En İyi 15 AppValley Alternatifi – [Benzer Uygulamalar 2023]

iOS Cihazlarda AppValley(Apps Like) İçin En İyi Alternatif Uygulama Mağazaları: iOS için üçüncü parti uygulamaların kullanıma sunulmasıyla birlikte uygulama mağazası alternatifleri de gündeme geldi. AppValley, bunlar arasında iyi bilinen bir isimdir ve iOS’ta üçüncü taraf uygulamaları almak için harika bir uygulama mağazasıdır.

iOS'ta AppValley için alternatif üçüncü taraf uygulamaları
AppValley için en iyi alternatif AppStore’lar

iDevice cihazınızı jailbreak yapmadan indirebileceğiniz muazzam bir uygulama ve oyun koleksiyonuna sahiptir. Ancak AppValley, Apple sistemi tarafından iptal edildi ve bu nedenle artık uygulamalara erişemezsiniz.  Binlerce kullanıcının, üçüncü taraf uygulamaları almak için hangi kaynağa güveneceği konusunda kafası karışık.

Bunu göz önünde bulundurarak, AppValley’e benzer bir uygulama yükleyici listesi bulduk. TutuApp, TweakBox, Emus4u, Panda Helper, Ignition, AppEven, CokernutX, TopStore ve PixiStore’u içerir. Bu uygulama mağazalarını iOS’ta deneyin. AppValley hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu bağlantıyı ziyaret edin,  şu anda çalışan iOS, Android ve PC’de (Resmi) AppValley Uygulamasını İndirin.

Contents

AppValley Alternatifi – Benzer Uygulama Yükleyiciler

 • TutuApp

TutuApp, üçüncü taraf uygulamalarının hızlı ve güvenli kurulumunu sunar. Bunları iOS’ta ücretsiz ve en iyi kalitede edinebilirsiniz. TutuApp Lite güvenliği sağlamak için özel olarak tasarlandığından herhangi bir iptal söz konusu değildir. TutuApp kullanarak garantiyi geçersiz kılmadan modifiye edilmiş uygulamaları ve oyunları yükleyebilirsiniz. TutuApp’ı iOS’a yüklemek için sağlanan URL’ye gidin( https://tutuapp-apk.org/ ).

TuTuApp, AppValley'e en iyi alternatiftir
TuTuApp

TuTuApp iOS için TuTuApp Lite (iPhone ve iPad) hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu bağlantıyı takip edin  – SON .

 • TweakBox

TweakBox App, AppValley gibi benzer uygulamalardan biridir. TweakBox, iOS’ta ince ayar yapılmış ve saldırıya uğramış uygulamalar, oyunlar vb.’den oluşan muazzam bir kitaplık sağlayan, en çok indirilen uygulama mağazası alternatifidir. İstediğiniz tüm uygulamaları ücretsiz olarak almak için güvenli bir platform sağlarlar. TweakBox’tan doğru uygulamaları yükleyerek cihazlarınızı kolayca özelleştirebilirsiniz. Bu uygulama mağazasında keşfedilecek daha çok şey var. TweakBox Uygulamasını buradan indirin( https://tweakbox-download.com/ ).

TweakBox - AppValley gibi benzer bir uygulama
Ayar Kutusu

TweakBox’ı nasıl kuracağınızı ve kullanacağınızı öğrenmek için bu bağlantıyı açın TweakBox’ı iOS’ta Ücretsiz İndirin – [RESMİ].

 • Emus4u

iOS için emülatör almanın en güvenli yolunu arıyorsanız, ihtiyacınız olan tek şey Emus4u. Bu uygulama yükleyici, esas olarak öykünücülerden oluşan bir veritabanına sahiptir. Ayrıca üçüncü taraf uygulamaları ve oyunları da sağlar. Emus4u, depolama alanı çok azsa önbelleği ve diğer istenmeyen dosyaları kolayca silebileceğiniz yerleşik bir temizleyiciye sahiptir. Emus4u’yu bu bağlantıdan yükleyebilirsiniz( https://emus4u-app.com/ ).

