AppValley Ayarlardan Kaldırmanın 5 Kolay Yolu

Jailbreak hayranı değilseniz, ancak yine de iOS cihazınızda saldırıya uğramış, değiştirilmiş ve 3. taraf iOS uygulamalarının ve oyunlarının hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, AppValley’i duymuş ve hatta iPhone’unuza yüklemiş olmalısınız . AppValley, resmi Apple App Store’da gün ışığına çıkamayan çok sayıda iOS uygulamasına erişmenizi sağlayan 3. taraf bir App Store’dur . Ancak, son zamanlarda AppValley’de yapılan son güncelleme, iPhone’unuza kaldırılamaz bir geliştirici profili ekler. Bu, isteseniz bile geliştirici profilini iPhone’unuzdan kaldıramayacağınız veya kaldıramayacağınız anlamına gelir.

AppValley Geliştirici Profilini Ayarlardan Kaldırma/Kaldırma (REHBER)
AppValley Geliştirici Profilini Ayarlardan Kaldırma/Kaldırma (REHBER)

AppValley kullanıcılarının çoğu, en son güncellemeden sonra, banka kartlarında sahte ödemeler sorunuyla karşı karşıya kaldıklarını veya iPhone’larının, belki de banka hesabı ayrıntıları gibi iPhone’umuzda depolanan bazı hassas bilgileri aktarmak için otomatik olarak bazı Çin numaralarını aradığını bildirdi . şifreler.

Bu yazıda, iPhone’unuzdan AppValley Profilini Kaldırmanın farklı yollarında size rehberlik edeceğim . Bundan önce, ÜCRETSİZ olan bu harika uygulamayı kontrol etmeyi unutmayın –  iOS’ta Ücretsiz Smule VIP İndir – [VIP MOD] .

Contents

AppValley Profilini iPhone’dan Kaldırmanın En İyi 5 Yolu

1. AppValley’i Ana Ekrandan Kaldırın

 • iPhone ana ekranınıza gidin .
 • Telefonunuzun ana ekranındaki AppValley simgesine uzun basın
 • Ardından, Tüm uygulamalar kıpırdamaya başlar , ardından AppValley simgesinin sol üst köşesindeki “x” işaretine basın .
 • Ardından silme seçeneğini seçin ve onaylayın.

AppValley'i iPhone Ana Ekranından Sil

2. Cihaz Ayarlarından Profili Kaldırarak AppValley’i Kaldırma

 • Yaygın bir uygulama olarak, Ayarlar -> Genel -> Profiller ve Cihaz Yönetimi’ne giderek kurulu herhangi bir geliştirici profilini kaldırabiliriz .
 • Oradan, sadece AppValley profiline tıklayın ve ardından kaldır düğmesine tıklayın.
 • Ancak, bunu AppValley’in mevcut geliştirici profiliyle denersek ‘Profili Kaldır’ düğmesi eksik.
 • Ayrıca profil detaylarında Kaldırılabilir durumu altında ‘Hayır’ yazıyor. Aynı sorunla karşı karşıyaysanız, aşağıda belirtilen yöntemlerden hangisinin sizin için uygun olduğunu kontrol etmek isteyebilirsiniz.

3. 1GamerDev Kukla profilini kullanarak AppValley Geliştirici Profilini iPhone’dan kaldırın

1GamerDev tarafından geliştirilen profil, kötü amaçlı profili bir saniyede kaldırmanıza olanak tanır. Ayrıca, 1GamerDev’in sahte profilini kullanmak için cihazınızda fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanız bile gerekmez. Daha fazla geciktirmeden, AppValley’in en son sürümünün kaldırılamaz geliştirici profilini iPhone’unuzdan kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar aşağıdadır.

 • İlk olarak, lütfen Safari Tarayıcısını başlatın ve bu URL’yi ziyaret edin . Safari Tarayıcısını yalnızca bu amaç için kullanmanız gerektiğini lütfen unutmayın, çünkü diğer tarayıcılar çalışmaz.
 • URL sizi 1GamerDev’in profil kurulum sayfasına yönlendirecektir. Lütfen Profili açın ve aynısını iPhone’unuza yükleyin. Bu, AppValley’in orijinal geliştirici profilinin üzerine yazacak sahte bir profildir.

Appvalley iOS

 • Şimdi, ‘Profili Kaldır’ seçeneğinin geleceğini göreceksiniz. Profili kaldırmak için ‘ Profili Kaldır ‘ seçeneğine dokunmanız yeterlidir .

Okumalısınız: iOS için iOS Haven AppStore’u indirin [Ücretli Uygulamalar ÜCRETSİZ] .

4. AppValley’i Kaldırmak İçin iTunes’dan Yedeklemeyi Geri Yükleyerek Cihazı Önceki Durumuna Getirmek

Bu yöntemi kullanmak için, AppValley’i kurmadan önce cihazınızın yedeğini almış olmalısınız.

