore. Poniższy przewodnik dotyczy wersji iOS 15.0-15.1.1.

  Download TrollStore

 • Teraz otwórz aplikację Sideloady lub AltStore .
 • Teraz przejdź do „ Moje aplikacje(MyApps) ” i kliknij „+”. Po otwarciu menedżera plików wybierz plik IPA instalatora TrollStore .
 • Jeśli zostaniesz poproszony o podanie danych uwierzytelniających Apple ID , zaloguj się odpowiednio.
 • Kliknij „ Zainstaluj(Install) ”, aby rozpocząć instalację TrollStore Installer na urządzeniu z systemem iOS.
 • Przejdź do Ogólne > VPN i zarządzanie urządzeniami(Settings > General > VPN & Device Management) w aplikacji Ustawienia.
 • Za pomocą swojego adresu e-mail wybierz aplikację dla programistów.
 • Aby uruchomić aplikację, dotknij opcji Zaufaj(Trust) .

Pomocnik TrollStore

 • Teraz musisz otworzyć TrollStore Installer z ekranu głównego.
 • Po prostu kliknij przycisk instalacji , a zostanie zainstalowany.
 • Teraz przejdź do ustawień aplikacji, kliknij „ Zainstaluj idid ” i zezwól Trollstore na zainstalowanie niepodpisanych aplikacji.

Otóż ​​to; możesz zacząć korzystać z TrollStore na swoim urządzeniu z systemem iOS. Kontynuuj czytanie naszego artykułu, aby dowiedzieć się, jak możesz korzystać z TrollStore.

 Instalator TrollStore na iOS 14 i nowszych [STEPS]

Aby zainstalować TrollStore na urządzeniu z systemem iOS w wersji 14.0-14.8.1, postępuj zgodnie z poniższym przewodnikiem. Aby zainstalować TrollStore w wyżej wymienionych wersjach iOS, musisz wykonać jailbreak swojego urządzenia.

 • Pobierz teraz pakiet TrollHelper DEB .
 • Korzystając z Filza , zainstaluj plik DEB .
 • Uruchom iPhone’a w trybie zakupów lub uruchom „ uicache ”.
 • Z ekranu głównego uruchom instalator TrollHelper .
 • Wybierz z menu opcję „ (Install TrollStore)Zainstaluj TrollStore ”.
 • Aplikacja TrollStore powinna pojawić się na ekranie głównym po ponownym uruchomieniu.
 • Stuknij „ Zainstaluj ldid(Install idid) ” w ustawieniach TrollStore po otwarciu aplikacji.

Jeśli zastanawiasz się, jak jailbreakować swój iOS 14 , czytaj dalej poniższą część.

 • AltStore należy najpierw pobrać i rozpakować. Następnie musisz zainstalować AltStore na swoim urządzeniu z systemem iOS.
 • Następnie uruchom tę aplikację na komputerze PC lub Mac. Przejdź do preferencji w aplikacji Mail. Następnie wybierz zarządzaj wtyczkami na karcie Ogólne po jej otwarciu.
 • Następnie wyświetli się AltPlugin . Uruchom ponownie aplikację pocztową po jej sprawdzeniu (dla użytkowników komputerów Mac).
 • Obecnie musisz podłączyć swoje urządzenie. Aby zainstalować AltStore na urządzeniu z systemem iOS, kliknij AltStore (w menu).
 • Musisz teraz zaufać AltStore i zalogować się przy użyciu swojego Apple ID .
 • AltStore zainstaluje teraz oprogramowanie po kliknięciu przycisku otwierania AltStore(Open in AltStore) .
 • Otwórz teraz Unc0ver , aby zrobić jailbreak.

Otóż ​​to. Możesz teraz postępować zgodnie z naszym powyższym przewodnikiem, aby zainstalować TrollStore na iOS 14 i nowszych wersjach bez żadnych problemów. Powinieneś sprawdzić – MovieBox Pro VIP Free na iOS (iPhone i iPad) Bez Jailbreak .

Jak na stałe zainstalować IPA?

Gdy już masz TrollStore na urządzeniu z systemem iOS, możesz na stałe zainstalować dowolne IPA. Musisz dodać tę konkretną aplikację do listy aplikacji TrollStore. Zostanie on następnie automatycznie zainstalowany ze stałym certyfikatem.

 • Pobierz plik IPA aplikacji, którą chcesz zainstalować.
 • Otwórz iTunes w systemie Windows lub aplikację Finder w systemie macOS.
 • iPhone i komputer powinny być połączone.
 • Otwórz zakładkę Pliki(Files) po wybraniu nowego urządzenia.
 • Przeciągnij i upuść plik IPA do obsługiwanej aplikacji.
 • Na swoim iPhonie uruchom aplikację Pliki i wybierz „ Na swoim urządzeniu(On Your Device) ”.
 • Wyślij wybrany IPA do aplikacji TrollStore .

TrollStore w menu Udostępnij

 • Twoje urządzenie musi zostać zresetowane, aby zastosować zmiany.

Sprawdź to:

Lekki VIP MOD odblokowany na iOS

Pobierz DARMOWĄ aplikację CoolPixel na iOS

Messenger++ na iOS 

Podpisz na stałe IPA [No Revokes] z TrollStore

Mamy nadzieję, że spodoba ci się teraz instalowanie różnych aplikacji innych firm za pomocą TrollStore na swoim urządzeniu z systemem iOS . Najlepszą częścią instalatora TrollStore jest stałe podpisanie każdej aplikacji instalowanej przez IPA. Nie zapomnij podzielić się swoimi doświadczeniami z tym fantastycznym sklepem z aplikacjami innej firmy w sekcji komentarzy poniżej. Do następnego razu, brawo!

Dziękuję.

Leave a Comment

TrollStore – Permanently Sideload Any IPAs For Free [#NO REVOKES]

TrollStore is a third-party application that allows you to install IPA without revoking any internal permissions of your iOS device. It was created to help users use various applications by making them sign every now and then. Simply put, TrollStore directs the installation of various apps and is designed to sign and install them without jailbreaking the iOS device. The app bypass via CoreTrust by Linus Henze. This wonderful application was launched on the internet by opa334. What’s great is the availability of the application to a wide range of iOS devices.

TrollStore IPA Installer for iOS devices
TrollStore – Best IPA App Installer iOS

Currently, TopStore is available for users running on iOS 14.0.0 to 14.8.1 and iOS 15.0 to 15.1.1; that’s what makes TopStore one of the best App Stores. It allows users to install applications as assigned. If you are looking to install a third-party application that has any illegal entitlements or passes through having root helper binary bundles, then TrollStore does the work with ease.

The most amazing part is the way this application installs unsigned IPA files. Check Out: Instagram++ on iOS.

Contents

TrollStore on iOS : Features

TrollStore utilizes the did package to silently install unsigned IPA files. Two utilities were added by the developer from the App Settings. One to reload the icon cache and one to spring the device. The TrollStore app may easily be removed from the computer. All applications loaded by TrollStore on iOS, including itself, will vanish from the Home Screen when iOS rebuilds the icon cache. Replace a system program if you want persistence in a rootless environment.

Latest TrollStore on iOS gives you the option to choose a system program to replace it with a persistence helper that can be used to update the icons on all TrollStore applications’ registrations. Let’s begin to know some amazing features of this app. There are several features of TrollStore on iOS. As this application is made by third-party developers, you can find some amazing uses that aren’t available in normal apps.

 • Permanently signed apps: Unlike other app stores that give just 7 days of freedom to put on signed IPA apps on your iOS device, TrollStore gives permanent reliability for it.
 • Unlimited Packages: This amazing application allows you to download unlimited packages and apps. You can host and manage as many packages as you want through TrollStore.
 • Security: You do not have to worry about any security measures with TrollStore. Well, it is free to use, yet it has taken care of all measures to put your iOS device into complete safety.
 • Discussion: If you are one of those who loves to put on contributions to app source codes, then you can do it as well with TrollStore.
 • No jailbreak required: You do not have to jailbreak your device to install TrollStore or any apps via it. You just need an IPA file of the third-party app that you want to install through this app store.
App NameTrollStore
CategoryIPA Installer
Latest Versionv1.0.1
Developeropa334
Size~25MB
Downloads10000+

These are just a few of the most notable benefits of having TrollStore on your iOS.

Before we begin installing TrollStore on iOS devices, remember that depending on the version of your device, you have to follow the steps. Check out – OnlyFans++ (PRO – Mod (Unlocked) Free on iOS.

Install TrollStore on iOS 15 and above  [Steps]

Installing TrollStore on iOS is much easier than it sounds. You would need to sideload it using the IPA installer. We would recommend using SideLoady or AltStore. The following guide is for iOS 15.0-15.1.1 versions.

   TrollStore Download

 • Now open the Sideloady or AltStore application.
 • Now, go to ‘My Apps‘ and click on ‘+.’ Once the file manager is opened, choose TrollStore Installer’s IPA file.
 • If you are asked for Apple ID credentials, then log in accordingly.
 • Click on ‘Install,’ and it will start installing TrollStore Installer on your iOS device.
 • Go to General > VPN & Device Management in the Settings app.
 • With your email, choose the developer application.
 • To let the application run, tap Trust.

TrollStore Helper

 • Now you have to open TrollStore Installer from your Home Screen.
 • Just click on the install button and it will get installed.
 • Now go to the app settings, click on “Install idid” and allow Trollstore to install unsigned applications.

That’s it; you can start using TrollStore on your iOS device. Continue to read our article to know how you can use TrollStore.

Install Trollstore on iOS 14 and above [STEPS]

To install TrollStore on your device with iOS version 14.0-14.8.1, follow the below guide. You would need to jailbreak your device in order to install TrollStore in the above-mentioned iOS versions.

 • Get the TrollHelper DEB package now.
 • Utilizing Filza, install the DEB file.
 • Respring your iPhone in shopping mode or run ‘uicache.’
 • From the Home Screen, launch the TrollHelper Installer.
 • Select “Install TrollStore” from the menu.
 • The TrollStore app ought to appear on your Home Screen when you restart.
 • Tap “Install ldid” from TrollStore Settings after opening the application.

If you are wondering how to jailbreak your iOS 14, then continue to read the below part.

 • AltStore must first be downloaded and unzipped. You must then install AltStore on your iOS device.
 • Then Launch this app on your PC or Mac. Navigate to preferences in the Mail app. Then Select manage plug-ins under the General tab after opening it.
 • Then AltPlugin will be shown. Restart the mail application after checking it (for Mac Computer users).
 • Currently, you must connect your device. To install AltStore on your iOS device, click AltStore (in the menu).
 • You must now trust AltStore and log in using your Apple ID.
 • AltStore will now install the software when you click the open-in AltStore button.
 • Open Unc0ver now to do the jailbreak.

That’s it. You can now follow our above guide to install TrollStore on iOS 14 and above versions without any hassle. You should check out – MovieBox Pro VIP Free on iOS(iPhone & iPad) No Jailbreak.

How to Permanently Install IPAs?

Once you have TrollStore on your iOS device, you can install any IPAs permanently. You would need to add that specific application to the TrollStore App list. It will then be automatically installed with a permanent certificate.

 • Download the IPA file of the App you want to install.
 • Open iTunes on Windows or the Finder application on macOS.
 • The iPhone and PC should be connected.
 • Open the Files tab after selecting the new device.
 • Drag & drop an IPA file into a supported app.
 • On your iPhone, launch the Files app and select “On your device.”
 • Send the chosen IPA to the TrollStore application.

TrollStore in the Share menu

 • Your device has to be reset to apply changes.

Check this out:

Smule VIP MOD Unlocked on iOS

Download CoolPixel App FREE on iOS

Messenger++ on iOS 

Permanently Sign IPA with TrollStore [No Revokes]

We hope that you enjoy installing various third-party applications using TrollStore on your iOS device now. The best part of the TrollStore installer is having signed permanently for any application you install via IPA. Do not forget to share your experience with this fantastic third-party app store in the comment section below. Till next time, kudos!

Leave a Comment

el mejor instalador de aplicaciones IPA para iOS [#NO REVOKES]

TrollStore es una aplicación de terceros que le permite instalar IPA sin revocar ningún permiso interno de su dispositivo iOS. Fue creado para ayudar a los usuarios a usar varias aplicaciones haciéndolos firmar de vez en cuando. En pocas palabras, TrollStore dirige la instalación de varias aplicaciones y está diseñado para firmarlas e instalarlas sin hacer jailbreak al dispositivo iOS. El bypass de la aplicación a través de CoreTrust de Linus Henze . Esta maravillosa aplicación fue lanzada en internet por opa334. Lo bueno es la disponibilidad de la aplicación para una amplia gama de dispositivos iOS.

