5 łatwych sposobów na usunięcie AppValley z ustawień

Jeśli nie jesteś fanem jailbreak, ale nadal chcesz korzystać z usług zhakowanych, zmodyfikowanych i zewnętrznych aplikacji i gier iOS na swoim urządzeniu z systemem iOS, musiałeś słyszeć o AppValley lub nawet zainstalować ją na swoim iPhonie. AppValley to zewnętrzny sklep z aplikacjami, który zapewnia dostęp do mnóstwa aplikacji iOS, które nie ujrzały światła dziennego w oficjalnym sklepie Apple App Store. Jednak ostatnio ostatnia aktualizacja AppValley dodaje nieusuwalny profil programisty na twoim iPhonie. Oznacza to, że nawet jeśli chcesz, nie możesz usunąć ani odinstalować profilu programisty ze swojego iPhone’a.

Jak usunąć/odinstalować profil programisty AppValley z ustawień (PRZEWODNIK)
Jak usunąć/odinstalować profil programisty AppValley z ustawień (PRZEWODNIK)

Większość użytkowników AppValley zgłosiła , że ​​po ostatniej aktualizacji mają do czynienia z fałszywymi opłatami na swoich kartach debetowych lub ich iPhone automatycznie dzwoni na niektóre chińskie numery, być może w celu przesłania pewnych poufnych informacji przechowywanych na naszym iPhonie, takich jak dane konta bankowego i Hasła.

W tym poście poprowadzę Cię przez różne sposoby Odinstaluj profil AppValley z iPhone’a . Wcześniej nie zapomnij sprawdzić tej niesamowitej aplikacji, która właśnie została DARMOWA –  Smule VIP Pobierz za darmo na iOS – [VIP MOD] .

Contents

5 najlepszych sposobów na usunięcie profilu AppValley z iPhone’a

1. Odinstaluj AppValley z ekranu głównego

 • Przejdź do ekranu głównego iPhone’a .
 • Długie naciśnięcie ikony AppValley na ekranie głównym telefonu
 • Następnie wszystkie aplikacje zaczynają się poruszać , a następnie naciśnij znak „x” w lewym górnym rogu ikony AppValley.
 • Następnie wybierz opcję usuwania i potwierdź ją.

Usuń AppValley z ekranu głównego iPhone'a

2. Odinstalowanie AppValley poprzez usunięcie profilu z ustawień urządzenia

 • Zgodnie z powszechną praktyką możemy usunąć dowolny zainstalowany profil programisty, przechodząc do Ustawienia -> Ogólne -> Profile i zarządzanie urządzeniami,
 • Stamtąd wystarczy kliknąć profil AppValley, a następnie kliknąć przycisk usuwania.
 • Jeśli jednak spróbujemy tego z bieżącym profilem programisty AppValley, brakuje przycisku „Usuń profil” .
 • Ponadto szczegóły profilu zawierają również informację „Nie” w statusie Removable. Jeśli napotykasz ten sam problem, możesz sprawdzić, która z poniższych metod działa dla Ciebie.

3. Odinstaluj profil programisty AppValley z iPhone’a przy użyciu profilu 1GamerDev Dummy

Profil opracowany przez 1GamerDev pozwala odinstalować szkodliwy profil w ułamku sekundy. Co więcej, nie musisz nawet przywracać ustawień fabrycznych na swoim urządzeniu, aby korzystać z fałszywego profilu 1GamerDev. Nie opóźniając tego dalej, oto kroki, które musisz wykonać, aby usunąć nieusuwalny profil programisty najnowszej wersji AppValley z iPhone’a.

 • Najpierw uruchom przeglądarkę Safari i odwiedź ten adres URL . Pamiętaj, że potrzebujesz przeglądarki Safari tylko do tego celu, ponieważ żadna inna przeglądarka nie będzie działać.
 • Adres URL przekieruje Cię do strony instalacji profilu 1GamerDev. Otwórz profil i zainstaluj to samo na swoim iPhonie. To jest fikcyjny profil, który zastąpi oryginalny profil programisty AppValley.

Appvalley iOS

 • Teraz zobaczysz, że pojawi się opcja „Usuń profil”. Po prostu dotknij „ Usuń profil ”, aby odinstalować profil.

Koniecznie przeczytaj: Pobierz iOS Haven AppStore na iOS [Płatne aplikacje ZA DARMO] .

4. Przywrócenie urządzenia do poprzedniego stanu przez przywrócenie kopii zapasowej z iTunes w celu usunięcia AppValley

Aby skorzystać z tej metody, przed zainstalowaniem AppValley należy wykonać kopię zapasową urządzenia.