Emus4u - AppValley Alternatifi
Emus4u
 • Panda Helper

Panda Helper, size farklı cihaz platformlarından oyunlar sağlayan harika bir uygulama mağazasıdır. Bu uygulama mağazasını kullanarak çok sayıda oyun emülatörü bulabilirsiniz. Size Nintendo, GBA, NDS vb. eski oyun konsollarından bile oyun veriyorlar. Bunları çevrimiçi oynayabilir veya iOS cihazınıza indirebilirsiniz. Panda Helper, AppValley Uygulamasının en güvenli alternatiflerinden biridir. Sağlanan URL’yi ( https://pandahelperdownload.com/ ) kullanarak Panda Helper’ı edinin.

Ücretsiz Panda Yardımcısı VIP - AppValley Alternatifi
Panda Yardımcısı
 • Ignition App

Jailbreak yapılmış bir iOS cihazının tüm işlevlerini fiilen gerçekleştirmeden elde etmek istiyorsanız, o zaman pek çok semi-untethered jailbreak uygulaması vardır. En iyi jailbreak uygulama koleksiyonunu bulmak ve bunları güvenli bir şekilde elde etmek için tercih edilen kaynak Ignition’dır. iOS için bir numaralı Cydia alternatifidir. Ignition’ı bu linkten yükleyebilirsiniz( https://ignitionapp.fun/ ).

Ignition Uygulama Mağazası - AppValley Benzer Mağaza
Ateşleme

Android’de ateşlemeyi nasıl indireceğinizi ve kullanacağınızı öğrenin Ignition APK Android’de İndirin (Resmi) .

 • AppEven

AppEven etkileyici bir veritabanına sahip değil. Ancak, uygulama mağazasının gösterdiği performans inanılmaz. Uygulamalar ve oyunlar, yeni bir uygulama yükleyici olduğu için AppEven’a dahil olmaya devam ediyor. Yüksek bir indirme hızı gösterir. AppEven’i kullanarak dakikalar içinde üçüncü taraf uygulamaları edinebilirsiniz: ( https://appevendownloads.com/).

UygulamaEven
UygulamaEven
 • CokernutX

CokernutX, iOS için en uyumlu uygulama mağazasıdır. Bu uygulama yükleyicide modifiye edilmiş ve saldırıya uğramış uygulamalardan ve oyunlardan oluşan muazzam bir kitaplık var. Bunlara mükemmel kullanıcı arayüzü ile kolayca erişilebilir. CokernutX kullanılarak tüm uygulamalar hatasız olarak indirilebilir. Artık sağlanan kaynağı ( https://www.cokernutxapp.com/ ) kullanarak CokernutX’i iOS’ta indirebilirsiniz .

AppValley'e CokernutX Store Alternatifi
Çörek otu

Bu uygulamayı nasıl kullanacağınızı öğrenmek için bu bağlantıyı ziyaret edin: CokernutX APK Android’de İndir (RESMİ) .

 • TopStore

TopStore, yeni tanıtılan bir uygulama yükleyicisidir, AppValley’e benzer bir uygulamadır ve çok çeşitli ++ ve değiştirilmiş uygulama sürümleri sunar. Envanter küçük olmasına rağmen uygulamalarda hata olmamasını sağlar. Cihaz depolama alanından fazla yer kaplamayan küçük bir uygulamadır. TopStore’u burada verilen güvenilir bağlantıdan yükleyebilirsiniz ( https://topstorevipapp.com/ ).

AppValley'e Benzer TopStore Uygulaması
En İyi Mağaza
 • PixiStore

PixiStore, üçüncü taraf uygulamaları ve oyunları almak için her cihaza atanan Benzersiz bir Kullanıcı Kimliği kullanır. PixiStore’un veya buradan yüklenen uygulamaların iptal edilmesinin hiçbir yolu yoktur. Bu uygulama mağazasıyla üçüncü taraf uygulamaları güvenle indirebilirsiniz. İşte PixiStore için indirme linki( https://pixistore.com/ )