Instalador TrollStore IPA para dispositivos iOS
TrollStore: el mejor instalador de aplicaciones IPA para iOS

Actualmente, TopStore está disponible para usuarios que ejecutan iOS 14.0.0 a 14.8.1 y iOS 15.0 a 15.1.1; eso es lo que hace de TopStore una de las mejores tiendas de aplicaciones. Permite a los usuarios instalar aplicaciones según lo asignado. Si está buscando instalar una aplicación de terceros que tiene derechos ilegales o pasa por tener paquetes binarios auxiliares de raíz, entonces TrollStore hace el trabajo con facilidad.

La parte más sorprendente es la forma en que esta aplicación instala archivos IPA sin firmar. Consulta: Instagram++ en iOS .

Contents

Un vistazo a TrollStore

TrollStore utiliza el paquete did para instalar silenciosamente archivos IPA sin firmar. El desarrollador agregó dos utilidades desde la configuración de la aplicación. Uno para recargar el caché de iconos y otro para activar el dispositivo. La aplicación TrollStore se puede eliminar fácilmente de la computadora. Todas las aplicaciones cargadas por TrollStore, incluida ella misma, desaparecerán de la pantalla de inicio cuando iOS reconstruya el caché de iconos. Reemplace un programa del sistema si desea persistencia en un entorno sin raíces.

TrollStore le da la opción de elegir un programa de sistema para reemplazarlo con un asistente de persistencia que se puede usar para actualizar los íconos en todos los registros de aplicaciones de TrollStore. Comencemos a conocer algunas características sorprendentes de esta aplicación. Hay varias características de TrollStore en iOS . Como esta aplicación está hecha por desarrolladores externos, puede encontrar algunos usos sorprendentes que no están disponibles en las aplicaciones normales.

 • Aplicaciones firmadas de forma permanente : a diferencia de otras tiendas de aplicaciones que dan solo 7 días de libertad para instalar aplicaciones IPA firmadas en su dispositivo iOS, TrollStore le brinda confiabilidad permanente.
 • Paquetes ilimitados : esta increíble aplicación le permite descargar paquetes y aplicaciones ilimitados. Puede alojar y administrar tantos paquetes como desee a través de TrollStore.
 • Seguridad : No tienes que preocuparte por ninguna medida de seguridad con TrollStore. Bueno, es de uso gratuito, pero se ha ocupado de todas las medidas para poner su dispositivo iOS en total seguridad.
 • Discusión : si eres uno de los que adora hacer contribuciones a los códigos fuente de las aplicaciones, también puedes hacerlo con TrollStore.
 • No se requiere jailbreak : no tiene que hacer jailbreak a su dispositivo para instalar TrollStore o cualquier aplicación a través de él. Solo necesita un archivo IPA de la aplicación de terceros que desea instalar a través de esta tienda de aplicaciones.
Nombre de la aplicaciónTrollTienda
CategoríaInstalador IPA
Ultima versiónv1.0.1
Desarrolladoropa334
Tamaño~2 5 MB
Descargas10000 +

Estos son solo algunos de los beneficios más notables de tener TrollStore en tu iOS.

Antes de comenzar a instalar TrollStore en dispositivos iOS, recuerda que dependiendo de la versión de tu dispositivo, debes seguir los pasos. Mira – OnlyFans++ (PRO – Mod (Desbloqueado) Gratis en iOS .

 TrollStore en iOS 15 y superior [Installation Steps]

Instalar TrollStore en iOS es mucho más fácil de lo que parece. Tendría que cargarlo usando el instalador IPA. Recomendamos usar SideLoady o AltStore. La siguiente guía es para las versiones iOS 15.0-15.1.1.

  Download AltStore

 • Ahora abra la aplicación Sideloady o AltStore .
 • Ahora, vaya a ‘ Mis aplicaciones(MyApps) ‘ y haga clic en ‘+’. Una vez que se abre el administrador de archivos, elija el archivo IPA del instalador de TrollStore .
 • Si se le solicitan las credenciales de ID de Apple , inicie sesión en consecuencia.
 • Haga clic en ‘ Instalar ‘ y comenzará a instalar TrollStore Installer en su dispositivo iOS.
 • Vaya a General > VPN y administración de dispositivos(Settings > General > VPN & Device Management) en la aplicación Configuración.
 • Con su correo electrónico, elija la aplicación de desarrollador.
 • Para permitir que la aplicación se ejecute, toque Confiar(Trust) .

Ayudante de TrollStore

 • Ahora debe abrir el instalador de TrollStore desde su pantalla de inicio.
 • Simplemente haga clic en el botón de instalación y se instalará.
 • Ahora vaya a la configuración de la aplicación, haga clic en ” Instalar idid ” y permita que Trollstore instale aplicaciones sin firmar.

Eso es todo; puede comenzar a usar TrollStore en su dispositivo iOS. Continúe leyendo nuestro artículo para saber cómo puede usar TrollStore.

 Instalador de TrollStore en iOS 14 y superior [STEPS]

Para instalar TrollStore en su dispositivo con iOS versión 14.0-14.8.1, siga la siguiente guía. Necesitará hacer jailbreak a su dispositivo para instalar TrollStore en las versiones de iOS mencionadas anteriormente.

 • Obtenga el paquete DEB de TrollHelper ahora.
 • Utilizando Filza , instale el archivo DEB .
 • Vuelva a activar su iPhone en modo de compras o ejecute ‘ uicache ‘.
 • Desde la pantalla de inicio, inicie el instalador de TrollHelper .
 • Seleccione ” Instalar TrollStore ” en el menú.
 • La aplicación TrollStore debería aparecer en su pantalla de inicio cuando reinicie.
 • Toque ” Instalar ldid ” en la configuración de TrollStore después de abrir la aplicación.

Si se pregunta cómo hacer jailbreak a su iOS 14 , continúe leyendo la parte a continuación.

 • Primero se debe descargar y descomprimir AltStore . Luego debe instalar AltStore en su dispositivo iOS.
 • Luego inicie esta aplicación en su PC o Mac. Navegue a las preferencias en la aplicación de Correo. Luego seleccione administrar complementos en la pestaña General después de abrirlo.
 • Luego se mostrará AltPlugin . Reinicie la aplicación de correo después de verificarla (para usuarios de computadoras Mac).
 • Actualmente, debe conectar su dispositivo. Para instalar AltStore en su dispositivo iOS, haga clic en AltStore (en el menú).
 • Ahora debe confiar en AltStore e iniciar sesión con su ID de Apple .
 • AltStore ahora instalará el software cuando haga clic en el botón abrir en AltStore(Open-in AltStore) .
 • Abra Unc0ver ahora para hacer el jailbreak.

Eso es todo. Ahora puede seguir nuestra guía anterior para instalar TrollStore en iOS 14 y versiones superiores sin problemas. Debe consultar: MovieBox Pro VIP gratis en iOS (iPhone y iPad) sin Jailbreak .

¿Cómo instalar permanentemente las IPA?

Una vez que tenga TrollStore en su dispositivo iOS, puede instalar cualquier IPA de forma permanente. Deberá agregar esa aplicación específica a la lista de aplicaciones de TrollStore. A continuación, se instalará automáticamente con un certificado permanente.

 • Descargue el archivo IPA de la aplicación que desea instalar.
 • Abre iTunes en Windows o la aplicación Finder en macOS.
 • El iPhone y la PC deben estar conectados.
 • Abra la pestaña Archivos después de seleccionar el nuevo dispositivo.
 • Arrastre y suelte un archivo IPA en una aplicación compatible.
 • En su iPhone, inicie la aplicación Archivos y seleccione ” En su dispositivo(On Your Device) “.
 • Envía la IPA elegida a la aplicación TrollStore .

TrollStore en el menú Compartir

 • Su dispositivo tiene que ser reiniciado para aplicar los cambios.

Mira esto:

Smule VIP MOD Desbloqueado en iOS

EonHub App Store (instalador de juegos para iOS) – LATEST

Descargar AppValley en iOS y Android (OFFICIAL – LATEST)

Firme permanentemente IPA [No Revokes] con TrollStore

Esperamos que disfrute instalando varias aplicaciones de terceros usando TrollStore en su dispositivo iOS ahora. La mejor parte del instalador de TrollStore es haber firmado permanentemente para cualquier aplicación que instales a través de IPA. No olvide compartir su experiencia con esta fantástica tienda de aplicaciones de terceros en la sección de comentarios a continuación. ¡Hasta la próxima, felicitaciones!

Gracias.

Leave a Comment

TrollStore — установщик приложений IPA для iOS [#NO REVOKES]

TrollStore — это стороннее приложение, которое позволяет вам устанавливать IPA без отзыва каких-либо внутренних разрешений вашего устройства iOS. Он был создан, чтобы помочь пользователям использовать различные приложения, заставляя их время от времени подписывать. Проще говоря, TrollStore управляет установкой различных приложений и предназначен для их подписи и установки без джейлбрейка устройства iOS. Обход приложения через CoreTrust от Линуса Хенце . Это замечательное приложение было запущено в Интернете компанией opa334. Что здорово, так это доступность приложения для широкого круга устройств iOS.

Установщик TrollStore IPA для устройств iOS
TrollStore — лучший установщик приложений IPA для iOS

В настоящее время TopStore доступен для пользователей iOS 14.0.0–14.8.1 и iOS 15.0–15.1.1; именно это делает TopStore одним из лучших магазинов приложений. Это позволяет пользователям устанавливать приложения по назначению. Если вы хотите установить стороннее приложение, которое имеет какие-либо незаконные права или проходит через бинарные пакеты корневого помощника, то TrollStore легко справится с этой задачей.

Самое удивительное — это то, как это приложение устанавливает неподписанные файлы IPA. Отъезд: Instagram++ на iOS .

Contents

Взгляд на TrollStore

TrollStore использует пакет did для автоматической установки неподписанных файлов IPA. Две утилиты были добавлены разработчиком из настроек приложения. Один для перезагрузки кеша значков и один для подпружинивания устройства. Приложение TrollStore можно легко удалить с компьютера. Все приложения, загруженные TrollStore, включая его самого, исчезнут с главного экрана, когда iOS перестроит кеш значков. Замените системную программу, если вы хотите сохранить ее в среде без рута.

TrollStore дает вам возможность выбрать системную программу, чтобы заменить ее помощником постоянства, который можно использовать для обновления значков во всех регистрациях приложений TrollStore. Давайте начнем знакомиться с некоторыми удивительными функциями этого приложения. Есть несколько особенностей TrollStore на iOS . Поскольку это приложение создано сторонними разработчиками, вы можете найти несколько замечательных применений, недоступных в обычных приложениях.

 • Постоянно подписанные приложения : в отличие от других магазинов приложений, которые дают всего 7 дней свободы для размещения подписанных приложений IPA на вашем устройстве iOS, TrollStore обеспечивает постоянную надежность.
 • Неограниченные пакеты : это удивительное приложение позволяет загружать неограниченное количество пакетов и приложений. Вы можете размещать и управлять любым количеством пакетов через TrollStore.
 • Безопасность : вам не нужно беспокоиться о каких-либо мерах безопасности с TrollStore. Что ж, его можно использовать бесплатно, но он позаботился обо всех мерах, чтобы обеспечить полную безопасность вашего устройства iOS.
 • Обсуждение : Если вы один из тех, кто любит вносить вклад в исходные коды приложений, то вы также можете сделать это с помощью TrollStore.
 • Джейлбрейк не требуется : вам не нужно делать джейлбрейк вашего устройства, чтобы установить TrollStore или любые приложения через него. Вам просто нужен файл IPA стороннего приложения, которое вы хотите установить через этот магазин приложений.
Имя приложенияTrollStore
КатегорияУстановщик ИПА
Последняя версияv1.0.1
Разработчикопа334
Размер~2 5 МБ
Загрузки10000 +

Это лишь некоторые из наиболее заметных преимуществ наличия TrollStore на вашем iOS.

Прежде чем мы начнем установку TrollStore на устройства iOS, помните, что в зависимости от версии вашего устройства вам необходимо выполнить следующие действия. Проверьте – OnlyFans++ (PRO – Mod (Unlocked) Free на iOS .

 TrollStore на iOS 15 и выше [Installation Steps]

Установить TrollStore на iOS намного проще, чем кажется. Вам нужно будет загрузить его с помощью установщика IPA. Мы рекомендуем использовать SideLoady или AltStore. Следующее руководство предназначено для версий iOS 15.0–15.1.1.

 • Сначала загрузите IPA TrollStore , нажмите здесь, чтобы сделать это.

