Windows ve Mac’te PC için AppValley – ÜCRETSİZ İndirme

11/10, Windows 7//8.1/XP ve MAC üzerinde Windows PC için AppValley: AppValley iOS, Android ve PC cihazlarınıza jailbreak olmadan çeşitli ince ayar yapılmış, modlanmış ve ücretli uygulamaları indirmenize izin veren bir uygulama yükleyicisidir. Bu harika uygulama yükleyici tarafından sağlanan tüm uygulamalar tamamen ücretsizdir. Ayrıca, iOS ve Android cihazlarınızda bulunan bazı uygulamalara, AppValley VIP kullanılarak PC’nizden ücretsiz olarak erişilebilir . PC’nizi bir sonraki seviyeye yükseltmenizi sağlar. AppValley, belirli uygulamaların eski sürümlerini yüklemenize de izin verir. AppValley’i kullanarak Apple App Store’da ve diğer uygulama mağazalarında bulunan birçok uygulamaya erişebilirsiniz. Harika özellikleri ve sadeliği ile daha büyük ve gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunar.

PC pencereleri veya Mac için AppValley
Windows PC / Mac için en yeni AppValley VIP

AppValley size oyunlardan eğlencelere ve eğitimden sosyal ağ uygulamalarına kadar çok çeşitli uygulamalar sunar. Basit ve verimli kullanıcı arayüzü, onu en iyilerden biri yapar. Artık Mac’inizde ve Windows’ta da kullanılabilir. Bu harika uygulama yükleyici, NOX uygulama oynatıcısı, Bluestacks vb. gibi çeşitli Emülatörler kullanılarak PC’nize indirilebilir. Şu anda en iyisi olduğu için AppValley APK’sini yüklemek için Bluestacks’ı kullanmak daha çok tercih edilir. AppValley VIP, Windows 10/8/8.1/7 veya Mac dizüstü bilgisayarlarınıza indirilebilir .

iOS iPhone/iPad için en son AppValley VIP’yi buradan deneyebilirsiniz:  iOS’ta AppValley VIP Ücretsiz İndirme – Jailbreak Yok .

Contents

PC için AppValley: Windows 10/8/.1 ve Mac Dizüstü Bilgisayara İndirin

AppValley for PC, bilgisayarınızı bir akıllı telefona dönüştüren binlerce uygulamaya erişmenizi sağlayan üçüncü taraf bir uygulama yükleyicisidir. AppValley’i indirmek için öncelikle Bluestacks gibi herhangi bir Android Emülatörü indirmeniz gerekmektedir. Kurulumu tamamladığınızda, bu harika uygulama yükleyiciyi edinmek için aşağıda verilen basit prosedürü takip edebilirsiniz.

Yöntem 1: PC Windows 10/8 veya Windows 8.1/XP/7 Dizüstü Bilgisayarda AppValley

 • Öncelikle AppValley’in resmi sitesine gitmeniz gerekiyor veya aşağıda verilen bağlantıya tıklarsanız ana sayfaya yönlendirileceksiniz.

  Windows PC için APPVALEY APK

 • İndirme seçeneğini bu sayfada bulacaksınız . Üzerine tıklayın ve Windows PC / Mac için en son AppValley APK’sının indirme işlemi başlayacaktır. Biraz bekle.
 • İndirmeyi tamamladığınızda, indirdiğiniz Android öykünücüsünü açın, örneğin BlueStacks . Şimdi indirdiğiniz AppValley for PC dosyasını öykünücüye sürüklemeniz gerekiyor .
 • Bununla PC’deki AppValley VIP PC’nize kurulacaktır.
 • PC'de en son appvalley apkAppValley’i kullanarak Windows PC / Laptop’ta uygulama simgesine tıklayıp ilgilendiğiniz uygulamayı indirebilirsiniz .
 • İşte bu kadar ve  Windows 10/8/8.1/7   PC’de AppValley ve Artık PC’nizde ücretsiz olarak çeşitli uygulamaların keyfini çıkarabileceksiniz.

Yöntem 2: AppValley VIP’yi Mac PC veya Dizüstü Bilgisayara İndirin ve Kurun

Apple uygulama mağazasında bulunan çeşitli uygulamalar ücretli olabilir. Ayrıca, Android cihazlardaki her uygulama iOS veya Mac için mevcut değildir. AppValley’i kullanarak Mac’inize çok çeşitli uygulamaları jailbreak olmadan indirebilirsiniz. Ücretli uygulamaların çoğu bile AppValley kullanılarak ücretsiz olarak kullanılabilir.

AppValley’i Mac Dizüstü veya PC’nize indirmek için aşağıda verilen basit prosedürü izleyin.

 • Her şeyden önce, PC’nizde bir Android Emulator olması gerekir. Şu anda piyasanın en iyisi olan Bluestacks Emulator’ı hemen indirebilirsiniz . NOX emülatörü , Memu vb. gibi diğer emülatörleri de indirebilirsiniz.
 • İndirme işlemini tamamladığınızda, Mac’inizdeki internet tarayıcısına gidin. Resmi AppValley bloguna gidin. Aşağıda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

   APPVALLEY APK for Mac PC / Laptop

 • Şimdi ana sayfaya yönlendirileceksiniz. Burada, sağlanan bir indirme bağlantısı bulabilirsiniz. Üzerine tıklayarak AppValley’i Mac’inize indirebilirsiniz . Biraz bekle.
 • İndirme işlemi bittiğinde, indirmiş olduğunuz Android Emulator r dosyasını açmanız gerekmektedir. Şimdi indirilen AppValley VIP APK’sını Emulator’a sürüklemeniz gerekiyor .
 • Artık PC’deki AppValley VIP’nin otomatik olarak Mac’inize indirileceğini görebilirsiniz .

Ve işiniz bitti ve artık AppValley’i kullanarak Mac PC’nize veya Dizüstü bilgisayarınıza çeşitli uygulama ve oyunları indirebilirsiniz.

Ayrıca, AppValley’deki bu harika uygulamalara göz atabilirsiniz –

iOS’ta Roblox MOD (Sınırsız Robux ÜCRETSİZ) – [Tamamen KİLİTLİ]

Tinder++ iOS’ta ÜCRETSİZ İndirin – [Tinder Gold’un Kilidi Açıldı]

En İyi 15 AppValley Alternatifi – [Benzer Uygulamalar 2023]

PC için AppValley VIP, Windows veya Mac PC ve Dizüstü Bilgisayarlarınız için açık ara en iyi üçüncü taraf uygulama yükleyicisidir . Tüm harika özelliklerin keyfini çıkarabilmeniz için uygulamanın en son sürümünü indirdiğinizden emin olun. Bu konuda sizi daha fazla bilgilendireceğiz. Umarım bu makaleyi faydalı bulmuşsunuzdur. Uygulamayı indirirken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, bize bildirin.

Leave a Comment