 • Najpierw wyłącz opcję „Znajdź mój iPhone” .
 • Otwórz iTunes na komputerze Mac i podłącz iPhone’a kablem Lightning.
 • Kliknij „ Przywróć kopię zapasową”.
 • Wybierz odpowiednią kopię zapasową (musi być starsza niż data instalacji AppValley).
 • Następnie naciśnij ten przycisk Przywróć .

Poprosi Cię o hasło, które jest hasłem szyfrowania, które wybrałeś podczas tworzenia kopii zapasowej. Wprowadź hasło i to wszystko.

5. Usuń AppValley, resetując iPhone’a do ustawień fabrycznych

Ten proces jest zalecany tylko wtedy, gdy żadna z powyższych metod nie działa, ponieważ użycie tej metody spowoduje utratę wszystkich danych. Zwykle ta metoda jest zalecana, gdy przechodzisz na nowy telefon lub oddajesz swój telefon komuś innemu.

 • Iść do Ustawienia > Ogólne > Przenieś lub zresetuj iPhone’a.
 • Wybierz opcję Resetuj .
 • Wprowadź hasło i ponownie wybierz opcję resetowania .
 • Teraz zobaczysz logo Apple, po pewnym czasie telefon uruchomi się ponownie i będzie tak jak wtedy, gdy przyniosłeś go ze sklepu.
 • Teraz możesz zauważyć, że AppValley również odinstalował .

Otóż ​​to! Teraz Twoje urządzenie jest bezpieczne i wolne od wszelkiego rodzaju ingerencji w Twoje dane osobowe. Koniecznie sprawdź przewodnik –  AppValley VIP Darmowe pobieranie na (iOS, Android i PC).

5 najlepszych alternatyw AppValley (podobne aplikacje, takie jak AppValley)

1. TuTuApp

Najlepsza alternatywa dla AppValley TuTuApp

TuTuApp jest alternatywą dla AppValley, ponieważ strona z aplikacjami oferuje TuTuApp zapewnia najlepsze i najpopularniejsze zhakowane aplikacje i gry na iOS i Androida. Sklep Android TuTuApp jest również bardzo popularny na rynku Android. Jeśli jesteś użytkownikiem Androida, gorąco polecam skorzystanie z TuTuApp zamiast AppValley.

2. TopStore

Najlepsza alternatywa dla AppValley TopStore

Po prostu kolejna alternatywa dla AppValley lub innego sklepu z aplikacjami innej firmy dla użytkowników iOs. Ten sklep z aplikacjami działa od 2017 roku, udostępniając najpopularniejsze gry i aplikacje za darmo. Kompatybilny z urządzeniami iPhone, iPad z systemem iOS 8 lub nowszym. TopStore ma setki aplikacji i gier, możesz zainstalować dowolną aplikację lub grę.

3. CokernutX

Najlepsza alternatywa dla AppValley - CokernutX

CokernutX to kolejna aplikacja innej firmy, która pozwala użytkownikom iOS instalować ulepszone lub zmodyfikowane aplikacje z biblioteki ponad 5000 aplikacji i gier podzielonych na wiele kategorii. Ta platforma jest całkowicie darmowa i nie zawiera żadnej płatnej wersji.

4. Panda Helper

Najlepsza alternatywa dla AppValley - Panda Helper

W porównaniu z poprzednimi aplikacjami Panda Helper jest nieco zaawansowany w dostarczaniu aplikacji i funkcji. Jest dostępny w 3 wersjach dla użytkowników iOs, wersja VIP, wersja darmowa, wersja Jailbroken. Panda Helper jest dostępny na platformach iOS i Android.

5. EonHub

Najlepsza alternatywa dla AppValley Eonhub

Kolejny nieoficjalny sklep z aplikacjami dla użytkowników iOS, który oferuje ulepszone i zmodyfikowane wersje Popularne gry i aplikacje. Może także instalować aplikacje ze strony internetowej bez instalowania aplikacji. EonHub to idealny sklep z aplikacjami zastępczymi dla AppValley, jeśli to Ty pobierasz aplikacje z sieci bez instalowania jakiegokolwiek sklepu z aplikacjami.

Musisz sprawdzić aplikacje ze sklepu AppValley — 

15 najlepszych alternatyw AppValley – [Podobne aplikacje]

AppValley APK DARMOWE pobieranie na Androida [MOD APK]

8 Ball Pool Hack Pobierz na iOS [iPhone/iPad] – Cue Hack

Jak usunąć profil programisty AppValley z iPhone’a

Oto kroki, dzięki którym możesz usunąć/odinstalować złośliwy, nieusuwalny profil programisty AppValley ze swojego iPhone’a. Radzimy od razu pozbyć się złośliwej aplikacji. Jeśli masz jakieś pytania, które chcesz zadać, zadaj je w sekcji komentarzy poniżej.

Dziękuję.

Leave a Comment