  Download TrollStore

 • Теперь откройте приложение Sideloady или AltStore .
 • Теперь перейдите в « Мои приложения (MyApps) » и нажмите «+». После открытия файлового менеджера выберите IPA-файл установщика TrollStore .
 • Если вас попросят ввести учетные данные Apple ID , войдите в систему соответствующим образом.
 • Нажмите « Установить », и начнется установка установщика TrollStore на ваше устройство iOS.
 • Перейдите в раздел «Основные» > «VPN и управление устройствами» в приложении «Настройки».
 • С помощью электронной почты выберите приложение разработчика.
 • Чтобы запустить приложение, коснитесь «Доверие(Trust)» .

Помощник TrollStore

 • Теперь вам нужно открыть установщик TrollStore с главного экрана.
 • Просто нажмите на кнопку установки , и он будет установлен.
 • Теперь перейдите в настройки приложения, нажмите « Установить idid » и разрешите Trollstore устанавливать неподписанные приложения.

Вот и все; вы можете начать использовать TrollStore на своем устройстве iOS. Продолжайте читать нашу статью, чтобы узнать, как вы можете использовать TrollStore.

 Установщик TrollStore на iOS 14 и выше [STEPS]

Чтобы установить TrollStore на свое устройство с iOS версии 14.0-14.8.1, следуйте приведенному ниже руководству. Вам нужно будет сделать джейлбрейк вашего устройства, чтобы установить TrollStore в вышеупомянутых версиях iOS.

 • Получите пакет TrollHelper DEB прямо сейчас.
 • Используя Filza , установите файл DEB .
 • Перезагрузите свой iPhone в режиме покупок или запустите « uicache ».
 • На главном экране запустите программу установки TrollHelper .
 • Выберите « Установить TrollStore » в меню.
 • Приложение TrollStore должно появиться на главном экране при перезапуске.
 • Нажмите « Установить(install) ldid » в настройках TrollStore после открытия приложения.

Если вам интересно, как сделать джейлбрейк iOS 14 , продолжайте читать следующую часть.

 • AltStore должен быть предварительно загружен и разархивирован. Затем вы должны установить AltStore на свое устройство iOS.
 • Затем запустите это приложение на своем ПК или Mac. Перейдите к настройкам в приложении Почта. Затем выберите «Управление плагинами» на вкладке «Общие» после ее открытия.
 • Затем появится AltPlugin . Перезапустите почтовое приложение после его проверки (для пользователей компьютеров Mac).
 • В настоящее время вы должны подключить свое устройство. Чтобы установить AltStore на ваше устройство iOS, щелкните AltStore (в меню).
 • Теперь вы должны доверять AltStore и войти в систему, используя свой Apple ID .
 • AltStore теперь будет устанавливать программное обеспечение, когда вы нажимаете кнопку (Open In AltStore)открытия AltStore .
 • Откройте Unc0ver сейчас, чтобы сделать джейлбрейк.

Вот и все. Теперь вы можете без проблем установить TrollStore на iOS 14 и более поздние версии , следуя приведенному выше руководству . Вы должны проверить – MovieBox Pro VIP Free на iOS (iPhone и iPad) без джейлбрейка .

Как установить IPA на постоянной основе?

Если у вас есть TrollStore на вашем устройстве iOS, вы можете установить любые IPA на постоянной основе. Вам нужно будет добавить это конкретное приложение в список приложений TrollStore. Затем он будет автоматически установлен с постоянным сертификатом.

 • Загрузите файл IPA приложения, которое вы хотите установить.
 • Откройте iTunes в Windows или приложение Finder в macOS.
 • iPhone и ПК должны быть подключены.
 • Откройте вкладку «Файлы» после выбора нового устройства.
 • Перетащите файл IPA в поддерживаемое приложение .
 • На iPhone запустите приложение «Файлы» и выберите « На вашем устройстве(On Your Device) ».
 • Отправьте выбранный IPA в приложение TrollStore .

TrollStore в меню «Поделиться»

 • Ваше устройство должно быть сброшено, чтобы применить изменения.

Проверь это:

Smule VIP MOD разблокирован на iOS

15 лучших альтернатив AppValley — [Similar Apps]

EonHub AppStore (установщик приложений для iOS) — LATEST

Постоянная подпись IPA [No Revokes] с TrollStore

Мы надеемся, что теперь вам нравится устанавливать различные сторонние приложения с помощью TrollStore на ваше устройство iOS . Лучшая часть установщика TrollStore — это постоянная подпись для любого приложения, которое вы устанавливаете через IPA. Не забудьте поделиться своим опытом работы с этим фантастическим сторонним магазином приложений в разделе комментариев ниже. До следующего раза, респект!

Спасибо.

Leave a Comment

TrollStore – Trình cài đặt ứng dụng IPA iOS [#NO REVOKE]

TrollStore là ứng dụng của bên thứ ba cho phép bạn cài đặt IPA mà không thu hồi bất kỳ quyền nội bộ nào trên thiết bị iOS của bạn. Nó được tạo ra để giúp người dùng sử dụng các ứng dụng khác nhau bằng cách thỉnh thoảng cho phép họ đăng nhập. Nói một cách đơn giản, TrollStore chỉ đạo việc cài đặt các ứng dụng khác nhau và được thiết kế để ký và cài đặt chúng mà không cần bẻ khóa thiết bị iOS. Bỏ qua ứng dụng qua CoreTrust của Linus Henze . Ứng dụng tuyệt vời này đã được tung ra trên internet bởi opa334. Điều tuyệt vời là ứng dụng có sẵn cho nhiều loại thiết bị iOS.

Trình cài đặt TrollStore IPA cho thiết bị iOS
TrollStore – Trình cài đặt ứng dụng IPA tốt nhất cho iOS

Hiện tại, TopStore có sẵn cho người dùng chạy trên iOS 14.0.0 đến 14.8.1 và iOS 15.0 đến 15.1.1; đó là điều khiến TopStore trở thành một trong những App Store tốt nhất. Nó cho phép người dùng cài đặt các ứng dụng theo chỉ định. Nếu bạn đang tìm cách cài đặt một ứng dụng của bên thứ ba có bất kỳ quyền bất hợp pháp nào hoặc thông qua việc có các gói nhị phân của trình trợ giúp gốc, thì TrollStore sẽ thực hiện công việc một cách dễ dàng.

Phần tuyệt vời nhất là cách ứng dụng này cài đặt các tệp IPA chưa được ký. Kiểm tra: Instagram++ trên iOS .

Contents

Một cái nhìn thoáng qua về TrollStore

TrollStore sử dụng gói did để âm thầm cài đặt các tệp IPA chưa được ký. Hai tiện ích đã được nhà phát triển thêm vào từ Cài đặt ứng dụng. Một để tải lại bộ đệm biểu tượng và một để khởi động thiết bị. Ứng dụng TrollStore có thể dễ dàng bị xóa khỏi máy tính. Tất cả các ứng dụng do TrollStore tải, bao gồm cả chính nó, sẽ biến mất khỏi Màn hình chính khi iOS xây dựng lại bộ đệm biểu tượng. Thay thế chương trình hệ thống nếu bạn muốn hoạt động bền bỉ trong môi trường không root.

TrollStore cung cấp cho bạn tùy chọn để chọn một chương trình hệ thống để thay thế nó bằng một trình trợ giúp liên tục có thể được sử dụng để cập nhật các biểu tượng trên tất cả các đăng ký của ứng dụng TrollStore. Hãy bắt đầu biết một số tính năng tuyệt vời của ứng dụng này. Có một số tính năng của TrollStore trên iOS . Vì ứng dụng này được tạo bởi các nhà phát triển bên thứ ba nên bạn có thể tìm thấy một số công dụng tuyệt vời mà ứng dụng thông thường không có.

 • Ứng dụng được ký vĩnh viễn : Không giống như các cửa hàng ứng dụng khác chỉ cung cấp 7 ngày tự do để cài đặt các ứng dụng IPA đã ký trên thiết bị iOS của bạn, TrollStore cung cấp độ tin cậy vĩnh viễn cho nó.
 • Gói không giới hạn : Ứng dụng tuyệt vời này cho phép bạn tải xuống các gói và ứng dụng không giới hạn. Bạn có thể lưu trữ và quản lý bao nhiêu gói tùy thích thông qua TrollStore.
 • Bảo mật : Bạn không phải lo lắng về bất kỳ biện pháp bảo mật nào với TrollStore. Chà, nó miễn phí sử dụng, nhưng nó đã thực hiện tất cả các biện pháp để đưa thiết bị iOS của bạn vào trạng thái an toàn tuyệt đối.
 • Thảo luận : Nếu bạn là một trong những người thích đóng góp cho mã nguồn ứng dụng, thì bạn cũng có thể làm điều đó với TrollStore.
 • Không cần bẻ khóa : Bạn không cần phải bẻ khóa thiết bị của mình để cài đặt TrollStore hoặc bất kỳ ứng dụng nào thông qua thiết bị. Bạn chỉ cần một tệp IPA của ứng dụng bên thứ ba mà bạn muốn cài đặt thông qua cửa hàng ứng dụng này.
Tên ứng dụngTrollStore
LoạiTrình cài đặt IPA
Phiên bản mới nhấtv1.0.1
nhà phát triểnop334
Kích cỡ~2 5MB
Tải xuống10000 +

Đây chỉ là một số lợi ích đáng chú ý nhất khi có TrollStore trên iOS của bạn.

Trước khi chúng tôi bắt đầu cài đặt TrollStore trên thiết bị iOS, hãy nhớ rằng tùy thuộc vào phiên bản thiết bị của bạn, bạn phải làm theo các bước. Hãy xem – OnlyFans++ (PRO – Mod (Đã mở khóa) Miễn phí trên iOS .

 TrollStore trên iOS 15 trở lên [Installation Steps]

Cài đặt TrollStore trên iOS dễ dàng hơn nhiều so với âm thanh. Bạn sẽ cần sideload nó bằng trình cài đặt IPA. Chúng tôi khuyên bạn nên sử dụng SideLoady hoặc AltStore. Hướng dẫn sau đây dành cho các phiên bản iOS 15.0-15.1.1.

 • Đầu tiên các bạn tải TrollStore IPA về , click vào đây để thực hiện.

  Download TrollStore

 • Bây giờ hãy mở ứng dụng Sideloady hoặc AltStore .
 • Bây giờ, hãy chuyển đến ‘ Ứng dụng của tôi(MyApps) ‘ và nhấp vào ‘+.’ Khi trình quản lý tệp được mở, hãy chọn tệp IPA của Trình cài đặt TrollStore .
 • Nếu bạn được yêu cầu thông tin đăng nhập Apple ID , thì hãy đăng nhập tương ứng.
 • Nhấp vào ‘ Cài đặt(Install) ‘ và nó sẽ bắt đầu cài đặt Trình cài đặt TrollStore trên thiết bị iOS của bạn.
 • Chuyển đến Cài đặt chung > VPN & Quản lý thiết bị(Settings > General > VPN & Device Management) trong ứng dụng Cài đặt.
 • Với email của bạn, hãy chọn ứng dụng dành cho nhà phát triển.
 • Để cho phép ứng dụng chạy, chạm vào Tin cậy(Trust) .

Người trợ giúp TrollStore

 • Bây giờ bạn phải mở Trình cài đặt TrollStore từ Màn hình chính của mình.
 • Chỉ cần nhấp vào nút cài đặt và nó sẽ được cài đặt.
 • Bây giờ, hãy chuyển đến cài đặt ứng dụng, nhấp vào ” Cài đặt idid(Install idid) ” và cho phép Trollstore cài đặt các ứng dụng chưa được ký.

Đó là nó; bạn có thể bắt đầu sử dụng TrollStore trên thiết bị iOS của mình. Tiếp tục đọc bài viết của chúng tôi để biết cách bạn có thể sử dụng TrollStore.

 Trình cài đặt TrollStore trên iOS 14 trở lên [STEPS]

Để cài đặt TrollStore trên thiết bị của bạn với phiên bản iOS 14.0-14.8.1, hãy làm theo hướng dẫn bên dưới. Bạn cần bẻ khóa thiết bị của mình để cài đặt TrollStore trong các phiên bản iOS nêu trên.

 • Nhận gói TrollHelper DEB ngay bây giờ.
 • Sử dụng Filza , cài đặt tệp DEB .
 • Khởi động lại iPhone của bạn ở chế độ mua sắm hoặc chạy ‘ uicache .’
 • Từ Màn hình chính, khởi chạy Trình cài đặt TrollHelper .
 • Chọn ” Cài đặt TrollStore(Install TrollStore) ” từ menu.
 • Ứng dụng TrollStore sẽ xuất hiện trên Màn hình chính khi bạn khởi động lại.
 • Nhấn ” Cài đặt ldid(Install idid) ” từ Cài đặt TrollStore sau khi mở ứng dụng.