PixiStore
PixiStore
 • iOSEmus

iOSEmus uygulama yükleyicisi, AppValley uygulaması için en iyi alternatiflerden biridir. Sınırlı ama kullanışlı uygulamalarla çok basit Kullanıcı Arayüzünü seven biriyseniz, o zaman iOSEmus Installer aradığınız şeydir. Diğer üçüncü taraf uygulama mağazalarında olduğu gibi, bu iOSEmus Mağazası ile de tüm üçüncü taraf uygulamaları, oyunları ve ücretli uygulamaları ücretsiz olarak indirebiliriz.

iOSEmus Uygulaması
iOSEmus Uygulaması
 • TrollStore

TrollStore, öncelikle iOS cihazınıza modlanmış uygulamaları ve oyunları yüklemek için kullanılan bir uygulamadır. TrollStore, modlanmış uygulamaları yüklemek adına iOS cihazını jailbreak yapma ihtiyacını ortadan kaldırır. iOS cihazınızdaki dosyaları TrollStore uygulamasını kullanarak da yönetebilirsiniz. Bu uygulama çoğunlukla PC’ye kurulur.

AppValley En İyi Alternatif - TrollStore IPA Yükleyici
Trol Mağazası

Ayrıca iPhone 4S, 5, 6, 7 ve X gibi iOS cihazının tüm sürümleriyle çalışır. Bu uygulamanın diğer özellikleri arasında dosyaları yönetme, cihazınızın pil yedeklemesini kontrol etme, şarkı ve zil sesleri indirme yer alır. Tüm premium iOS uygulamaları TrollStore uygulamasında ücretsiz olarak mevcuttur.

iPhone’daki Uygulama İptallerinden kurtulmak için TrollStore’u kullanın iOS için En İyi IPA Uygulama Yükleyici [#İPTAL YOK] .

 • AppCake

AppCake iPhone'da ücretsiz Appstore

AppCake, tüm premium modifiye edilmiş uygulamaları ücretsiz olarak indirip yükleyebileceğiniz bir üçüncü taraf uygulama mağazasıdır. Kırılmış/modlanmış uygulamaları yüklemek için iOS cihazınızı jailbreak yapmanıza gerek yoktur. AppCake, diğer üçüncü taraf uygulama mağazalarında bile bulunmayan çok sayıda resmi olmayan uygulama koleksiyonuna sahiptir. Favori uygulamalarınızı ve oyunlarınızı .ipa uzantısında indirebilir ve iPad veya iPhone gibi iOS cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Tüm premium uygulamalar, bir kurumsal geliştirme profili kullanılarak ücretsiz olarak kurulabilir. AppCake uygulamasında bulunan oyunların, uygulamaların ve ince ayarların çoğu tamamen reklamsızdır. AppCake tamamen güvenlidir ve en son iOS sürüm 14’ü destekler. [ https://iphonecake.com/ ]

 • TweakDoor

TweakDoor, IPA dosyalarının xCode olmadan doğrudan iOS cihazınıza yüklenmesine yardımcı olan, kendi kendini imzalayan bir uygulamadır. Tek yapmanız gereken TweakDoor dosyasını iOS cihazınıza aktarmak ve kur’a dokunmak. Kurulduktan sonra, iOS cihazınıza iOS cihazını jailbreak yapmaya gerek kalmadan çalışan diğer modifiye edilmiş uygulamaları, ince ayarları yükleyebilirsiniz. Ayrıca iTransmission, Kodi, Moviebox vb. Cydia uygulamalarını da yükleyebilirsiniz.

iOS için TweakDoor Appstore - AppValley Alternatifi
iOS için TweakDoor üçüncü taraf AppStore

TweakDoor’un premium sürümüne sahipseniz, AppCake uygulamasını TweakDoor ile entegre edebilirsiniz. TweakDoor hem jailbreak yapılmamış cihazlarda hem de jailbreak yapılmış cihazlarda çalışır. TweakDoor’u jailbreak’li bir cihaza kuruyorsanız, uygulamalar istifa etmeden kurulduğundan kurulum hızlı olacaktır. 

TweakDoor, AppValley için başka bir harika alternatiftir. Nasıl kurulacağını ve kullanılacağını öğrenmek için şu bağlantıyı izleyin: TweakDoor App Store iOS – (İndirme Bağlantıları) .