 • Öncelikle “iPhone’umu Bul” seçeneğini kapatın .
 • Mac’inizde iTunes’u açın ve iPhone’unuzu yıldırım kablosuyla bağlayın.
 • “Yedeği Geri Yükle” seçeneğine tıklayın .
 • İlgili yedeği seçin (AppValley kurulum tarihinden daha eski olmalıdır).
 • Sonra o Geri Yükle düğmesine basın .

Sizden yedekleme yaparken seçtiğiniz şifreleme şifresi olan şifreyi isteyecektir. Şifreyi girin ve hepsi bu kadar.

5. iPhone’u Fabrika Ayarlarına Sıfırlayarak AppValley’i Kaldırın

Bu işlem, yalnızca yukarıdaki yöntemlerden hiçbiri işe yaramazsa önerilir çünkü bu yöntemi kullanarak tüm verilerinizi kaybedersiniz. Genellikle bu yöntem, yeni bir telefona geçerken veya telefonunuzu bir başkasına verirken önerilir.

 • Ayarlar >Genel>iPhone’u aktar veya sıfırla’ya gidin .
 • Sıfırla seçeneğini seçin .
 • Şifreyi girin ve tekrar sıfırlama seçeneğini seçin.
 • Şimdi elma logosunu göreceksiniz, bir süre sonra telefonunuz yeniden başlayacak ve mağazadan getirdiğiniz zamanki gibi olacak.
 • Artık AppValley’in de kaldırıldığını gözlemleyebilirsiniz .

Bu kadar! Artık cihazınız güvende ve kişisel bilgilerinize herhangi bir müdahaleden muaftır. Kılavuzu kontrol etmelisiniz – Android’de AppValley APK ÜCRETSİZ İndir [MOD APK].

5 En İyi AppValley Alternatifi (AppValley gibi Benzer Uygulamalar)

1. TuTuApp

AppValley TuTuApp'a En İyi Alternatif

TuTuApp, AppValley’e bir alternatiftir, çünkü uygulama web sitesi TuTuApp’ın en iyi ve en popüler iO’ları ve Android Saldırıya Uğramış Uygulamaları ve Oyunları sağlamasıyla övünür. TuTuApp android mağazası da android pazarında çok popüler. Bir android kullanıcısıysanız, AppValley üzerinden TuTuApp’a gitmenizi şiddetle tavsiye ederim.

2. TopStore

AppValley TopStore'a en iyi alternatif

iO kullanıcıları için AppValley’e veya başka bir üçüncü taraf uygulama mağazasına başka bir alternatif. Bu uygulama mağazası, 2017’den beri en popüler oyunları ve uygulamaları ücretsiz olarak sunuyor. iOs 8 veya üzerini çalıştıran iPhone, iPad cihazlarıyla uyumludur. TopStore’da yüzlerce uygulama ve oyun vardır, istediğiniz uygulama veya oyunu yükleyebilirsiniz.

3. CokernutX

AppValley'e en iyi alternatif - CokernutX

CokernutX, iOS kullanıcılarının birçok kategoriye ayrılmış 5000’den fazla uygulama ve oyundan oluşan kitaplığından ince ayar yapılmış veya değiştirilmiş uygulamaları yüklemesine izin veren başka bir üçüncü taraf uygulamasıdır. Bu platform tamamen ücretsizdir ve herhangi bir ücretli sürüm içermez.

4. Panda Helper

AppValley'e En İyi Alternatif - Panda Helper

Önceki uygulamalarla karşılaştırıldığında Panda Helper, uygulama ve özellikler sağlama konusunda biraz ileri düzeydedir. iOs kullanıcıları için 3 versiyonda mevcuttur, VIP versiyonu, Ücretsiz Versiyon, Jailbroken Versiyon. Panda Helper, hem iOS hem de Android platformlarında mevcuttur.

5. EonHub

AppValley Eonhub'a en iyi alternatif

Popüler oyunların ve uygulamaların ince ayarlı ve değiştirilmiş sürümlerini sunan, iOS kullanıcıları için başka bir resmi olmayan uygulama mağazası. Ayrıca uygulama yüklemeden web sitesinden uygulama yükleyebilir. Herhangi bir uygulama mağazasını gerçekten yüklemeden web’den uygulama indiren kişiyseniz, EonHub, AppValley için mükemmel bir alternatif uygulama mağazasıdır.

Uygulamaları AppValley Store’dan kontrol etmelisiniz – 

En İyi 15 AppValley Alternatifi – [Benzer Uygulamalar 2023]

iPhone/iPad’de Snapchat++ iOS İndirme – [Premium MOD]

8 Ball Pool Hilesi iOS’ta İndirin – Cue Hack

AppValley’in Geliştirici Profilini iPhone’dan Kaldırma

Yani, bunlar, AppValley’in kötü niyetli, kaldırılamaz geliştirici profilini iPhone’unuzdan kaldırabileceğiniz/kaldırabileceğiniz adımlardır. Kötü amaçlı uygulamadan hemen kurtulmanızı tavsiye ederiz. Sormak istediğiniz herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bunları aşağıda sağlanan yorumlar bölümüne yazmaktan çekinmeyin.

Teşekkür ederim.

Leave a Comment