Nếu bạn đang tự hỏi làm thế nào để bẻ khóa iOS 14 của mình , thì hãy tiếp tục đọc phần bên dưới.

 • AltStore trước tiên phải được tải xuống và giải nén. Sau đó, bạn phải cài đặt AltStore trên thiết bị iOS của mình.
 • Sau đó Khởi chạy ứng dụng này trên PC hoặc Mac của bạn. Điều hướng đến tùy chọn trong ứng dụng Thư. Sau đó Chọn quản lý các trình cắm trong tab Chung sau khi mở nó.
 • Sau đó, AltPlugin sẽ được hiển thị. Khởi động lại ứng dụng thư sau khi kiểm tra (đối với người dùng Máy tính Mac).
 • Hiện tại, bạn phải kết nối thiết bị của mình. Để cài đặt AltStore trên thiết bị iOS của bạn, hãy nhấp vào AltStore (trong menu).
 • Bây giờ, bạn phải tin tưởng AltStore và đăng nhập bằng ID Apple của mình .
 • AltStore hiện sẽ cài đặt phần mềm khi bạn nhấp vào nút AltStore mở(Open In AltStore) .
 • Mở Unc0ver ngay bây giờ để thực hiện bẻ khóa.

Đó là nó. Giờ đây, bạn có thể làm theo hướng dẫn ở trên của chúng tôi để cài đặt TrollStore trên các phiên bản iOS 14 trở lên mà không gặp bất kỳ rắc rối nào. Bạn nên xem – MovieBox Pro VIP Miễn phí trên iOS (iPhone & iPad) Không Bẻ khóa .

Làm cách nào để cài đặt IPA vĩnh viễn?

Khi bạn có TrollStore trên thiết bị iOS của mình, bạn có thể cài đặt bất kỳ IPA nào vĩnh viễn. Bạn sẽ cần thêm ứng dụng cụ thể đó vào danh sách Ứng dụng TrollStore. Sau đó nó sẽ được cài đặt tự động với một chứng chỉ vĩnh viễn.

 • Tải xuống tệp IPA của Ứng dụng bạn muốn cài đặt.
 • Mở iTunes trên Windows hoặc ứng dụng Finder trên macOS.
 • iPhone và PC nên được kết nối.
 • Mở tab Tệp sau khi chọn thiết bị mới.
 • Kéothả tệp IPA vào một ứng dụng được hỗ trợ.
 • Trên iPhone của bạn, khởi chạy ứng dụng Tệp và chọn ” Trên thiết bị của bạn(On Your Device) .”
 • Gửi IPA đã chọn đến ứng dụng TrollStore .

TrollStore trong menu Chia sẻ

 • Thiết bị của bạn phải được đặt lại để áp dụng các thay đổi.

Kiểm tra điều này:

Smule VIP MOD đã được mở khóa trên iOS

15 lựa chọn thay thế tốt nhất cho AppValley – [Ứng dụng tương tự]

Tải AppValley trên iOS & Android (OFFICIAL – LATEST)

Ký vĩnh viễn IPA [No Revokes] với TrollStore

Chúng tôi hy vọng rằng bạn thích cài đặt các ứng dụng của bên thứ ba khác nhau bằng cách sử dụng TrollStore trên thiết bị iOS của mình ngay bây giờ. Phần tốt nhất của trình cài đặt TrollStore là đã ký vĩnh viễn cho bất kỳ ứng dụng nào bạn cài đặt qua IPA. Đừng quên chia sẻ trải nghiệm của bạn với kho ứng dụng bên thứ ba tuyệt vời này trong phần bình luận bên dưới. Cho đến lần sau, kudos!

Cảm ơn.

Leave a Comment

TrollStore – ベスト IPA App Installer for iOS [#NO REVOKES]

TrollStore は、iOS デバイスの内部権限を取り消すことなく IPA をインストールできるサードパーティ アプリケーションです。これは、ユーザーに随時署名させることで、さまざまなアプリケーションを使用できるようにするために作成されました。簡単に言えば、TrollStore はさまざまなアプリのインストールを指示し、iOS デバイスを脱獄することなくアプリに署名してインストールするように設計されています。このアプリは CoreTrust 経由でバイパスします ( Linus Henze氏) 。この素晴らしいアプリケーションは、opa334 によってインターネット上で起動されました。素晴らしいのは、このアプリケーションを幅広い iOS デバイスで利用できることです。

iOS デバイス用 TrollStore IPA インストーラー
TrollStore – ベスト IPA アプリ インストーラー iOS

現在、TopStore は iOS 14.0.0 ~ 14.8.1 および iOS 15.0 ~ 15.1.1 を実行しているユーザーが利用できます。それが、TopStore が最高の App Store の 1 つである理由です。これにより、ユーザーは割り当てられたアプリケーションをインストールできるようになります。違法な資格を持つサードパーティ アプリケーション、またはルート ヘルパー バイナリ バンドルをパススルーするサードパーティ アプリケーションをインストールしようとしている場合、TrollStore を使用すると簡単に作業を実行できます。

最も驚くべき点は、このアプリケーションが署名されていない IPA ファイルをインストールする方法です。チェックアウト: iOS 上の Instagram++

Contents

TrollStore の概要

TrollStore は、 did パッケージを利用して、署名されていない IPA ファイルをサイレントにインストールします。2 つのユーティリティは開発者によってアプリ設定から追加されました。1 つはアイコン キャッシュをリロードするため、もう 1 つはデバイスをスプリングするためです。TrollStore アプリはコンピューターから簡単に削除できます。iOS がアイコン キャッシュを再構築すると、TrollStore によってロードされたすべてのアプリケーション (それ自体を含む) がホーム画面から消えます。ルートレス環境での永続性が必要な場合は、システム プログラムを置き換えます。

TrollStore では、すべての TrollStore アプリケーションの登録上のアイコンを更新するために使用できる永続化ヘルパーに置き換えるシステム プログラムを選択するオプションが提供されます。このアプリの素晴らしい機能をいくつか知ってみましょう。iOS 上の TrollStoreにはいくつかの機能があります。このアプリケーションはサードパーティの開発者によって作成されているため、通常のアプリケーションでは利用できないいくつかの驚くべき使い方を見つけることができます。

 • 永続的に署名されたアプリ: 署名された IPA アプリを iOS デバイスに配置する自由が 7 日間だけである他のアプリ ストアとは異なり、TrollStore は永続的な信頼性を提供します。
 • 無制限のパッケージ: この素晴らしいアプリケーションを使用すると、無制限のパッケージとアプリをダウンロードできます。TrollStore を通じて、必要な数のパッケージをホストおよび管理できます。
 • セキュリティ: TrollStore ではセキュリティ対策を心配する必要はありません。無料で使用できますが、iOS デバイスを完全に安全にするためのあらゆる措置が講じられています。
 • ディスカッション: あなたがアプリのソース コードに貢献するのが好きな人なら、TrollStore を使ってそれを行うこともできます。
 • 脱獄は必要ありません: TrollStore またはデバイス経由でアプリをインストールするためにデバイスを脱獄する必要はありません。必要なのは、このアプリ ストアを通じてインストールするサードパーティ アプリの IPA ファイルだけです。
アプリ名トロールストア
カテゴリーIPA インストーラー
最新バージョンv1.0.1
デベロッパーオパ334
サイズ~2 5MB
ダウンロード10000+ _

これらは、iOS に TrollStore を搭載することの最も注目すべき利点のほんの一部です。

iOS デバイスに TrollStore のインストールを開始する前に、デバイスのバージョンに応じて次の手順に従う必要があることに注意してください。iOS で OnlyFans++ (PRO – Mod (ロック解除) 無料)をチェックしてください。

 iOS 15以降のTrollStore [Installation Steps]

iOS に TrollStore をインストールするのは、思っているよりもはるかに簡単です。IPA インストーラーを使用してサイドロードする必要があります。SideLoady または AltStore を使用することをお勧めします。次のガイドは iOS 15.0 ~ 15.1.1 バージョンを対象としています。

 • まず、TrollStore IPAをダウンロードします。ここをクリックして実行します。

  Download TrollStore

 • 次に、Sideloady またはAltStoreアプリケーションを開きます。
 • 次に、「マイアプリ(MyApps)」に移動し、「+」をクリックします。ファイルマネージャーが開いたら、TrollStore インストーラーの IPAファイルを選択します。
 • Apple ID認証情報を求められた場合は、それに応じてログインします。
 • インストール(Install)」をクリックすると、 iOS デバイスへのTrollStore インストーラーのインストールが開始されます。
 • 設定アプリで[一般] > [VPNデバイス管理(Settings > General > VPN & Device Management)]に移動します。
 • メールアドレスを使用して、開発者アプリケーションを選択します。
 • アプリケーションを実行できるようにするには、「信頼(Trust)」をタップします。

トロールストアヘルパー

 • 次に、ホーム画面からTrollStore インストーラーを開く必要があります。
 • インストールボタンをクリックするだけでインストールされます。
 • 次に、アプリ設定に移動し、「Install idid」をクリックして、Trollstore が未署名のアプリケーションをインストールできるようにします。

それでおしまい; iOS デバイスで TrollStore の使用を開始できます。TrollStore の使用方法については、記事を読み続けてください。

 iOS 14 以降の TrollStore インストーラー [STEPS]

iOS バージョン 14.0 ~ 14.8.1 のデバイスに TrollStore をインストールするには、以下のガイドに従ってください。上記の iOS バージョンに TrollStore をインストールするには、デバイスをジェイルブレイクする必要があります。

 • 今すぐTrollHelper DEB パッケージを入手してください。
 • Filzaを利用して、DEBファイルをインストールします。
 • iPhone をショッピング モードで再起動するか、「uicache」を実行します。
 • ホーム画面からTrollHelper インストーラーを起動します。
 • メニューから「TrollStoreのインストール」を選択します。
 • 再起動すると、TrollStore アプリがホーム画面に表示されるはずです。
 • アプリを開いたらTrollStoreの設定から「ldidをインストール(Install idid)」をタップします。

iOS 14 を脱獄する方法が気になる場合は、以下の部分を読み続けてください。

 • まずAltStore をダウンロードして解凍する必要があります。次に、iOS デバイスにAltStoreをインストールする必要があります。
 • 次に、PC または Mac でこのアプリを起動します。メールアプリの設定に移動します。次に、[全般]タブを開いた後、[プラグインの管理]を選択します。
 • するとAltPluginが表示されます。確認後、メールアプリを再起動してください(Macパソコンをお使いの場合)。
 • 現時点では、デバイスを接続する必要があります。iOS デバイスにAltStoreをインストールするには、 (メニュー内) AltStoreをクリックします。
 • ここで AltStore を信頼し、 Apple IDを使用してログインする必要があります。
 • 「AltStore を開く」ボタンをクリックすると、 AltStore がソフトウェアをインストールするようになります。
 • 今すぐUnc0verを開いて脱獄します。

それでおしまい。上記のガイドに従って、手間をかけずに iOS 14 以降のバージョンに TrollStore をインストールできるようになりました。ぜひチェックしてみてください – MovieBox Pro VIP Free on iOS(iPhone & iPad) No Jailbreak

IPA を永続的にインストールするにはどうすればよいですか?

iOS デバイスにTrollStore をインストールすると、IPA を永続的にインストールできます。その特定のアプリケーションを TrollStore アプリ リストに追加する必要があります。その後、永続的な証明書とともに自動的にインストールされます。

 • インストールするアプリのIPAファイルをダウンロードします。
 • Windows では iTunes を、macOS では Finder アプリケーションを開きます。
 • iPhoneとPCが接続されている必要があります。
 • 新しいデバイスを選択した後、「ファイル(Files)」タブを開きます。
 • IPAファイルをサポートされているアプリにドラッグアンドドロップします。
 • iPhone でファイル アプリを起動し、[デバイス上(On Your Device)] を選択します。
 • 選択したIPA をTrollStore アプリケーションに送信します。

共有メニューの TrollStore

 • 変更を適用するにはデバイスをリセットする必要があります。

これをチェックしてください:

Smule VIP MODがiOSでロック解除されました

AppValley VIP 無料ダウンロード (iOS、Android、PC)

EonHub App Store (iOS 用アプリとゲームのインストーラー) – 無料

TrollStore で IPA に永久署名 [No Revokes]

TrollStore を使用して iOS デバイスにさまざまなサードパーティ アプリケーションをインストールして楽しんでいただければ幸いです。TrollStore インストーラーの最も優れた点は、IPA 経由でインストールするアプリケーションに対して永続的に署名されていることです。この素晴らしいサードパーティ アプリ ストアでの体験を、下のコメント セクションで忘れずに共有してください。次回まで、よろしくお願いします!