 • Aptoide

iOS için Aptoide Uygulama Mağazası

Aptoide, android uygulamaları için üçüncü taraf bir pazar yeridir. Aptoide’de beğendiğiniz uygulamaları edinebilirsiniz. Crackli mobil uygulamalar, ince ayarlar ve premium uygulamalar çoğunlukla Aptoide kullanan android cihazlara yüklenir. Aptoide uygulama mağazasını sadece cep telefonu ve tablet gibi android cihazlar için kullanabilirsiniz. SmartTV gibi cihazlarda, uygulamaları yüklemek için Aptoide TV’yi kullanabilirsiniz. Aptoide Kids adlı özel bir Aptoide uygulama sürümü, çocukların cihazlarında kullanılabilir. Çocuklar, Aptoide Kids kullanarak cihazları için uygulamaları güvenle yükleyebilir. Aptoide, cihazlarınıza yüklemek için tamamen güvenlidir ve şu anda dünya çapında 200 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. [ https://en.aptoide.com/].

Uygulamaları Altstore’dan doğrudan (PC kullanmadan) iPhone’a yüklemek ve yenilemek için Bu makaleyi okuyun: AltDaemon | AltStore, Jailbreak Yapılmış Cihazlar İçin Cihazda Uygulama İmzalamayı Getiriyor .

 • iOS Haven Store

Herhangi bir nedenle uygulama mağazasında bulunmayan iOS cihazınız için bir uygulama indirmek istiyorsanız, uygulamayı indirmek için iOS Haven Store uygulama mağazasını kullanmanız önerilir. Resmi uygulama mağazalarında listelenmeye uygun olmayan uygulamalar, iOS Haven uygulamasında mevcut olacaktır. iOS Haven Store uygulamasının iOS cihazınıza yüklenmesi %100 güvenlidir.

iPhone'da iOS Haven AppStore
iPhone’da iOS Haven AppStore

iOS Haven, uygulama mağazasındaki tüm ücretli uygulamaları ücretsiz olarak edinebileceğiniz İngiliz programcılar tarafından geliştirilmiştir. Ayrıca, yüklü uygulamalar için bir güncelleme mevcut olduğunda, iOS Haven aracılığıyla yüklenen uygulamaları güncellemek için iOS Haven uygulamasını kullanabilirsiniz.

   iOS Haven Mağazasını İndirin

AppValley’i Mac’inize indirin ve kullanın: Mac’te AppValley Companion (İndirin) [İptal Yok] .

Sıkça Sorulan Sorular

S- iOS'u jailbreak yapmadan Cydia'yı almak mümkün mü?

AppValley veya alternatif uygulama mağazalarından herhangi biri ile artık iOS'ta Cydia'ya ihtiyacınız yok. Jailbreak olmadan ihtiyacınız olan herhangi bir üçüncü taraf uygulamasını edinebilirsiniz.

S - Android için en iyi AppValley alternatifi hangisidir?

Yüksek performans, harika envanter ve güvenlik göz önüne alındığında TutuApp, Android için en çok tercih edilen seçenektir.

S - iOS için AppValley'e benzer uygulamalar var mı?

Evet, önceki bölümde size AppValley benzeri en iyi uygulama mağazalarını sağladık.

AppValley Store’un En İyi Kılavuzlarından Bazıları:

WhatsApp++ iOS’ta İndirin

Android’de AppValley APK ÜCRETSİZ İndir [MOD APK]

iOS’ta iSpoofer Pokemon Go(PokeGo++)

Sonuç- AppValley İçin En İyi Alternatifler

AppValley size çok sayıda üçüncü taraf uygulama ve oyun sunar. Ancak, iptal kaldırılana kadar burada verilen uygulama mağazalarından herhangi birine güvenmek zorundayız. Bu harika uygulama yükleyicilerde aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Güvenlidirler ve tüm uygulamalara ücretsiz erişim sunarlar. Artık iOS’unuzu jailbreak yapmayı düşünmenize gerek yok.

Teşekkür ederim.

Leave a Comment