ありがとう。

Leave a Comment

TrollStore – Best installateur d’applications IPA iOS [#NO REVOKES]

TrollStore est une application tierce qui vous permet d’installer IPA sans révoquer les autorisations internes de votre appareil iOS. Il a été créé pour aider les utilisateurs à utiliser diverses applications en leur faisant signer de temps en temps. En termes simples, TrollStore dirige l’installation de diverses applications et est conçu pour les signer et les installer sans jailbreaker l’appareil iOS. L’application contourne via CoreTrust par Linus Henze . Cette merveilleuse application a été lancée sur Internet par opa334. Ce qui est génial, c’est la disponibilité de l’application sur une large gamme d’appareils iOS.

TrollStore IPA Installer pour les appareils iOS
TrollStore – Meilleur installateur d’applications IPA iOS

Actuellement, TopStore est disponible pour les utilisateurs exécutant iOS 14.0.0 à 14.8.1 et iOS 15.0 à 15.1.1 ; c’est ce qui fait de TopStore l’un des meilleurs App Stores. Il permet aux utilisateurs d’installer les applications assignées. Si vous cherchez à installer une application tierce qui a des droits illégaux ou qui passe par des bundles binaires root helper, alors TrollStore fait le travail facilement.

La partie la plus étonnante est la façon dont cette application installe les fichiers IPA non signés. Découvrez : Instagram++ sur iOS .

Contents

Un aperçu sur TrollStore

TrollStore utilise le package did pour installer silencieusement des fichiers IPA non signés. Deux utilitaires ont été ajoutés par le développeur à partir des paramètres de l’application. Un pour recharger le cache d’icônes et un pour faire jaillir l’appareil. L’application TrollStore peut facilement être supprimée de l’ordinateur. Toutes les applications chargées par TrollStore, y compris lui-même, disparaîtront de l’écran d’accueil lorsque iOS reconstruira le cache d’icônes. Remplacez un programme système si vous voulez la persistance dans un environnement sans racine.

TrollStore vous donne la possibilité de choisir un programme système pour le remplacer par un assistant de persistance qui peut être utilisé pour mettre à jour les icônes sur toutes les inscriptions des applications TrollStore. Commençons à connaître quelques fonctionnalités étonnantes de cette application. Il existe plusieurs fonctionnalités de TrollStore sur iOS . Comme cette application est créée par des développeurs tiers, vous pouvez trouver des utilisations étonnantes qui ne sont pas disponibles dans les applications normales.

 • Applications signées en permanence : Contrairement à d’autres magasins d’applications qui ne donnent que 7 jours de liberté pour mettre des applications IPA signées sur votre appareil iOS, TrollStore lui donne une fiabilité permanente.
 • Forfaits illimités : Cette application étonnante vous permet de télécharger des forfaits et des applications illimités. Vous pouvez héberger et gérer autant de packages que vous le souhaitez via TrollStore.
 • Sécurité : Vous n’avez pas à vous soucier des mesures de sécurité avec TrollStore. Eh bien, son utilisation est gratuite, mais il a pris toutes les mesures nécessaires pour mettre votre appareil iOS en toute sécurité.
 • Discussion : Si vous faites partie de ceux qui aiment apporter des contributions aux codes sources des applications, vous pouvez également le faire avec TrollStore.
 • Aucun jailbreak requis : Vous n’avez pas besoin de jailbreaker votre appareil pour installer TrollStore ou toute application via celui-ci. Vous avez juste besoin d’un fichier IPA de l’application tierce que vous souhaitez installer via cette boutique d’applications.
Nom de l’applicationTrollStore
CatégorieInstallateur IPA
Dernière versionv1.0.1
Développeuropa334
Taille~2 5 Mo
Téléchargements10000 +

Ce ne sont là que quelques-uns des avantages les plus notables d’avoir TrollStore sur votre iOS.

Avant de commencer l’installation de TrollStore sur les appareils iOS, rappelez-vous que selon la version de votre appareil, vous devez suivre les étapes. Découvrez – OnlyFans++ (PRO – Mod (Unlocked) Free sur iOS .

 TrollStore sur iOS 15 et supérieur [Installation Steps]

L’installation de TrollStore sur iOS est beaucoup plus simple qu’il n’y paraît. Vous devrez le charger à l’aide du programme d’installation IPA. Nous vous recommandons d’utiliser SideLoady ou AltStore. Le guide suivant concerne les versions iOS 15.0-15.1.1.

 • Tout d’abord, téléchargez TrollStore IPA , cliquez ici pour le faire.

   Téléchargement

 • Ouvrez maintenant l’ application Sideloady ou AltStore .
 • Maintenant, allez dans ” Mes applications(MyApps) ” et cliquez sur “+”. Une fois le gestionnaire de fichiers ouvert, choisissez le fichier IPA de TrollStore Installer .
 • Si vous êtes invité à fournir les informations d’ identification Apple ID , connectez-vous en conséquence.
 • Cliquez sur ” Installer ” et l’installation de TrollStore sur votre appareil iOS commencera .
 • Accédez à Général > VPN et gestion des appareils(Settings > General > VPN & Device Management) dans l’application Paramètres.
 • Avec votre email, choisissez l’application développeur.
 • Pour laisser l’application s’exécuter, appuyez sur Faire confiance(Trust) .

Assistant TrollStore

 • Vous devez maintenant ouvrir le programme d’installation de TrollStore à partir de votre écran d’accueil.
 • Cliquez simplement sur le bouton d’installation et il sera installé.
 • Allez maintenant dans les paramètres de l’application, cliquez sur ” Install idid ” et autorisez Trollstore à installer des applications non signées.

C’est ça; vous pouvez commencer à utiliser TrollStore sur votre appareil iOS. Continuez à lire notre article pour savoir comment vous pouvez utiliser TrollStore.

 TrollStore Installer sur iOS 14 et supérieur [STEPS]

Pour installer TrollStore sur votre appareil avec iOS version 14.0-14.8.1, suivez le guide ci-dessous. Vous devrez jailbreaker votre appareil pour installer TrollStore dans les versions iOS mentionnées ci-dessus.

 • Obtenez le package TrollHelper DEB maintenant.
 • En utilisant Filza , installez le fichier DEB .
 • Respring votre iPhone en mode shopping ou lancez « uicache ».
 • Depuis l’écran d’accueil, lancez le programme d’installation de TrollHelper .
 • Sélectionnez ” Installer TrollStore ” dans le menu.
 • L’application TrollStore devrait apparaître sur votre écran d’accueil lorsque vous redémarrez.
 • Appuyez sur ” Installer ldid ” dans les paramètres de TrollStore après avoir ouvert l’application.

Si vous vous demandez comment jailbreaker votre iOS 14 , continuez à lire la partie ci-dessous.

 • AltStore doit d’abord être téléchargé et décompressé. Vous devez ensuite installer AltStore sur votre appareil iOS.
 • Lancez ensuite cette application sur votre PC ou Mac. Accédez aux préférences dans l’application Mail. Ensuite, sélectionnez gérer les plug-ins sous l’onglet Général après l’avoir ouvert.
 • Ensuite, AltPlugin sera affiché. Redémarrez l’application de messagerie après l’avoir vérifiée (pour les utilisateurs d’ordinateurs Mac).
 • Actuellement, vous devez connecter votre appareil. Pour installer AltStore sur votre appareil iOS, cliquez sur AltStore (dans le menu).
 • Vous devez maintenant faire confiance à AltStore et vous connecter en utilisant votre identifiant Apple .
 • AltStore va maintenant installer le logiciel lorsque vous cliquez sur le bouton (Open In AltStore)d’ouverture d’AltStore .
 • Ouvrez Unc0ver maintenant pour faire le jailbreak.

C’est ça. Vous pouvez maintenant suivre notre guide ci-dessus pour installer TrollStore sur iOS 14 et les versions supérieures sans aucun problème. Vous devriez vérifier – MovieBox Pro VIP Free sur iOS (iPhone et iPad) No Jailbreak .

Comment installer définitivement les IPA ?

Une fois que vous avez TrollStore sur votre appareil iOS, vous pouvez installer n’importe quel IPA de manière permanente. Vous devrez ajouter cette application spécifique à la liste des applications TrollStore. Il sera alors automatiquement installé avec un certificat permanent.

 • Téléchargez le fichier IPA de l’application que vous souhaitez installer.
 • Ouvrez iTunes sous Windows ou l’application Finder sous macOS.
 • L’iPhone et le PC doivent être connectés.
 • Ouvrez l’ onglet Fichiers après avoir sélectionné le nouveau périphérique.
 • Faites glisser et déposez un fichier IPA dans une application prise en charge.
 • Sur votre iPhone, lancez l’application Fichiers et sélectionnez « Sur votre appareil (On Your Device) ».
 • Envoyez l’ IPA choisie à l’ application TrollStore .

TrollStore dans le menu Partager

 • Votre appareil doit être réinitialisé pour appliquer les modifications.

Regarde ça:

Télécharger AppValley sur iOS et Android (OFFICIAL – LATEST)

15 meilleures alternatives AppValley – [Applications similaires]

EonHub App Store (installateur d’applications et de Games pour iOS)

Signer définitivement l’IPA [No Revokes] avec TrollStore

Nous espérons que vous apprécierez maintenant l’installation de diverses applications tierces à l’aide de TrollStore sur votre appareil iOS . La meilleure partie du programme d’installation de TrollStore est d’avoir signé de manière permanente pour toute application que vous installez via IPA. N’oubliez pas de partager votre expérience avec ce fantastique magasin d’applications tiers dans la section des commentaires ci-dessous. A la prochaine, bravo !

Merci.

Leave a Comment

TrollStore – Bester IPA-App-Installer für iOS [#NO REVOKES]

TrollStore ist eine Drittanbieteranwendung, mit der Sie IPA installieren können, ohne interne Berechtigungen Ihres iOS-Geräts zu widerrufen. Es wurde entwickelt, um Benutzern die Verwendung verschiedener Anwendungen zu erleichtern, indem sie sie hin und wieder unterschreiben lassen. Einfach ausgedrückt steuert TrollStore die Installation verschiedener Apps und ist darauf ausgelegt, diese zu signieren und zu installieren, ohne das iOS-Gerät zu jailbreaken. Die App-Umgehung über CoreTrust von Linus Henze . Diese wunderbare Anwendung wurde von opa334 im Internet veröffentlicht. Das Tolle ist, dass die Anwendung auf einer Vielzahl von iOS-Geräten verfügbar ist.

TrollStore IPA-Installationsprogramm für iOS-Geräte
TrollStore – Bester IPA-App-Installer für iOS

Derzeit ist TopStore für Benutzer mit iOS 14.0.0 bis 14.8.1 und iOS 15.0 bis 15.1.1 verfügbar; Das macht TopStore zu einem der besten App Stores. Es ermöglicht Benutzern, Anwendungen wie zugewiesen zu installieren. Wenn Sie eine Drittanbieteranwendung installieren möchten, die über illegale Berechtigungen verfügt oder über Root-Helper-Binärpakete verfügt, erledigt TrollStore die Arbeit problemlos.

Das Erstaunlichste ist die Art und Weise, wie diese Anwendung nicht signierte IPA-Dateien installiert. Schauen Sie sich Folgendes an: Instagram++ auf iOS .

Contents

Ein Blick auf TrollStore

TrollStore nutzt das Paket „did“, um unsignierte IPA-Dateien stillschweigend zu installieren. Der Entwickler hat in den App-Einstellungen zwei Dienstprogramme hinzugefügt. Eine zum Neuladen des Symbolcaches und eine zum Springen des Geräts. Die TrollStore-App kann problemlos vom Computer entfernt werden. Alle von TrollStore geladenen Anwendungen, einschließlich sich selbst, verschwinden vom Startbildschirm, wenn iOS den Symbol-Cache neu aufbaut. Ersetzen Sie ein Systemprogramm, wenn Sie Persistenz in einer Rootless-Umgebung wünschen.

TrollStore bietet Ihnen die Möglichkeit, ein Systemprogramm auszuwählen, um es durch einen Persistenz-Helfer zu ersetzen, der zum Aktualisieren der Symbole in allen Registrierungen von TrollStore-Anwendungen verwendet werden kann. Lassen Sie uns beginnen, einige erstaunliche Funktionen dieser App kennenzulernen. Es gibt mehrere Funktionen von TrollStore auf iOS . Da diese Anwendung von Drittentwicklern erstellt wurde, finden Sie einige erstaunliche Einsatzmöglichkeiten, die in normalen Apps nicht verfügbar sind.

 • Dauerhaft signierte Apps : Im Gegensatz zu anderen App-Stores, die nur sieben Tage lang die Möglichkeit bieten, signierte IPA-Apps auf Ihrem iOS-Gerät zu installieren, bietet TrollStore dauerhafte Zuverlässigkeit.
 • Unbegrenzte Pakete : Mit dieser erstaunlichen Anwendung können Sie unbegrenzt Pakete und Apps herunterladen. Sie können über TrollStore so viele Pakete hosten und verwalten, wie Sie möchten.
 • Sicherheit : Mit TrollStore müssen Sie sich keine Gedanken über Sicherheitsmaßnahmen machen. Nun, die Nutzung ist kostenlos, es wurden jedoch alle Maßnahmen getroffen, um Ihr iOS-Gerät vollständig zu schützen.
 • Diskussion : Wenn Sie zu denen gehören, die gerne Beiträge zu App-Quellcodes veröffentlichen, können Sie dies auch mit TrollStore tun.
 • Kein Jailbreak erforderlich : Sie müssen Ihr Gerät nicht jailbreaken, um TrollStore oder andere Apps darüber zu installieren. Sie benötigen lediglich eine IPA-Datei der Drittanbieter-App, die Sie über diesen App Store installieren möchten.
App NameTrollStore
KategorieIPA-Installer
Letzte Versionv1.0.1
Entwickleropa334
Größe~2 5 MB
Downloads10000 +

Dies sind nur einige der bemerkenswertesten Vorteile von TrollStore auf Ihrem iOS.

Bevor wir mit der Installation von TrollStore auf iOS-Geräten beginnen, denken Sie daran, dass Sie je nach Version Ihres Geräts die folgenden Schritte befolgen müssen. Schauen Sie sich an – OnlyFans++ (PRO – Mod (freigeschaltet) Kostenlos auf iOS .

 TrollStore auf iOS 15 und höher [Installation Steps]

Die Installation von TrollStore unter iOS ist viel einfacher, als es sich anhört. Sie müssten es mit dem IPA-Installationsprogramm seitlich laden. Wir empfehlen die Verwendung von SideLoady oder AltStore. Die folgende Anleitung gilt für die Versionen iOS 15.0–15.1.1.

   TrollStore-Download

 • Öffnen Sie nun die Sideloady- oder AltStore -Anwendung.
 • Gehen Sie nun zu „ Meine Apps (MyApps) “ und klicken Sie auf „+“. Sobald der Dateimanager geöffnet ist, wählen Sie die IPA-Datei des TrollStore-Installationsprogramms aus .
 • Wenn Sie nach Apple-ID- Anmeldeinformationen gefragt werden , melden Sie sich entsprechend an.
 • Klicken Sie auf „ Installieren (Install) “ und die Installation des TrollStore-Installationsprogramms auf Ihrem iOS-Gerät beginnt .
 • Gehen Sie in der App „Einstellungen“ zu „Allgemein“ > „VPN- und Geräteverwaltung (Settings > General > Profiles & Device Management)“ .
 • Wählen Sie mit Ihrer E-Mail die Entwickleranwendung aus.
 • Um die Anwendung laufen zu lassen, tippen Sie auf „Vertrauen (Trust)“ .

TrollStore-Helfer

 • Jetzt müssen Sie das TrollStore-Installationsprogramm von Ihrem Startbildschirm aus öffnen.
 • Klicken Sie einfach auf die Schaltfläche „Installieren“ und es wird installiert.
 • Gehen Sie nun zu den App-Einstellungen, klicken Sie auf „ Idid installieren (Install idid) “ und erlauben Sie Trollstore, nicht signierte Anwendungen zu installieren.

Das ist es; Sie können TrollStore auf Ihrem iOS-Gerät verwenden. Lesen Sie weiter unseren Artikel, um zu erfahren, wie Sie TrollStore nutzen können.

 TrollStore-Installationsprogramm auf iOS 14 und höher [SCHRITTE]

Um TrollStore auf Ihrem Gerät mit der iOS-Version 14.0-14.8.1 zu installieren, befolgen Sie die folgende Anleitung. Sie müssten Ihr Gerät jailbreaken, um TrollStore in den oben genannten iOS-Versionen zu installieren.

 • Holen Sie sich jetzt das TrollHelper DEB-Paket .
 • Installieren Sie die DEB- Datei mit Filza .
 • Starten Sie Ihr iPhone im Einkaufsmodus neu oder führen Sie „ uicache “ aus.
 • Starten Sie auf dem Startbildschirm das TrollHelper-Installationsprogramm .
 • Wählen Sie „ TrollStore installieren “ aus dem Menü.
 • Die TrollStore-App sollte beim Neustart auf Ihrem Startbildschirm erscheinen.
 • Tippen Sie nach dem Öffnen der Anwendung in den TrollStore-Einstellungen auf „ Install ldid “.

Wenn Sie sich fragen, wie Sie Ihr iOS 14 jailbreaken können , lesen Sie den folgenden Teil weiter.

 • AltStore muss zunächst heruntergeladen und entpackt werden. Anschließend müssen Sie AltStore auf Ihrem iOS-Gerät installieren.
 • Starten Sie dann diese App auf Ihrem PC oder Mac. Navigieren Sie zu den Einstellungen in der Mail-App. Wählen Sie dann nach dem Öffnen auf der Registerkarte „Allgemein“ die Option „Plug-Ins verwalten“ aus.
 • Dann wird AltPlugin angezeigt. Starten Sie die E-Mail-Anwendung neu, nachdem Sie sie überprüft haben (für Benutzer von Mac-Computern).
 • Derzeit müssen Sie Ihr Gerät anschließen. Um AltStore auf Ihrem iOS-Gerät zu installieren, klicken Sie im Menü auf AltStore .
 • Sie müssen AltStore nun vertrauen und sich mit Ihrer Apple-ID anmelden .
 • AltStore installiert nun die Software, wenn Sie auf die Schaltfläche „AltStore öffnen“ klicken .
 • Öffnen Sie jetzt Unc0ver, um den Jailbreak durchzuführen.

Das ist es. Sie können jetzt unserer obigen Anleitung folgen, um TrollStore problemlos auf iOS 14 und höheren Versionen zu installieren. Schauen Sie sich MovieBox Pro VIP Free auf iOS (iPhone und iPad) ohne Jailbreak an .

Wie installiere ich IPAs dauerhaft?

Sobald Sie TrollStore auf Ihrem iOS-Gerät haben, können Sie alle IPAs dauerhaft installieren. Sie müssten diese spezifische Anwendung zur TrollStore-App-Liste hinzufügen. Es wird dann automatisch mit einem permanenten Zertifikat installiert.

 • Laden Sie die IPA- Datei der App herunter, die Sie installieren möchten.
 • Öffnen Sie iTunes unter Windows oder die Finder-Anwendung unter macOS.
 • Das iPhone und der PC sollten verbunden sein.
 • Öffnen Sie die Registerkarte „Dateien“ , nachdem Sie das neue Gerät ausgewählt haben.
 • Ziehen Sie eine IPA- Datei per Drag & Drop in eine unterstützte App.
 • Starten Sie auf Ihrem iPhone die Dateien-App und wählen Sie „ Auf Ihrem Gerät (On Your Device) “.
 • Senden Sie das ausgewählte IPA an die TrollStore-Anwendung .

TrollStore im Teilen-Menü

 • Ihr Gerät muss zurückgesetzt werden, um die Änderungen zu übernehmen.

Schauen Sie sich das an:

Smule VIP MOD für iOS freigeschaltet

Die 15 besten AppValley-Alternativen – [Ähnliche Apps]

EonHub AppStore (Apps- und Games-Installer für iOS) – FREE

Unterzeichnen Sie IPA dauerhaft [keine Widerrufe] mit TrollStore

Wir wünschen Ihnen viel Spaß bei der Installation verschiedener Drittanbieteranwendungen mit TrollStore auf Ihrem iOS- Gerät. Das Beste am TrollStore-Installationsprogramm ist, dass es für jede Anwendung, die Sie über IPA installieren, dauerhaft signiert ist. Vergessen Sie nicht, Ihre Erfahrungen mit diesem fantastischen Drittanbieter-App-Store im Kommentarbereich unten zu teilen. Bis zum nächsten Mal, großes Lob!

Danke schön.

Leave a Comment

TrollStore – أفضل مثبت تطبيقات IPA لنظام iOS [#NO REVOKES]

TrollStore هو تطبيق تابع لجهة خارجية يسمح لك بتثبيت IPA دون إلغاء أي أذونات داخلية لجهاز iOS الخاص بك. تم إنشاؤه لمساعدة المستخدمين على استخدام التطبيقات المختلفة من خلال جعلهم يوقعون بين الحين والآخر. ببساطة ، يقوم TrollStore بتوجيه تثبيت العديد من التطبيقات وهو مصمم للتوقيع عليها وتثبيتها دون كسر حماية جهاز iOS. تجاوز التطبيق عبر CoreTrust بواسطة Linus Henze . تم إطلاق هذا التطبيق الرائع على الإنترنت بواسطة opa334. ما هو رائع هو توفر التطبيق لمجموعة واسعة من أجهزة iOS.

TrollStore IPA Installer لأجهزة iOS
TrollStore – أفضل مثبت تطبيقات IPA لنظام التشغيل

حاليًا ، يتوفر TopStore للمستخدمين الذين يعملون على iOS 14.0.0 إلى 14.8.1 و iOS 15.0 إلى 15.1.1 ؛ هذا ما يجعل TopStore أحد أفضل متاجر التطبيقات. يسمح للمستخدمين بتثبيت التطبيقات كما تم تعيينها. إذا كنت تبحث عن تثبيت تطبيق تابع لجهة خارجية لديه أي استحقاقات غير قانونية أو يمر عبر حزم ثنائية لمساعد الجذر ، فإن TrollStore يقوم بالعمل بسهولة.

الجزء الأكثر روعة هو الطريقة التي يثبت بها هذا التطبيق ملفات IPA غير الموقعة. تحقق من: Instagram ++ على iOS .

Contents

لمحة عن TrollStore

يستخدم TrollStore الحزمة التي تم تنفيذها لتثبيت ملفات IPA غير الموقعة بصمت. تمت إضافة اثنين من المرافق من قبل المطور من إعدادات التطبيق. واحد لإعادة تحميل رمز ذاكرة التخزين المؤقت والآخر لفصل الجهاز. يمكن إزالة تطبيق TrollStore بسهولة من الكمبيوتر. ستختفي جميع التطبيقات التي تم تحميلها بواسطة TrollStore ، بما في ذلك التطبيق نفسه ، من الشاشة الرئيسية عندما يعيد iOS إنشاء ذاكرة التخزين المؤقت للرمز. استبدل برنامج النظام إذا كنت تريد المثابرة في بيئة خالية من الجذور.

يمنحك TrollStore خيار اختيار برنامج نظام لاستبداله بمساعد دائم يمكن استخدامه لتحديث الرموز في جميع تسجيلات تطبيقات TrollStore. لنبدأ في معرفة بعض الميزات الرائعة لهذا التطبيق. هناك العديد من ميزات TrollStore على نظام iOS . نظرًا لأن هذا التطبيق تم إنشاؤه بواسطة مطورين تابعين لجهات خارجية ، يمكنك العثور على بعض الاستخدامات المذهلة غير المتوفرة في التطبيقات العادية.

 • التطبيقات الموقعة بشكل دائم : على عكس متاجر التطبيقات الأخرى التي تمنح 7 أيام فقط من الحرية لوضع تطبيقات IPA الموقعة على جهاز iOS الخاص بك ، يوفر TrollStore موثوقية دائمة له.
 • حزم غير محدودة : يتيح لك هذا التطبيق المذهل تنزيل حزم وتطبيقات غير محدودة. يمكنك استضافة وإدارة أي عدد تريده من الحزم من خلال TrollStore.
 • الأمان : لا داعي للقلق بشأن أي إجراءات أمنية مع TrollStore. حسنًا ، إنه مجاني للاستخدام ، ومع ذلك فقد اهتم بكافة الإجراءات لوضع جهاز iOS الخاص بك في أمان تام.
 • مناقشة : إذا كنت أحد أولئك الذين يحبون تقديم مساهمات في أكواد مصدر التطبيق ، فيمكنك فعل ذلك أيضًا مع TrollStore.
 • لا يلزم كسر الحماية : لست مضطرًا إلى كسر حماية جهازك لتثبيت TrollStore أو أي تطبيقات عبره. تحتاج فقط إلى ملف IPA لتطبيق الجهة الخارجية الذي تريد تثبيته من خلال متجر التطبيقات هذا.
اسم التطبيقترولستور
فئةمثبت IPA
احدث اصدارالإصدار 1.0.1
مطورopa334
مقاس~ 2 5 ميجابايت
التحميلات10000 +

هذه ليست سوى عدد قليل من أبرز فوائد وجود TrollStore على نظام iOS الخاص بك.

قبل أن نبدأ في تثبيت TrollStore على أجهزة iOS ، تذكر أنه بناءً على إصدار جهازك ، يجب عليك اتباع الخطوات. تحقق من – OnlyFans ++ (PRO – Mod (Unlocked) مجانًا على iOS .

 TrollStore على نظام iOS 15 والإصدارات الأحدث [Installation Steps]

يعد تثبيت TrollStore على نظام iOS أسهل بكثير مما يبدو. ستحتاج إلى تحميله بشكل جانبي باستخدام مثبت IPA. نوصي باستخدام SideLoady أو AltStore. الدليل التالي خاص بإصدارات iOS 15.0-15.1.1.

 • أولاً ، قم بتنزيل TrollStore IPA ، انقر هنا للقيام بذلك.

  Download TrollStore

 • افتح الآن تطبيق Sideloady أو AltStore .
 • الآن ، انتقل إلى ” تطبيقاتي(MyApps) ” وانقر على “+”. بمجرد فتح مدير الملفات ، اختر ملف IPA الخاص بـ TrollStore Installer .
 • إذا طُلب منك بيانات اعتماد معرف Apple ، فقم بتسجيل الدخول وفقًا لذلك.
 • انقر فوق ” تثبيت(Install) ” ، وسيبدأ تثبيت TrollStore Installer على جهاز iOS الخاص بك.
 • انتقل إلى عام> VPN وإدارة الأجهزة(Settings > General > VPN & Device Management) في تطبيق الإعدادات.
 • باستخدام بريدك الإلكتروني ، اختر تطبيق المطور.
 • للسماح بتشغيل التطبيق ، انقر فوق الثقة(Trust) .

مساعد TrollStore

 • الآن عليك فتح TrollStore Installer من شاشتك الرئيسية.
 • ما عليك سوى النقر فوق زر التثبيت وسيتم تثبيته.
 • انتقل الآن إلى إعدادات التطبيق ، وانقر على ” تثبيت معرف(Install idid) ” واسمح لـ Trollstore بتثبيت التطبيقات غير الموقعة.

هذا كل شيء؛ يمكنك البدء في استخدام TrollStore على جهاز iOS الخاص بك. استمر في قراءة مقالتنا لمعرفة كيف يمكنك استخدام TrollStore.

 أداة تثبيت TrollStore على نظام iOS 14 والإصدارات الأحدث [Steps]

لتثبيت TrollStore على جهازك بإصدار iOS 14.0-14.8.1 ، اتبع الدليل أدناه. ستحتاج إلى كسر حماية جهازك من أجل تثبيت TrollStore في إصدارات iOS المذكورة أعلاه.

 • احصل على حزمة TrollHelper DEB الآن.
 • باستخدام Filza ، قم بتثبيت ملف DEB .
 • Respring iPhone الخاص بك في وضع التسوق أو تشغيل ” uicache “.
 • من الشاشة الرئيسية ، قم بتشغيل TrollHelper Installer .
 • حدد ” تثبيت(Install) TrollStore ” من القائمة.
 • يجب أن يظهر تطبيق TrollStore على شاشتك الرئيسية عند إعادة التشغيل.
 • انقر على ” تثبيت(Install) ldid ” من إعدادات TrollStore بعد فتح التطبيق.

إذا كنت تتساءل عن كيفية كسر حماية نظام iOS 14 الخاص بك ، فاستمر في قراءة الجزء أدناه.

 • يجب أولاً تنزيل AltStore وفك ضغطه. يجب عليك بعد ذلك تثبيت AltStore على جهاز iOS الخاص بك.
 • ثم قم بتشغيل هذا التطبيق على جهاز الكمبيوتر الخاص بك أو جهاز Mac. انتقل إلى التفضيلات في تطبيق البريد. ثم حدد إدارة المكونات الإضافية ضمن علامة التبويب عام بعد فتحه.
 • ثم سيظهر AltPlugin . أعد تشغيل تطبيق البريد بعد التحقق منه (لمستخدمي كمبيوتر Mac).
 • حاليًا ، يجب عليك توصيل جهازك. لتثبيت AltStore على جهاز iOS الخاص بك ، انقر فوق AltStore (في القائمة).
 • يجب أن تثق الآن في AltStore وتسجيل الدخول باستخدام معرف Apple الخاص بك .
 • (Open In AltStore)سيقوم AltStore الآن بتثبيت البرنامج عند النقر فوق زر AltStore المفتوح .
 • افتح Unc0ver الآن للقيام بكسر الحماية.

هذا كل شيء. يمكنك الآن اتباع دليلنا أعلاه لتثبيت TrollStore على iOS 14 والإصدارات الأحدث دون أي متاعب. يجب عليك التحقق من – MovieBox Pro VIP Free على iOS (iPhone و iPad) بدون جيلبريك .

كيف يتم تثبيت IPA بشكل دائم؟

بمجرد أن يكون لديك TrollStore على جهاز iOS الخاص بك ، يمكنك تثبيت أي IPA بشكل دائم. ستحتاج إلى إضافة هذا التطبيق المحدد إلى قائمة تطبيقات TrollStore. سيتم بعد ذلك تثبيته تلقائيًا بشهادة دائمة.

 • قم بتنزيل ملف IPA للتطبيق الذي تريد تثبيته.
 • افتح iTunes على Windows أو تطبيق Finder على نظام macOS.
 • يجب أن يكون جهاز iPhone وجهاز الكمبيوتر متصلين.
 • افتح علامة التبويب الملفات بعد تحديد الجهاز الجديد.
 • اسحب ملف IPA وأفلته في تطبيق مدعوم .
 • على جهاز iPhone ، قم بتشغيل تطبيق الملفات وحدد ” على جهازك(On Your Device) “.
 • أرسل IPA المختار إلى تطبيق TrollStore .

TrollStore في قائمة المشاركة

 • يجب إعادة ضبط جهازك لتطبيق التغييرات.

تحقق من هذا:

تم فتح Smule VIP MOD على iOS

15 من أفضل بدائل AppValley تنزيل مجاني – [تطبيقات مشابهة]

EonHub App Store (مثبت التطبيقات والألعاب لنظام iOS) – Download

قم بتوقيع IPA بشكل دائم [No Steps] باستخدام TrollStore

نأمل أن تستمتع بتثبيت العديد من تطبيقات الطرف الثالث باستخدام TrollStore على جهاز iOS الخاص بك الآن. أفضل جزء من برنامج تثبيت TrollStore هو التوقيع بشكل دائم على أي تطبيق تقوم بتثبيته عبر IPA. لا تنسَ مشاركة تجربتك مع متجر التطبيقات الرائع هذا التابع لجهة خارجية في قسم التعليقات أدناه. حتى المرة القادمة ، مجد!

شكرًا لك.

Leave a Comment

TrollStore – Best Programma di installazione di app IPA per iOS

TrollStore è un’applicazione di terze parti che ti consente di installare IPA senza revocare alcuna autorizzazione interna del tuo dispositivo iOS. È stato creato per aiutare gli utenti a utilizzare varie applicazioni facendoli firmare di tanto in tanto. In poche parole, TrollStore dirige l’installazione di varie app ed è progettato per firmarle e installarle senza eseguire il jailbreak del dispositivo iOS. L’app bypass tramite CoreTrust di Linus Henze . Questa meravigliosa applicazione è stata lanciata su Internet da opa334. La cosa fantastica è la disponibilità dell’applicazione su una vasta gamma di dispositivi iOS.

Programma di installazione IPA di TrollStore per dispositivi iOS
TrollStore – Miglior installatore di app IPA per iOS

Attualmente, TopStore è disponibile per gli utenti che eseguono iOS 14.0.0 a 14.8.1 e iOS 15.0 a 15.1.1; questo è ciò che rende TopStore uno dei migliori App Store. Consente agli utenti di installare le applicazioni assegnate. Se stai cercando di installare un’applicazione di terze parti che abbia diritti illegali o passi attraverso pacchetti binari di root helper, allora TrollStore fa il lavoro con facilità.

La parte più sorprendente è il modo in cui questa applicazione installa file IPA non firmati. Scopri: Instagram++ su iOS .

Contents

Uno sguardo su TrollStore

TrollStore utilizza il pacchetto did per installare silenziosamente i file IPA non firmati. Due utilità sono state aggiunte dallo sviluppatore dalle Impostazioni dell’app. Uno per ricaricare la cache delle icone e uno per far scattare il dispositivo. L’app TrollStore può essere facilmente rimossa dal computer. Tutte le applicazioni caricate da TrollStore, incluso se stesso, scompariranno dalla schermata principale quando iOS ricostruisce la cache delle icone. Sostituire un programma di sistema se si desidera la persistenza in un ambiente rootless.

TrollStore ti dà la possibilità di scegliere un programma di sistema per sostituirlo con un aiutante di persistenza che può essere utilizzato per aggiornare le icone su tutte le registrazioni delle applicazioni TrollStore. Cominciamo a conoscere alcune fantastiche funzionalità di questa app. Ci sono diverse funzionalità di TrollStore su iOS . Poiché questa applicazione è realizzata da sviluppatori di terze parti, puoi trovare alcuni usi sorprendenti che non sono disponibili nelle normali app.

 • App firmate in modo permanente : a differenza di altri app store che offrono solo 7 giorni di libertà per installare app IPA firmate sul tuo dispositivo iOS, TrollStore offre affidabilità permanente.
 • Pacchetti illimitati : questa fantastica applicazione ti consente di scaricare pacchetti e app illimitati. Puoi ospitare e gestire tutti i pacchetti che desideri tramite TrollStore.
 • Sicurezza : non devi preoccuparti di alcuna misura di sicurezza con TrollStore. Bene, è gratuito da usare, ma si è preso cura di tutte le misure per mettere il tuo dispositivo iOS in completa sicurezza.
 • Discussione : se sei uno di quelli che amano contribuire ai codici sorgente delle app, allora puoi farlo anche tu con TrollStore.
 • Nessun jailbreak richiesto : non è necessario eseguire il jailbreak del dispositivo per installare TrollStore o qualsiasi app tramite esso. Hai solo bisogno di un file IPA dell’app di terze parti che desideri installare tramite questo app store.
Nome dell’applicazioneTrollStore
CategoriaInstallatore IPA
Ultima versionev1.0.1
Sviluppatoreop334
Misurare~2 5MB
Download10000+ _

Questi sono solo alcuni dei vantaggi più notevoli di avere TrollStore sul tuo iOS.

Prima di iniziare l’installazione di TrollStore sui dispositivi iOS, ricorda che a seconda della versione del tuo dispositivo, devi seguire i passaggi. Scopri – OnlyFans++ (PRO – Mod (sbloccato) gratuito su iOS .

 TrollStore su iOS 15 e versioni successive [Installation Steps]

Installare TrollStore su iOS è molto più semplice di quanto sembri. Dovresti caricarlo lateralmente utilizzando il programma di installazione IPA. Consigliamo di utilizzare SideLoady o AltStore. La seguente guida è per le versioni iOS 15.0-15.1.1.

  Download TrollStore

 • Ora apri l’ applicazione Sideloady o AltStore .
 • Ora vai su ” Le mie app ” e fai clic su “+”. Una volta aperto il file manager, scegli il file IPA di TrollStore Installer .
 • Se ti vengono chieste le credenziali dell’ID Apple , accedi di conseguenza.
 • Fai clic su ” Installa ” e inizierà l’installazione del programma di installazione di TrollStore sul tuo dispositivo iOS.
 • Vai su Generale > VPN e gestione dispositivo (Settings > General > Profiles & Device Management ) nell’app Impostazioni.
 • Con la tua email, scegli l’applicazione per sviluppatori.
 • Per consentire l’esecuzione dell’applicazione, tocca Trust .

Aiuto TrollStore

 • Ora devi aprire TrollStore Installer dalla schermata iniziale.
 • Basta fare clic sul pulsante di installazione (Install button) e verrà installato.
 • Ora vai alle impostazioni dell’app, fai clic su ” Install idid ” e consenti a Trollstore di installare applicazioni non firmate.

Questo è tutto; puoi iniziare a utilizzare TrollStore sul tuo dispositivo iOS. Continua a leggere il nostro articolo per sapere come utilizzare TrollStore.

 Programma di installazione di TrollStore su iOS 14 e versioni successive [STEPS]

Per installare TrollStore sul tuo dispositivo con iOS versione 14.0-14.8.1, segui la guida qui sotto. Dovresti eseguire il jailbreak del tuo dispositivo per installare TrollStore nelle versioni iOS sopra menzionate.

 • Ottieni subito il pacchetto DEB di TrollHelper .
 • Utilizzando Filza , installa il file DEB .
 • Riavvia il tuo iPhone in modalità shopping o esegui ‘ uicache .’
 • Dalla schermata iniziale, avvia il programma di installazione di TrollHelper .
 • Seleziona ” Installa TrollStore ” dal menu.
 • L’app TrollStore dovrebbe apparire sulla schermata iniziale al riavvio.
 • Tocca ” Installa ldid ” dalle impostazioni di TrollStore dopo aver aperto l’applicazione.

Se ti stai chiedendo come eseguire il jailbreak del tuo iOS 14 , continua a leggere la parte seguente.

 • AltStore deve prima essere scaricato e decompresso. Devi quindi installare AltStore sul tuo dispositivo iOS.
 • Quindi avvia questa app sul tuo PC o Mac. Vai alle preferenze nell’app Mail. Quindi selezionare Gestisci plug-in nella scheda Generale dopo averlo aperto.
 • Quindi verrà mostrato AltPlugin . Riavvia l’applicazione di posta dopo averla controllata (per gli utenti di computer Mac).
 • Al momento, devi connettere il tuo dispositivo. Per installare AltStore sul tuo dispositivo iOS, fai clic su AltStore (nel menu).
 • Ora devi fidarti di AltStore e accedere utilizzando il tuo ID Apple .
 • AltStore ora installerà il software quando si fa clic sul pulsante di apertura di AltStore .
 • Apri subito Unc0ver per eseguire il jailbreak.

Questo è tutto. Ora puoi seguire la nostra guida sopra per installare TrollStore su iOS 14 e versioni successive senza problemi. Dovresti controllare – MovieBox Pro VIP gratuito su iOS (iPhone e iPad) Nessun jailbreak .

Come installare in modo permanente gli IPA?

Una volta che hai TrollStore sul tuo dispositivo iOS, puoi installare qualsiasi IPA in modo permanente. Dovresti aggiungere quella specifica applicazione all’elenco delle app TrollStore. Verrà quindi installato automaticamente con un certificato permanente.

 • Scarica il file IPA dell’App che vuoi installare.
 • Apri iTunes su Windows o l’applicazione Finder su macOS.
 • L’iPhone e il PC dovrebbero essere collegati.
 • Apri la scheda File dopo aver selezionato il nuovo dispositivo.
 • Trascina e rilascia un file IPA in un’app supportata.
 • Sul tuo iPhone, avvia l’app File e seleziona ” Sul tuo dispositivo (On Your Device) “.
 • Invia l’ IPA scelto all’applicazione TrollStore .

TrollStore nel menu Condividi

 • Il tuo dispositivo deve essere reimpostato per applicare le modifiche.

Controllalo:

Smule VIP MOD sbloccato su iOS

EonHub AppStore (programma di installazione di app e giochi per iOS)

15 migliori alternative ad AppValley – [App simili]

Firma in modo permanente IPA [No Revokes] con TrollStore

Ci auguriamo che ora ti piaccia installare varie applicazioni di terze parti utilizzando TrollStore sul tuo dispositivo iOS . La parte migliore del programma di installazione di TrollStore è aver firmato in modo permanente per qualsiasi applicazione installata tramite IPA. Non dimenticare di condividere la tua esperienza con questo fantastico app store di terze parti nella sezione commenti qui sotto. Alla prossima volta, complimenti!

Grazie.

Leave a Comment

TrollStore – Best instalador de aplicativos IPA para iOS [#NO REVOKES]

TrollStore é um aplicativo de terceiros que permite instalar o IPA sem revogar nenhuma permissão interna do seu dispositivo iOS. Ele foi criado para ajudar os usuários a usar vários aplicativos, fazendo-os assinar de vez em quando. Simplificando, o TrollStore direciona a instalação de vários aplicativos e foi projetado para assiná-los e instalá-los sem fazer o jailbreak do dispositivo iOS. O bypass do aplicativo via CoreTrust de Linus Henze . Este maravilhoso aplicativo foi lançado na internet por opa334. O que é ótimo é a disponibilidade do aplicativo para uma ampla variedade de dispositivos iOS.

TrollStore IPA Installer para dispositivos iOS
TrollStore – Melhor instalador de aplicativos IPA para iOS

Atualmente, o TopStore está disponível para usuários com iOS 14.0.0 a 14.8.1 e iOS 15.0 a 15.1.1; é isso que faz da TopStore uma das melhores App Stores. Ele permite que os usuários instalem aplicativos conforme atribuídos. Se você deseja instalar um aplicativo de terceiros que tenha direitos ilegais ou passe por ter pacotes binários auxiliares de raiz, o TrollStore faz o trabalho com facilidade.

A parte mais incrível é a forma como este aplicativo instala arquivos IPA não assinados. Confira: Instagram++ no iOS .

Contents

Uma olhada na TrollStore

TrollStore utiliza o pacote did para instalar silenciosamente arquivos IPA não assinados. Dois utilitários foram adicionados pelo desenvolvedor nas configurações do aplicativo. Um para recarregar o cache de ícones e outro para ativar o dispositivo. O aplicativo TrollStore pode ser facilmente removido do computador. Todos os aplicativos carregados pelo TrollStore, incluindo o próprio, desaparecerão da tela inicial quando o iOS reconstruir o cache de ícones. Substitua um programa do sistema se desejar persistência em um ambiente sem raiz.

O TrollStore oferece a opção de escolher um programa do sistema para substituí-lo por um auxiliar de persistência que pode ser usado para atualizar os ícones em todos os registros de aplicativos do TrollStore. Vamos começar a conhecer alguns recursos incríveis deste aplicativo. Existem vários recursos do TrollStore no iOS . Como este aplicativo é feito por desenvolvedores terceirizados, você pode encontrar alguns usos incríveis que não estão disponíveis em aplicativos normais.

 • Aplicativos assinados permanentemente : ao contrário de outras lojas de aplicativos que oferecem apenas 7 dias de liberdade para colocar aplicativos IPA assinados em seu dispositivo iOS, o TrollStore oferece confiabilidade permanente para isso.
 • Pacotes Ilimitados : Este incrível aplicativo permite que você baixe pacotes e aplicativos ilimitados. Você pode hospedar e gerenciar quantos pacotes quiser através da TrollStore.
 • Segurança : Você não precisa se preocupar com nenhuma medida de segurança com o TrollStore. Bem, é de uso gratuito, mas tomou todas as medidas para colocar seu dispositivo iOS em total segurança.
 • Discussão : Se você é um daqueles que adora fazer contribuições para os códigos-fonte do aplicativo, também pode fazê-lo com o TrollStore.
 • Não é necessário fazer jailbreak : você não precisa fazer o jailbreak do seu dispositivo para instalar o TrollStore ou qualquer aplicativo por meio dele. Você só precisa de um arquivo IPA do aplicativo de terceiros que deseja instalar por meio desta loja de aplicativos.
Nome do aplicativoTrollStore
CategoriaInstalador IPA
Última versãov1.0.1
Desenvolvedoropa334
Tamanho~2 5MB
Transferências10000 +

Estes são apenas alguns dos benefícios mais notáveis ​​de ter TrollStore no seu iOS.

Antes de começar a instalar o TrollStore em dispositivos iOS, lembre-se que dependendo da versão do seu dispositivo, você deve seguir os passos. Confira – OnlyFans++ (PRO – Mod (Desbloqueado) Gratuito no iOS .

 TrollStore no iOS 15 e superior [etapas de instalação]

Instalar o TrollStore no iOS é muito mais fácil do que parece. Você precisaria fazer o sideload usando o instalador IPA. Recomendamos o uso de SideLoady ou AltStore. O guia a seguir é para as versões iOS 15.0-15.1.1.

  Download TrollStore

 • Agora abra o aplicativo Sideloady ou AltStore .
 • Agora, vá para ‘ Meus aplicativos (MyApps) ‘ e clique em ‘+’. Depois que o gerenciador de arquivos for aberto, escolha o arquivo IPA do instalador do TrollStore .
 • Se você for solicitado a fornecer credenciais de ID da Apple , faça o login de acordo.
 • Clique em ‘ Instalar (Install ) ‘ e ele começará a instalar o TrollStore Installer no seu dispositivo iOS.
 • Vá para Geral > VPN e gerenciamento de dispositivos (Settings > General > Profiles & Device Management) no aplicativo Configurações.
 • Com seu e-mail, escolha o aplicativo do desenvolvedor.
 • Para permitir que o aplicativo seja executado, toque em Confiar (Trust) .

TrollStore Helper

 • Agora você tem que abrir o instalador do TrollStore na sua tela inicial.
 • Basta clicar no botão de instalação e ele será instalado.
 • Agora vá para as configurações do aplicativo, clique em ” Instalar idid ” e permita que o Trollstore instale aplicativos não assinados.

É isso; você pode começar a usar o TrollStore no seu dispositivo iOS. Continue lendo nosso artigo para saber como você pode usar o TrollStore.

 Instalador TrollStore no iOS 14 e superior [STEPS]

Para instalar o TrollStore em seu dispositivo com iOS versão 14.0-14.8.1, siga o guia abaixo. Você precisaria fazer o jailbreak do seu dispositivo para instalar o TrollStore nas versões do iOS mencionadas acima.

 • Obtenha o pacote TrollHelper DEB agora.
 • Utilizando o Filza , instale o arquivo DEB .
 • Reinicie seu iPhone no modo de compras ou execute ‘ uicache ‘.
 • Na tela inicial, inicie o instalador do TrollHelper .
 • Selecione ” Instalar TrollStore ” no menu.
 • O aplicativo TrollStore deve aparecer na tela inicial quando você reiniciar.
 • Toque em ” Instalar ldid ” nas configurações do TrollStore após abrir o aplicativo.

Se você está se perguntando como fazer o jailbreak do seu iOS 14 , continue lendo a parte abaixo.

 • AltStore deve primeiro ser baixado e descompactado. Você deve então instalar o AltStore no seu dispositivo iOS.
 • Em seguida, inicie este aplicativo no seu PC ou Mac. Navegue até as preferências no aplicativo Mail. Em seguida, selecione gerenciar plug-ins na guia Geral depois de abri-lo.
 • Então AltPlugin será mostrado. Reinicie o aplicativo de e-mail após verificá-lo (para usuários de computadores Mac).
 • Atualmente, você deve conectar seu dispositivo. Para instalar o AltStore no seu dispositivo iOS, clique em AltStore (no menu).
 • Agora você deve confiar no AltStore e fazer login usando seu ID Apple .
 • O AltStore agora instalará o software quando você clicar no botão AltStore aberto .
 • Abra Unc0ver agora para fazer o jailbreak.

É isso. Agora você pode seguir nosso guia acima para instalar o TrollStore no iOS 14 e nas versões superiores sem problemas. Você deve conferir – MovieBox Pro VIP grátis no iOS (iPhone e iPad) sem jailbreak .

Como instalar IPAs permanentemente?

Depois de ter o TrollStore no seu dispositivo iOS, você pode instalar quaisquer IPAs permanentemente. Você precisaria adicionar esse aplicativo específico à lista de aplicativos da TrollStore. Em seguida, ele será instalado automaticamente com um certificado permanente.

 • Baixe o arquivo IPA do App que deseja instalar.
 • Abra o iTunes no Windows ou o aplicativo Finder no macOS.
 • O iPhone e o PC devem estar conectados.
 • Abra a guia Arquivos após selecionar o novo dispositivo.
 • Arraste e solte um arquivo IPA em um aplicativo compatível.
 • No seu iPhone, inicie o aplicativo Arquivos e selecione ” No seu dispositivo (On Your Device) “.
 • Envie o IPA escolhido para o aplicativo TrollStore .

Open IPA file with TrollStore

 • Seu dispositivo deve ser redefinido para aplicar as alterações.

Veja isso:

Smule VIP MOD desbloqueado no iOS

Download do AppValley para iOS e Android (OFICIAL – MAIS RECENTE)

15 melhores alternativas do AppValley – [Aplicativos semelhantes]

Assine permanentemente o IPA [No Revokes] com a TrollStore

Esperamos que você goste de instalar vários aplicativos de terceiros usando o TrollStore em seu dispositivo iOS agora. A melhor parte do instalador do TrollStore é ter assinado permanentemente para qualquer aplicativo que você instalar via IPA. Não se esqueça de compartilhar sua experiência com esta fantástica loja de aplicativos de terceiros na seção de comentários abaixo. Até a próxima, parabéns!

Obrigado.

Leave a Comment